Parf├╝m Tercihleriniz ve Tavsiyeleriniz

Parf├╝m ├ťzerine Payla┼č─▒mlar B├Âl├╝m├╝

Re: Parf├╝m Tercihleriniz ve Tavsiyeleriniz

Mesaj morningstar » 02 Nis 2019, 21:32

Havalar isiniyor yeni parf├╝m ├Ânerileri ariyorum klasiklesmis kokulardan ziyade farkli ├Ânerilere acigim b├╝tceyi cok zorlamamak kaydi ile elbette.
Karl Lagerfeld Pour Homme Edt bu kokuyu ├Âneri olarak almistim fakat denemedim kullanan var mi daha ├Ânce?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
morningstar

Ya┼č: 23
Kay─▒t: 25 A─ču 2018, 23:45

Mesaj debra » 03 Nis 2019, 10:23

morningstar yazd─▒:Havalar isiniyor yeni parf├╝m ├Ânerileri ariyorum klasiklesmis kokulardan ziyade farkli ├Ânerilere acigim b├╝tceyi cok zorlamamak kaydi ile elbette.
Karl Lagerfeld Pour Homme Edt bu kokuyu ├Âneri olarak almistim fakat denemedim kullanan var mi daha ├Ânce?
https://m.n11.com/guerlain-lhomme-ideal-cologne-edc-100-ml-erkek-parfumu-P199652008?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIh4PBurKz4QIVElQYCh1tzwY_EAQYAyABEgJ51_D_BwE

SNE-LX1 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
debra

Kay─▒t: 16 Nis 2018, 21:43

Mesaj morningstar » 05 Nis 2019, 14:55

debra yazd─▒:
morningstar yazd─▒:Havalar isiniyor yeni parf├╝m ├Ânerileri ariyorum klasiklesmis kokulardan ziyade farkli ├Ânerilere acigim b├╝tceyi cok zorlamamak kaydi ile elbette.
https://m.n11.com/guerlain-lhomme-ideal-cologne-edc-100-ml-erkek-parfumu-P199652008?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIh4PBurKz4QIVElQYCh1tzwY_EAQYAyABEgJ51_D_BwE

├ľneri icin tesekk├╝rler.Cok begendim parf├╝m├╝
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
morningstar

Ya┼č: 23
Kay─▒t: 25 A─ču 2018, 23:45

Mesaj debra » 06 Nis 2019, 02:09

morningstar yazd─▒:
debra yazd─▒:

├ľneri icin tesekk├╝rler.Cok begendim parf├╝m├╝
Rica ediyorum, iyi mevsimler ge├žirin

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
debra

Kay─▒t: 16 Nis 2018, 21:43

Mesaj Hellhound » 30 Nis 2019, 09:47

Koku Aileleri'ni anlatan bir yaz─▒ yazd─▒m;

http://www.gurmekokular.com/2019/04/koku-aileleri.html
gurmekokular
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Hellhound

Kay─▒t: 14 A─ču 2014, 15:42

Mesaj afl » 30 Nis 2019, 23:39

Hellhound yazd─▒:Koku Aileleri'ni anlatan bir yaz─▒ yazd─▒m;

Berkan ├žok g├╝zel, ├žok derli toplu ve ├Ârneklerle dolu harika bir yaz─▒ olmu┼č. Tabi biz fanilerin bunu hazmetmesi biraz zaman alacak ama gerekti─činde ba┼čvurulacak ├žok da yararl─▒ bir kaynak asl─▒nda.
Emeklerin i├žin ├žok te┼čekk├╝rler.

SM-G920F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
afl

Ya┼č: 52
Kay─▒t: 27 May 2014, 15:18

Mesaj Hellhound » 01 May 2019, 12:59

afl yazd─▒:
Hellhound yazd─▒:Koku Aileleri'ni anlatan bir yaz─▒ yazd─▒m;

Berkan ├žok g├╝zel, ├žok derli toplu ve ├Ârneklerle dolu harika bir yaz─▒ olmu┼č. Tabi biz fanilerin bunu hazmetmesi biraz zaman alacak ama gerekti─činde ba┼čvurulacak ├žok da yararl─▒ bir kaynak asl─▒nda.
Emeklerin i├žin ├žok te┼čekk├╝rler.

SM-G920F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi

Ben te┼čekk├╝r ederim abi :champ: :champ:
gurmekokular
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Hellhound

Kay─▒t: 14 A─ču 2014, 15:42

Mesaj Caner1983 » 04 Tem 2019, 10:04

Konu parf├╝m ama roll on konusunda ciddi tak─▒nt─▒l─▒y─▒m. Bu y├╝zden fikirlerinizi almak istedim. Pudral─▒ iyi koruyor ama iz yap─▒yor o y├╝zden eliyorum. S─▒v─▒ i├žerikli rollon ve deodarantlara kar┼č─▒ da ├Ân yarg─▒m var sanki stickler gibi etkili de─čil ve iz yap─▒yorlar. Stickler de koku de─či┼čikli─či yap─▒yor ama pudral─▒ olmayanlar─▒n korumas─▒ az. En memnun oldu─čum koku ve koruyuculuk a├ž─▒s─▒ndan arm hammer. Kokusu iyi olan locatianne ama sulan─▒yor ve koruma zay─▒f. Old spice ortalama bir ├╝r├╝n. Bug├╝n ald─▒─č─▒m tabac yeni deneyece─čim bir ├╝r├╝n kokusu ├žok keskin geldi fresh de─čil ama daha deneyemedim.
Sizin kulland─▒─č─▒n─▒z ve ├Ânerece─činiz olursa, denemek isterim. Te┼čekk├╝rler... Resim
RolexÔÇÖs donÔÇÖt tick-tock
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Caner1983

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 05 Eyl 2014, 22:41

Mesaj Asit » 04 Tem 2019, 14:49

Caner1983 yazd─▒:Konu parf├╝m ama roll on konusunda ciddi tak─▒nt─▒l─▒y─▒m. Bu y├╝zden fikirlerinizi almak istedim. Pudral─▒ iyi koruyor ama iz yap─▒yor o y├╝zden eliyorum. S─▒v─▒ i├žerikli rollon ve deodarantlara kar┼č─▒ da ├Ân yarg─▒m var sanki stickler gibi etkili de─čil ve iz yap─▒yorlar. Stickler de koku de─či┼čikli─či yap─▒yor ama pudral─▒ olmayanlar─▒n korumas─▒ az. En memnun oldu─čum koku ve koruyuculuk a├ž─▒s─▒ndan arm hammer. Kokusu iyi olan locatianne ama sulan─▒yor ve koruma zay─▒f. Old spice ortalama bir ├╝r├╝n. Bug├╝n ald─▒─č─▒m tabac yeni deneyece─čim bir ├╝r├╝n kokusu ├žok keskin geldi fresh de─čil ama daha deneyemedim.
Sizin kulland─▒─č─▒n─▒z ve ├Ânerece─činiz olursa, denemek isterim. Te┼čekk├╝rler... Resim

Roll on konusunda bende bir ara takint─▒liyd─▒m Caner hocam,biotherm ,Vichy ,sebamed vs bir ├žok ├že┼čit markalar─▒ denedim,Clarins roll on s─▒v─▒ i├žerikli ama kesinlikle iz yapm─▒yor,korumas─▒ ├žok ba┼čar─▒l─▒,┼čimdiye kadar denedi─čim roll on lar aras─▒nda bence en iyisi
Resim

Tapatalk Pro kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Asit

Ya┼č: 44
Kay─▒t: 13 A─ču 2015, 23:38

Mesaj MertYe » 04 Tem 2019, 15:10

Asit yazd─▒:
Caner1983 yazd─▒:Konu parf├╝m ama roll on konusunda ciddi tak─▒nt─▒l─▒y─▒m. Bu y├╝zden fikirlerinizi almak istedim. Pudral─▒ iyi koruyor ama iz yap─▒yor o y├╝zden eliyorum. S─▒v─▒ i├žerikli rollon ve deodarantlara kar┼č─▒ da ├Ân yarg─▒m var sanki stickler gibi etkili de─čil ve iz yap─▒yorlar. Stickler de koku de─či┼čikli─či yap─▒yor ama pudral─▒ olmayanlar─▒n korumas─▒ az. En memnun oldu─čum koku ve koruyuculuk a├ž─▒s─▒ndan arm hammer. Kokusu iyi olan locatianne ama sulan─▒yor ve koruma zay─▒f. Old spice ortalama bir ├╝r├╝n. Bug├╝n ald─▒─č─▒m tabac yeni deneyece─čim bir ├╝r├╝n kokusu ├žok keskin geldi fresh de─čil ama daha deneyemedim.

Roll on konusunda bende bir ara takint─▒liyd─▒m Caner hocam,biotherm ,Vichy ,sebamed vs bir ├žok ├že┼čit markalar─▒ denedim,Clarins roll on s─▒v─▒ i├žerikli ama kesinlikle iz yapm─▒yor,korumas─▒ ├žok ba┼čar─▒l─▒,┼čimdiye kadar denedi─čim roll on lar aras─▒nda bence en iyisi
Resim

Tapatalk Pro kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Clarins yazacakt─▒m benden ├Ânce davranm─▒┼čs─▒n─▒z. Roll on konusunda marka ├že┼čitlili─či anlam─▒nda ├žok tecr├╝beli de─čilim a├ž─▒k├žas─▒ ama Clarins'i kime ald─▒rd─▒ysam vazge├žemedi

SM-G955F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MertYe

Ya┼č: 25
Kay─▒t: 14 A─ču 2014, 19:13

Mesaj Caner1983 » 04 Tem 2019, 16:48

Asit ve mert deniyece─čim :champ:
RolexÔÇÖs donÔÇÖt tick-tock
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Caner1983

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 05 Eyl 2014, 22:41

├ľnceki

• Similar topics
    Cevaplar
    G├Âr├╝nt├╝leme
    Yazar

D├Ân TSF Parf├╝m - Perfume

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 2 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners