2016 Y覺l覺 Ana Ak覺m Parf羹m Raporu

Parf羹m zerine Payla覺mlar B繹l羹m羹

Re: 2016 Y覺l覺 Ana Ak覺m Parf羹m Raporu

Mesaj cagatay1903 » 30 Mar 2017, 17:34

Not alarak okumam gerekiyor yoksa unutuyorum :champ: Teekk羹rler
Kullan覺c覺 avatar覺
cagatay1903

Ya: 42
Kay覺t: 10 Mar 2014, 15:52

Mesaj Star » 31 Mar 2017, 15:07

Hellhound, senin yaz覺lar覺n ve payla覺mlar覺n neticesinde gittim bir ka癟 parf羹m test ettim ana ak覺mdan :) Malum niler tuzlu. No.9 amber imdilik bana fazla bile geliyor. yazl覺k bir eyler bulurum diye bak覺nd覺m. Prada L'Homme, varvatos artisian blu, zegna milan ve new york , givenchy gent. only absolute, mugler pure tonka, guerlain ideal, burberry mr. Bunlar覺n aras覺ndan en 癟ok givenchy absoulute u beendim.baz覺 yerlerde pek kaliteli deil denmi ama kokusu houma gitti. Tar癟覺n seviyorum :) onun d覺覺nda yaz覺n kullanmak i癟in Prada uygun mu? houma gitti o da. Milan ve artisian blu da g羹zel ama tenimde pek kal覺c覺 olmad覺. Guerlain ambre eternel ve loewe bulamad覺m. Yazl覺k olarak hi癟 edp yok san覺r覺m ana ak覺mda hep edt.
Do something instead of killing Time. Because Time is killing you !!!
*Paulo Coelho*
Kullan覺c覺 avatar覺
Star

Ya: 39
Kay覺t: 28 Eyl 2015, 15:12

Mesaj sercankaf » 01 Nis 2017, 15:20

Star yazd覺:Hellhound, senin yaz覺lar覺n ve payla覺mlar覺n neticesinde gittim bir ka癟 parf羹m test ettim ana ak覺mdan :) Malum niler tuzlu. No.9 amber imdilik bana fazla bile geliyor. yazl覺k bir eyler bulurum diye bak覺nd覺m. Prada L'Homme, varvatos artisian blu, zegna milan ve new york , givenchy gent. only absolute, mugler pure tonka, guerlain ideal, burberry mr. Bunlar覺n aras覺ndan en 癟ok givenchy absoulute u beendim.baz覺 yerlerde pek kaliteli deil denmi ama kokusu houma gitti. Tar癟覺n seviyorum :) onun d覺覺nda yaz覺n kullanmak i癟in Prada uygun mu? houma gitti o da. Milan ve artisian blu da g羹zel ama tenimde pek kal覺c覺 olmad覺. Guerlain ambre eternel ve loewe bulamad覺m. Yazl覺k olarak hi癟 edp yok san覺r覺m ana ak覺mda hep edt.

Tarcin notasini seviyorsaniz denemediyseniz Costume National - Homme denemenizi tavsiye ederim.
Coming together is a beginning. Keeping together is progress. Working together is success.
Kullan覺c覺 avatar覺
sercankaf

Ya: 41
Kay覺t: 16 May 2012, 09:33

Mesaj Star » 01 Nis 2017, 19:30

sercankaf yazd覺:
Star yazd覺:Hellhound, senin yaz覺lar覺n ve payla覺mlar覺n neticesinde gittim bir ka癟 parf羹m test ettim ana ak覺mdan :) Malum niler tuzlu. No.9 amber imdilik bana fazla bile geliyor. yazl覺k bir eyler bulurum diye bak覺nd覺m. Prada L'Homme, varvatos artisian blu, zegna milan ve new york , givenchy gent. only absolute, mugler pure tonka, guerlain ideal, burberry mr. Bunlar覺n aras覺ndan en 癟ok givenchy absoulute u beendim.baz覺 yerlerde pek kaliteli deil denmi ama kokusu houma gitti. Tar癟覺n seviyorum :) onun d覺覺nda yaz覺n kullanmak i癟in Prada uygun mu? houma gitti o da. Milan ve artisian blu da g羹zel ama tenimde pek kal覺c覺 olmad覺. Guerlain ambre eternel ve loewe bulamad覺m. Yazl覺k olarak hi癟 edp yok san覺r覺m ana ak覺mda hep edt.

Tarcin notasini seviyorsaniz denemediyseniz Costume National - Homme denemenizi tavsiye ederim.

A癟覺k癟as覺 deneme f覺rsat覺m olmad覺 :) chergui'ye benzetildiini duymutum. mutlaka deneyeceim. Teekk羹rler :champ:
*Paulo Coelho*
Kullan覺c覺 avatar覺
Star

Mesaj Hellhound » 02 Nis 2017, 12:42

cagatay1903 :champ:

Star, Gentlemen Only Absolute g羹zel parf羹m ama yaz i癟in pek de uygun olabileceini s繹yleyemem. CN Homme ise direk boucu olur, aman diyeyim. Bu arada koku Chergui'yi deil, Amouage Jubilation'u and覺r覺yor.

EdP - EdT ayr覺m覺na fazla tak覺lmamak laz覺m. 襤癟eriinde kullan覺lan maddelere g繹re EdC bile EdP'ten kal覺c覺 olabiliyor. Olay覺n sadece konsantrasyonla ilgili olduunu, kal覺c覺l覺k ve fark edilirlie doru orant覺da etki etmediini bilmek yeterli. Tavsiyem, yaz mevsimi i癟in se癟ilecek parf羹mlerde "kal覺c覺l覺k" kriterinin g繹z ard覺 edilmesi y繹n羹nde olur. Yine doru orant覺l覺 deil ancak younluk artt覺k癟a 癟evredekiler i癟in yarat覺lacak rahats覺zl覺k hissi de artar. Bu nedenle yaz aylar覺nda hafif parf羹mleri tercih edip g羹n i癟inde tazelemek daha uygun.

Prada L'Homme yaz覺n kullan覺labilir. Ambre Eternel ve Loewe 7 Anonimo'yu da yazl覺k olarak tercih etmenizi 繹nermem. Keyifli denemeler :champ:
gurmekokular
Kullan覺c覺 avatar覺
Hellhound

Kay覺t: 14 Au 2014, 15:42

Mesaj Star » 02 Nis 2017, 17:08

Hellhound konu ile ilgili bilgisizliimi mazur g繹r l羹tfen :) sonu癟ta kokulara merakl覺 ama amat繹r bir burunla kokluyorum ben ;) ana ak覺mdakileri genel olarak denemeye 癟al覺t覺m. Yazl覺k k覺l覺k kar覺覺k yazd覺m beendiklerimi yukar覺da. Bilgilendirme i癟in ayr覺ca teekk羹rler :champ: Ni olarak yaz覺n aventus kullanm覺t覺m ancak s羹rekli edinemiyorum. u an Bond amber ve ana ak覺mdan dior homme intense kullan覺yorum. Her ikisi de k覺a uygun. Baka da parf羹m羹m yok. O a癟覺dan farkl覺l覺k aray覺覺nday覺m. Yazl覺k hi癟 olmad覺覺 i癟in bak覺yorum. Sevgiler :)
*Paulo Coelho*
Kullan覺c覺 avatar覺
Star

Mesaj Hellhound » 02 Nis 2017, 18:03

Olur mu yahu ne bilgisizlii... Zincir parf羹merilerin dayatmalar覺na kar覺n olmas覺 gerekeni anlatmak bende refleks olmu. Yanl覺 anla覺ld覺ysam affola :oops:

Comme des Gar癟ons'lara da bakabilirsiniz o halde. 4 mevsim, olduk癟a farkl覺 eyler 癟覺kabilir beenebileceiniz. Performanslar覺 癟ok da y羹ksek deildir ama g羹n i癟inde 1-2 tazeleme ile kullan覺c覺s覺n覺 癟ok farkl覺 hissettirir :champ:
gurmekokular
Kullan覺c覺 avatar覺
Hellhound

Kay覺t: 14 Au 2014, 15:42

Mesaj Star » 02 Nis 2017, 20:13

Hellhound yazd覺:Olur mu yahu ne bilgisizlii... Zincir parf羹merilerin dayatmalar覺na kar覺n olmas覺 gerekeni anlatmak bende refleks olmu. Yanl覺 anla覺ld覺ysam affola :oops:

Comme des Gar癟ons'lara da bakabilirsiniz o halde. 4 mevsim, olduk癟a farkl覺 eyler 癟覺kabilir beenebileceiniz. Performanslar覺 癟ok da y羹ksek deildir ama g羹n i癟inde 1-2 tazeleme ile kullan覺c覺s覺n覺 癟ok farkl覺 hissettirir :champ:

Teekk羹r ettim :) ufak bir arat覺rma yapaca覺m comme des gar癟ons ile ilgili. Bond no9 ny amber'in kokusuna bay覺l覺yorum ahsen. Onun tad覺nda bir eyler bak覺p duruyorum ancak hen羹z beni tatmin eden bir koku bulamad覺m. Bu y羹zden yine gidip onu al覺yorum.O hissiyat覺 vermese de yak覺n olabilecek herhangi bir koku var m覺d覺r acaba ? buraya yazd覺m yeri deilse kusura bakmay覺n :roll:
*Paulo Coelho*
Kullan覺c覺 avatar覺
Star

ncekiSonraki

D繹n TSF Parf羹m - Perfume

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 12 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners