TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Joop! Homme Ki┼čisel Yorum ve ─░nceleme

Parf├╝m ├ťzerine Payla┼č─▒mlar B├Âl├╝m├╝

Joop! Homme Ki┼čisel Yorum ve ─░nceleme

Mesaj barkot44 » 16 Eki 2020, 20:02

Herkese Selamlar ve Sayg─▒lar sunar─▒m ;
Y─▒llarca kullanmakta oldu─čum Daha ├Ânce yorumlar─▒m─▒ kendimce k─▒saca anlatt─▒─č─▒m dior homme intense ve bvlgari man in black cevap beklemeden piyasada bolca bulunup kolayca al─▒nabilecek bir ba┼čka parf├╝me daha birka├ž yorum eklemek istiyorum. Teknik konulara yine girmek istemiyorum ├ž├╝nk├╝ alt nota orta , ├╝st nota herkese g├Âre de─či┼čebiiyor. ger├žekten i├žerikler ve esanslar ├že┼čitli oldu─čundan birka├ž saat sonras─▒nda herkesin ald─▒─č─▒ koku farkl─▒ olabiliyor buna ki┼činin ter salg─▒s─▒n─▒n da kimyas─▒ girince bamba┼čka bir koku ortaya ├ž─▒k─▒yor,
not : koleksiyonumda bir├žok parf├╝m vard─▒r. Hepsini de uzun y─▒llar boyu kullan─▒yorum istek do─črultusunda bunlara da de─činmek isterim
Joop homme edt
Resim
Piyasada sat─▒┼č fiyatlar─▒ 150-250 tl civar─▒nda olan bu etkili arkada┼č─▒n hem avantajl─▒ hem de dezavantajl─▒ y├Ânleri bulunmakta
avantaj olarak :
├Âncelikle parf├╝m tam bir fiyat performans ├╝r├╝n├╝d├╝r. Buna en b├╝y├╝k sebep de inat├ž─▒ kal─▒c─▒l─▒─č─▒d─▒r . ├ľyle ki sabah 8 de kulland─▒─č─▒m koku art─▒k genzime gelmesin diyebilirsiniz :lol: ├╝lkemizdeki koku kullan─▒m─▒nda da asl─▒nda en ├žok beklenen ├Âzellik de bu. Koku ger├žekten ├žook kal─▒c─▒ ve fazlaca y─▒rt─▒c─▒. Fark edilir demiyorum bile ├ž├╝nk├╝ kendini zorla fark ettiriyor:)) ├çok rahat ifade edebilirim ki 6-8 saat net kal─▒c─▒l─▒─č─▒ var. Bu kal─▒c─▒l─▒k servet de─čerindeki parf├╝mlerde olmayabiliyor. Genelde parf├╝mler 2-4 saat sonra as─▒l notas─▒n─▒ ( kalp nota ) vermeye ba┼člar fakat joop homme nas─▒l ba┼člad─▒ysa ├Âyle bitiriyor :lol: yani kokuda farkl─▒la┼čma ve demlenme beklemeyin
eksi olarak da ┼čunlar─▒ s├Âyleyebilirim:
kokusu ├Âzel bir koku de─čil; kal─▒c─▒l─▒─č─▒n─▒n ba┼čar─▒s─▒na kar┼č─▒ ki┼čisel olma konusunda bence yetersiz kalmakta ├ž├╝nk├╝ buna benzer esanslar─▒ hemen her parf├╝m kullan─▒yor. Ayr─▒ca sadece ben mi b├Âyle d├╝┼č├╝n├╝yorum bilmiyorum ama koku i├žeri─činde ila├ž kokusunu and─▒ran sentetik yapay bi ┼čey var. eczaneye girmi┼čsin gibi.
sonu├ž olarak fiyat performans ├╝r├╝n├╝ arayan forum arkada┼člar─▒ma tavsiye ederim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
barkot44

Kay─▒t: 19 A─ču 2011, 21:09

Re: Joop! Homme Ki┼čisel Yorum ve ─░nceleme

Mesaj LastGentleman » 27 Ara 2020, 21:11

G├╝zel bir payla┼č─▒m Bende art─▒ y├Ân├╝ne (kal─▒c─▒l─▒─č─▒) ek olarak bir eksi y├Ân eklemek isterim. F/p ├╝r├╝n├╝ olmas─▒ nedeniyle pi┼čti olma ihtimalinin y├╝ksekli─či :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
LastGentleman

Ya┼č: 42
Kay─▒t: 14 Ara 2020, 15:04

Mesaj osmndogukann » 02 ┼×ub 2021, 10:48

Bu parf├╝m benimde bayad─▒r dikkatimi ├žekiyor kendisine bir ┼čans verece─čim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
osmndogukann

Kay─▒t: 22 Mar 2020, 19:17

Mesaj Altar » 03 ┼×ub 2021, 13:57

azzaro wanted by night kulland─▒n─▒z m─▒ ? Payla┼č─▒mlar─▒n─▒z da ger├žekten ├žok iyi.
Muhta├ž oldu─čun kudret, damarlar─▒ndaki asil kanda mevcuttur
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Altar

Ya┼č: 31
Kay─▒t: 17 ┼×ub 2014, 10:47

D├Ân TSF Parf├╝m - Perfume

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 1 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners