TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

2020 Yeni ve G├╝ncellenmi┼č Rolex Referanslar─▒

Rolex Saatler ─░le ─░lgili T├╝m Konular─▒ Bulabilece─činiz B├Âl├╝m

Re: 2020 Yeni ve G├╝ncellenmi┼č Rolex Referanslar─▒

Mesaj eyimen » 06 Eyl 2020, 15:51

rolexcollector yazd─▒:
sieger yazd─▒:Valla basima bi is gelmeyecekse baya kotu olmuslar ya, hele o subdaki mavi nasil bir mavi, canli daha goremedik ama bu halini sevmedim, sadece subin oranlar efsane, aynini 40mmye cekseler tadindan yenmezmis de 41 nedir yahu, biraz daha bu trendle devam etseler belimize baglayip gezicez heralde.
Sadece 1 mm yahu[emoji23][emoji23][emoji23]

Koldaki duru┼ču ├žok daha dengeli[emoji106]

G├Âr├╝nce ┼ča┼č─▒racaks─▒n

Ben de denemeyi d├Ârt g├Âzle bekliyorum. Eski sub'─▒n "top heavy" bir saat oldu─čunu itiraf etmek laz─▒m. Bunda a─č─▒rl─▒─č─▒n yan─▒nda bilezi─čin ince olmas─▒n─▒n da etkisi b├╝y├╝kt├╝ bence. Bilezik de─či┼čikli─činin sub'─▒ daha dengeli yapm─▒┼č olma ihtimali y├╝ksek :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
eyimen

Ya┼č: 40
Kay─▒t: 13 Tem 2015, 22:54

Mesaj MehmetKarat├╝rk » 06 Eyl 2020, 21:41

Bir ├žok inceleme ve kar┼č─▒la┼čt─▒rma var en iyisi bu gibi
41mm OP larda g├╝zel olmu┼člar bence belki 39-41 de─čilde 40 yapsalard─▒ daha iyi olurdu

Resim
Olmad─▒ diye ├╝z├╝ld├╝─č├╝n dua'ya, g├╝n gelir sevinirsin
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MehmetKarat├╝rk

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 16 A─ču 2017, 20:57

Mesaj Ufkynl » 06 Eyl 2020, 22:24

Rolex dendiginde akla gelen.
https://eksisozluk.com/ben-odunu-aday-g ... im--562677

SM-G930F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ufkynl

Kay─▒t: 18 Eki 2015, 18:09

Mesaj demir77 » 30 Eyl 2020, 21:09

Beni en ├žok OP white ├╝retiminin sonlanmas─▒ ┼ča┼č─▒rtt─▒. Beyaz renk ├žok klasiktir asl─▒nda. Submariner lug incelmesi ├žok iyi olmu┼č. Supercase faciayd─▒.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
demir77

Kay─▒t: 26 Nis 2019, 13:33

Re: 2020 Yeni ve G├╝ncellenmi┼č Baz─▒ Rolex Referanslar─▒

Mesaj digitusmaximus » 01 Eki 2020, 09:19

Model dedi─čimiz ┼čey bir saatin ye┼čil olan bezelini maviye ├ževirmek, kadran rengini de─či┼čtirmek, bilezik ├žap─▒n─▒ kal─▒nla┼čt─▒r─▒p inceltmek veya 40mm olan ├žap─▒n─▒ 41'e ├žekmekten farkl─▒ olmal─▒d─▒r diye d├╝┼č├╝n├╝yorum. Yeni bir ┼čeyler g├Ârmek isterdim ben.

├ľz├╝r dileyerek s├Âyl├╝yorum ama daha ├Ânce hi├ž g├Ârmedi─čim bir saat modeli g├Âremiyorum ben listede. Sadece mevcut modeller ├╝zerinde bir ka├ž r├╝tu┼člama yaparak de─či┼čik alt varyasyonlar─▒n─▒ ├╝retmi┼čler.

S├Âylediklerimi yanl─▒┼č anlamay─▒n, tart─▒┼čma a├žmak i├žin s├Âylemiyorum. Ki┼čisel fikirlerimdir sadece.

Resim
Bilgisayar M├╝hendisi - Yaz─▒l─▒m Uzman─▒
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
digitusmaximus

Kay─▒t: 14 Eyl 2020, 08:34

Mesaj cemhk » 01 Eki 2020, 14:06

Ben ye┼čil ve sar─▒y─▒ ├žok be─čendim─▒, mercan─▒ halen g├Ârme ┼čans─▒m olmad─▒ halen, ─░zmir ve ─░stanbul'da yok ┼ču anda.

2. elleri profesyonel seriler gibi u├žmu┼č, 8-9bin euro'ya dayanm─▒┼č san─▒r─▒m.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cemhk

Kay─▒t: 17 A─ču 2020, 15:35

Mesaj digitusmaximus » 01 Eki 2020, 14:29

cemhk yazd─▒:Ben ye┼čil ve sar─▒y─▒ ├žok be─čendim─▒, mercan─▒ halen g├Ârme ┼čans─▒m olmad─▒ halen, ─░zmir ve ─░stanbul'da yok ┼ču anda.

2. elleri profesyonel seriler gibi u├žmu┼č, 8-9bin euro'ya dayanm─▒┼č san─▒r─▒m.

Oyster'in Sar─▒ kadran─▒ ben de ├žok be─čendim. Saat resmen ben buraday─▒m bana bakmak mecburiyetindesiniz diyor.. :thumbup:

Rolex cyclops gibi ├žok dikkat ├žeken bir hali var. Ye┼čil rengi Submariner Hulk'tan ba┼čkas─▒na yak─▒┼čt─▒ram─▒yorum nedense.
Bilgisayar M├╝hendisi - Yaz─▒l─▒m Uzman─▒
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
digitusmaximus

Kay─▒t: 14 Eyl 2020, 08:34

Mesaj Gokaya » 02 Eki 2020, 10:48

Her durumda sublara ula┼č─▒lmas─▒ zordu yine zor olacak. Ama ince luglar ile ve hemen hemen ayn─▒ lug to lug ile yine 10 numara.
Ke┼čke siyah ve beyaz OP 39lar devam etseydi.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Gokaya

Kay─▒t: 12 Nis 2018, 14:19

Mesaj bravoecho » 04 Eki 2020, 09:44

Arkadaslar herkese selamlar, iyi pazarlar :thumbup:

Benim Rolex bulunabilirligi konusunda tavisyenize ihtiyacim var, ve faydali olabilecek her turlu tavsiyenize burdan yada ozel mesaj yolu ile acigim. Fazla uzatmadan ne istedigimi, nicin istedigimi ve fiyat konusundaki dusuncemi belirtip yorumlarinizi bekliyorum.

1-NE ISTIYORUM: Sadece SS modeller. HULK yada yeni Kermit, BLNR (Batgirl), Beyaz Daytona.

2- NICIN: Flipper yada kar yapip satici degilim. Kendi capimda saat meraklisiyim ve aldigim saati santiye ortaminda calismama ragmen gunluk kullanirim. Bundan once SS 45mm PO kullandim, agir geldi, aynisini Ti Blue 45mm PO ile degistirdim su anki saatim bu. Spor saatleri seviyorum, altin veya formal dress tarzi saatler tarzim degil. Eger saydigim modellerden birini bulabilirsem, o da gunluk kullanacagim bir model olacak.

3- FIYAT: dedigim gibi Flipper yada kar yapip satici degilim; oyuzden grey marketteki nerdeyse x2 fiyatlar beni ilgilendirmiyor. O kadar para vereceksem, liste fyatindan gider Rolex bayisinden 1 yerine 2 saat alirim.

TR'deki Rolex bayilerinde SSmodelelrkonusundaki tecrubeniz nedir? Bulunabilirlik ve musteriye yaklasim olarak... Ben Dubai'de yasiyorum ve burda bu modeller yok satiyor (sebepleri tarafimca malum o yuzden uzatmayayim)

Simdiden tesekkurler...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
bravoecho

Kay─▒t: 10 Kas 2015, 15:30

Mesaj cemhk » 04 Eki 2020, 11:47

Rolex bayilerinde bu modeller bulunmaz, ancak tan─▒d─▒k ya da ├žok s─▒k al─▒┼čveri┼č yap─▒yor olmak laz─▒m. S├Âzde bekleme listelerinde y─▒llard─▒r bekleyen insanlar var. Mevcut ko┼čullarda Daytona ya da Starbucks i├žin tan─▒d─▒k olmadan imkans─▒z diyebilirim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cemhk

Kay─▒t: 17 A─ču 2020, 15:35

├ľncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    G├Âr├╝nt├╝leme
    Yazar

D├Ân TSF Rolex Crown Club

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 2 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners