Claude Bernard TSF Moon Edition Kat覺l覺m / Numara Se癟imi

Claude Bernard TSF Gentlemen's Special Editions zel B繹l羹m羹

Re: Claude Bernard TSF Moon Edition Kat覺l覺m / Numara Se癟imi

Mesaj Bond » 01 Nis 2018, 10:27

Kur art覺覺ndan sonra saatlerin fiyatlar覺 TL baz覺nda proje ek indirimli olarak ve 繹zel hediyesi ile 癟ok uygun seviyeye gelmitir. Kad覺n saatleri hediyesi i癟in son kat覺l覺m tarihi 30 Nisan olarak belirlendi. O tarihe kadar fiyatland覺rma ve artlar ayn覺 kalacakt覺r. Sonras覺nda normal fiyatland覺rma ile sat覺ta olacakt覺r. Kat覺l覺m yap覺p hen羹z 繹deme linkleri i癟in Sezin Han覺m'a mail atmayanlar mevcut. Fazla geciktirmeden ilemleri balat覺rlarsa sevinirim. Herkese teekk羹rler :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj doc » 01 Nis 2018, 13:57

A癟覺kcas覺 benim bir konuda teredd羹t羹m var. Sezin han覺ma mail ile bir soru sormutum. Moon edition ile 80091 3 BUIN1 modelinin kadran renkleri ayn覺 m覺 diye. Evet eklinde cevaplad覺. Ama CB Web sitesinde 80091 3 BUIN1 modelinin kadran renk tonu ile bizim forumdaki moon editionun kadran覺n覺n renk tonu aras覺nda 癟ok fark var. Bu durumda moon edition alma konusunda beni karars覺zl覺a sevk ediyor.

Whitedress ise al覺nd覺, sab覺rs覺zl覺kla teslim edilecei g羹n羹 bekliyorum.
Erken teslimat ile ilgili g羹zel haberiniz i癟in size ve Tempus saate 癟ok teekk羹rler.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
doc

Ya: 45
Kay覺t: 13 Mar 2015, 17:25

Mesaj MertYe » 01 Nis 2018, 15:40

doc yazd覺:A癟覺kcas覺 benim bir konuda teredd羹t羹m var. Sezin han覺ma mail ile bir soru sormutum. Moon edition ile 80091 3 BUIN1 modelinin kadran renkleri ayn覺 m覺 diye. Evet eklinde cevaplad覺. Ama CB Web sitesinde 80091 3 BUIN1 modelinin kadran renk tonu ile bizim forumdaki moon editionun kadran覺n覺n renk tonu aras覺nda 癟ok fark var. Bu durumda moon edition alma konusunda beni karars覺zl覺a sevk ediyor.

Erken teslimat ile ilgili g羹zel haberiniz i癟in size ve Tempus saate 癟ok teekk羹rler.

Akl覺n覺zdaki soru iaretlerini giderir mi bilmiyorum ama Basel fuar覺nda moon editiona 癟ok yak覺n hatta belkide ayn覺 kadran rengine sahip bir model vard覺 ben cidden 癟ok beendim kadran覺n覺. Fotoraflar覺 biraz k繹t羹 癟ekmiim ama fikir vermesi ad覺na faydal覺 olabilir diye d羹羹nd羹m. Bu arada CB'nin yapt覺覺 en mant覺kl覺 at覺l覺m moon edition a tarih koymamak olmu bence.

Canl覺 olarak kadrandaki 覺覺k oyunlar覺 ve derinlik 癟ok g羹zeldi.ResimResim

SM-G955F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
MertYe

Ya: 30
Kay覺t: 14 Au 2014, 19:13

Mesaj doc » 01 Nis 2018, 16:04

MertYe yazd覺:
doc yazd覺:A癟覺kcas覺 benim bir konuda teredd羹t羹m var. Sezin han覺ma mail ile bir soru sormutum. Moon edition ile 80091 3 BUIN1 modelinin kadran renkleri ayn覺 m覺 diye. Evet eklinde cevaplad覺. Ama CB Web sitesinde 80091 3 BUIN1 modelinin kadran renk tonu ile bizim forumdaki moon editionun kadran覺n覺n renk tonu aras覺nda 癟ok fark var. Bu durumda moon edition alma konusunda beni karars覺zl覺a sevk ediyor.

Akl覺n覺zdaki soru iaretlerini giderir mi bilmiyorum ama Basel fuar覺nda moon editiona 癟ok yak覺n hatta belkide ayn覺 kadran rengine sahip bir model vard覺 ben cidden 癟ok beendim kadran覺n覺. Fotoraflar覺 biraz k繹t羹 癟ekmiim ama fikir vermesi ad覺na faydal覺 olabilir diye d羹羹nd羹m. Bu arada CB'nin yapt覺覺 en mant覺kl覺 at覺l覺m moon edition a tarih koymamak olmu bence.

Canl覺 olarak kadrandaki 覺覺k oyunlar覺 ve derinlik 癟ok g羹zeldi.ResimResim

Resimler ve bilgilendirme i癟in 癟ok teekk羹r ederim, bu fotoraflar 癟ok iyi oldu. A癟覺kcas覺 CB Web sitesinde mat veya f羹me gibi diye tarif edeceim ve bence k繹t羹 olan bir kadran rengi g繹z羹k羹yor ama kolunuzdaki saat gayet 覺k ve g羹zel duruyor. Tempusu ziyaret etmek art oldu.

Kullan覺c覺 avatar覺
doc

Mesaj MertYe » 07 Nis 2018, 01:43

65 numaray覺da bana yazabilirsiniz :champ:

Kullan覺c覺 avatar覺
MertYe

Ya: 30
Kay覺t: 14 Au 2014, 19:13

Mesaj Hocam » 07 Nis 2018, 15:57

Limit no: 083/100
Hediye kad覺n saati: 20501 37R BRPR2

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Hocam

Ya: 69
Kay覺t: 26 Kas 2016, 11:30

Mesaj Bond » 10 Nis 2018, 18:01

Yeni kat覺l覺mlar listeye eklendi :thumbup: Gerekli ilemler hakk覺nda detayl覺 bilgiler konuda mevcut. Tempus'a e-mail g繹nderip ilemleri balatabilirsiniz. Kur 癟ok y羹kselmesine ramen hala fiyatland覺rmay覺 ayn覺 tutan ve hediye imkan覺n覺 salayan Tempus'a 癟ok teekk羹rler. Hay覺rl覺 olsun :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj doc » 26 Nis 2018, 16:03

bug羹n Tempus'a misafir oldum ve white saatimi ald覺m. misafirperverlikleri ve ilglileri i癟in teekk羹r ederim. moon ile ilgili teredd羹tlerim son buldu. 繹zellikle g羹nete harika yans覺malar覺 olan g羹zel bir kadran rengi var. Almaya karar verdim ve sab覺rs覺zl覺kla gelmesini bekliyorum. bu arada son dedikodulara g繹re may覺s ay覺 i癟inde moon'lar geliyormu. bu g羹zel haber i癟in teekk羹r ederim :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
doc

ncekiSonraki

D繹n Claude Bernard TSF Gentlemen's Special Editions

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 9 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners