TSF yelerine zel 襤ndirimli Sat覺l覺k Oris Modellerini 襤ncelemek 襤癟in T覺klay覺n覺z

Kay覺 / Bilezik Dan覺ma ve Bilgi Konusu

Saat Kay覺lar覺 Hakk覺nda Konular覺n Bulunduu B繹l羹m

Re: Kay覺 / Bilezik Dan覺ma ve Bilgi Konusu

Mesaj varistas » 09 Ara 2020, 10:04

Fifkirleriniz i癟in 癟ok teekk羹r ederim. K覺rm覺z覺 dikili f羹me ger癟ekten g羹zel olacakt覺r, ben tek renk d羹羹nm羹t羹m ama dediiniz gibi 癟ift renk olursa saati daha g羹zel g繹sterecektir. "joseph_flat"'ten almay覺 d羹羹n羹yordum ancak "ventum_craft"'ta da 癟ok g羹zel kay覺lar varm覺. Onun 羹r羹nlerini de bir inceleyeyim.
Kullan覺c覺 avatar覺
varistas

Kay覺t: 09 Oca 2014, 14:30

Mesaj A87 » 25 Oca 2021, 15:17

Resim

Merhaba. Kordon 繹nerilerinize a癟覺覺m.
Ne t羹r ve ne renk kombinasyonlar覺nda kordon 繹nerirsiniz?
Kullan覺c覺 avatar覺
A87

Kay覺t: 23 Oca 2021, 16:08

Mesaj copycat » 26 Oca 2021, 18:01

Selam, genel bilgi olsun diye yaz覺yorum.

Tag aquaracer i癟in uygun silikon kordon ald覺m aliexpress'ten 20 usd civar覺na. D羹n elime ulat覺. Tam orijinal ile ayn覺 olmasa da baya覺 iyi kalitede. Yumuak ve konforlu bir silikon. 襤癟te logolar ve logolu kilitli klips de mevcut. Pakette bir s羹r羹 kaliteli pim ve deitirmek i癟in iki ufak aparat da vard覺.

Bilezikli kullan覺p silikon da denemek ya da, orijinal silikonu eskimesin diye yedekli kullanmak isteyen varsa b羹y羹k paralara i癟 piyasadan almak yerine al覺n覺r.

MI 6 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 39
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

Mesaj mrtkrks » 26 Oca 2021, 18:27

copycat yazd覺:Selam, genel bilgi olsun diye yaz覺yorum.

Tag aquaracer i癟in uygun silikon kordon ald覺m aliexpress'ten 20 usd civar覺na. D羹n elime ulat覺. Tam orijinal ile ayn覺 olmasa da baya覺 iyi kalitede. Yumuak ve konforlu bir silikon. 襤癟te logolar ve logolu kilitli klips de mevcut. Pakette bir s羹r羹 kaliteli pim ve deitirmek i癟in iki ufak aparat da vard覺.

Bilezikli kullan覺p silikon da denemek ya da, orijinal silikonu eskimesin diye yedekli kullanmak isteyen varsa b羹y羹k paralara i癟 piyasadan almak yerine al覺n覺r.

Merhabalar,

Link paylaabilirseniz inceleyelim. Asl覺nda bende saat kutusu ve k覺l覺f paylam覺t覺m farkl覺 bir bal覺kta. Aliexpress diye bir bal覺k oluturarak saatler ile ilgili al覺p deneyimlediimiz kaliteli 羹r羹nleri paylaabiliriz asl覺nda bu sayede dier 羹yeler i癟in de bir ariv nitelii ta覺r.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
mrtkrks

Kay覺t: 04 Ara 2019, 16:48

Mesaj copycat » 26 Oca 2021, 19:13

mrtkrks yazd覺:
copycat yazd覺:Selam, genel bilgi olsun diye yaz覺yorum.

Merhabalar,

Link paylaabilirseniz inceleyelim. Asl覺nda bende saat kutusu ve k覺l覺f paylam覺t覺m farkl覺 bir bal覺kta. Aliexpress diye bir bal覺k oluturarak saatler ile ilgili al覺p deneyimlediimiz kaliteli 羹r羹nleri paylaabiliriz asl覺nda bu sayede dier 羹yeler i癟in de bir ariv nitelii ta覺r.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Tabii ki, link aa覺da. Umar覺m 癟al覺覺r.

US $11.70 22%OFF | 22mm New Style Rubber Silicone Watch Strap Black Blue Brown Watchband Suitable for Tag Heuer CARRERA AQUARACER Series Watch
https://a.aliexpress.com/_BPBJFf
Resim

Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 39
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

Mesaj Burrock » 26 Oca 2021, 20:17

Merhabalar, bir arkada覺ma deri kordon yapt覺rm覺t覺m. Anadolu yakas覺nda toka ve pimi nereden alabilirim?Resim

SM-G965F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Burrock

Kay覺t: 25 Nis 2015, 00:27

Mesaj A87 » 03 Mar 2021, 18:30

Merhabalar. 21.5mm kordon geniliine sahip saatim i癟in 21mm veya 22mm geniliindeki kordon tercih etsem nas覺l olur?
Kafama tak覺lan bir dier ey ise 21mm veya 22mm genilie sahip kordon pimi s覺k覺nt覺 yarat覺r m覺?
Kullan覺c覺 avatar覺
A87

Kay覺t: 23 Oca 2021, 16:08

Mesaj vysaknc » 03 Mar 2021, 18:47

A87 yazd覺:Merhabalar. 21.5mm kordon geniliine sahip saatim i癟in 21mm veya 22mm geniliindeki kordon tercih etsem nas覺l olur?
Kafama tak覺lan bir dier ey ise 21mm veya 22mm genilie sahip kordon pimi s覺k覺nt覺 yarat覺r m覺?
Kordon genilii fazla olsun ,biraz s覺k覺t覺r覺p takars覺n覺z hi癟 boluk kalmaz,pimde sorun olmaz,ama kordon genilii boynuz aral覺覺ndan k羹癟羹k olunca k繹t羹 g繹r羹n羹r,pimde sorun olmaz.
Tabi deri kordondan bahsediyorum..

HTC One cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
H覺rs sebebi hasarettir..
Kullan覺c覺 avatar覺
vysaknc

Ya: 48
Kay覺t: 07 Mar 2017, 17:01

nceki

D繹n TSF Saat Kay覺lar覺 - Watch Straps

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 6 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners