TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Ki┼čisel parf├╝m koleksiyonu

Parf├╝m ├ťzerine Payla┼č─▒mlar B├Âl├╝m├╝

Ki┼čisel parf├╝m koleksiyonu

Mesaj barkot44 » 16 Eki 2020, 18:52

Herkese selamalar sayg─▒lar sunar─▒m. ki┼čisel parf├╝m koleksiyonumdan iki tanesini ve kendi na├žizane yorumlar─▒m─▒ payla┼čmak istedim. E─čer istenirse di─čerlerini de yorumlayaca─č─▒m. ─░nternette i├žerikleri ve yorumlar─▒ zaten bolca oldu─ču i├žin bu konulara girmeyece─čim kopyalay─▒p yap─▒┼čt─▒rmak da bana samimi gelmiyor zaten :) burada genelde en ├žok merak edilen kal─▒c─▒l─▒k ve fark edilirlik - ├Âzg├╝n olma konular─▒na de─činmek istiyorum ( parf├╝mlerin hepsi orjinaldir ve replika parf├╝m kullan─▒m─▒na replika saat kullan─▒m─▒ndan bile daha fazla kar┼č─▒y─▒m)
ilk olarak (bana g├Âre) en iyiden ba┼člamak istiyorum:
- Dior homme intense eau de parfum
Resim

parf├╝m uzmanlar─▒ndan ├žok iyi notlar ald─▒─č─▒ kadar hi├ž parf├╝mden ho┼članmayanlar─▒n bile s─▒cak bakt─▒─č─▒ bir parf├╝m dior homme ─░ntense , s├Âylendi─či gibi her yeni neslinde biraz daha kal─▒c─▒l─▒─č─▒ azalmakta. Ger├žekten hissedilir kalitede bir deri kokusu var. Kal─▒c─▒l─▒─č─▒na 10 ├╝zerinden 9 verebilirim fark edilirli─či de ayn─▒ derecede ama benim bu parf├╝mde en ├žok ho┼čuma giden ┼čey kokudaki kalite hissi . Yapayl─▒ktan uzak, ├žok ├žok kaideli bir kokusu var . Moda markas─▒ parf├╝mlerden belki de ni┼č parf├╝m markalar─▒na en yak─▒n kalitede olan─▒. Karakter koku arayanlara ┼čiddetle tavsiye ederim
not : kal─▒c─▒l─▒─č─▒ ├žok iyi oldu─čundan isteseniz de bitiremiyorsunuz resimdeki ┼či┼če belki de 4 senelik kullan─▒m :)
2- Bvlgari Man ─░n Black
Resim
kal─▒c─▒l─▒k konusunda dior homme kadar olmasa da kalite alg─▒s─▒ ve farkedilirlik bak─▒mlar─▒ndan a┼ča─č─▒ kalmayan bir koku
a─č─▒r sert kokular sevmeyenler i├žin itici gelebilir ama genelde ald─▒─č─▒m yorumlar hep iyiydi
indirimde 150 ml lik ( baya a─č─▒r bir ┼či┼česi var) alm─▒┼čt─▒m. Hantal bir ┼či┼česi olsa da p├╝sk├╝rtme aparat─▒ ├žok kaliteli oldu─ču i├žin miktar hem olmas─▒ gereken kadar ├ž─▒k─▒yor hem de ├žok rahat ┼čekilde kullan─▒l─▒yor.
karakteristik koku arayan arkada┼člar─▒m mutlaka bir kozmetik d├╝kkan─▒ndan denemeli bence
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
barkot44

Kay─▒t: 19 A─ču 2011, 21:09

Re: Ki┼čisel parf├╝m koleksiyonu

Mesaj HknDrsn » 16 Eki 2020, 22:02

Payla┼č─▒m i├žin t┼čkler :champ:
Her ikisini de kullanm─▒┼č ve be─čenen biri olarak ┼čunu s├Âyleyebilirim, herkes sevmeyebilir herkese de gitmeyebilir sonbahar ve k─▒┼č aylar─▒nda kullan─▒m─▒ idealdir.
Niche parf├╝mleri ne kadar ├žok sevsem de malum T├╝rkiye ┼čartlar─▒nda eri┼čimi g├╝n ge├žtik├že zorla┼čt─▒ o y├╝zden se├žimlerimi ├╝z├╝lerek designer parf├╝mler i├žerisinden yap─▒yorum.
A┼ča─č─▒daki parf├╝mleri k─▒┼č i├žin tavsiye edebilirim Niche kalitesini aratmazlar. :champ:
Tom Ford Ombre Leather
Lalique Encre Noire A L'Extreme
Thierry Mugler Anglel A men
Costume National Homme
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
HknDrsn

Ya┼č: 41
Kay─▒t: 13 Oca 2014, 15:27

Mesaj barkot44 » 17 Eki 2020, 12:05

HknDrsn yazd─▒:Payla┼č─▒m i├žin t┼čkler :champ:
Her ikisini de kullanm─▒┼č ve be─čenen biri olarak ┼čunu s├Âyleyebilirim, herkes sevmeyebilir herkese de gitmeyebilir sonbahar ve k─▒┼č aylar─▒nda kullan─▒m─▒ idealdir.
Niche parf├╝mleri ne kadar ├žok sevsem de malum T├╝rkiye ┼čartlar─▒nda eri┼čimi g├╝n ge├žtik├že zorla┼čt─▒ o y├╝zden se├žimlerimi ├╝z├╝lerek designer parf├╝mler i├žerisinden yap─▒yorum.
A┼ča─č─▒daki parf├╝mleri k─▒┼č i├žin tavsiye edebilirim Niche kalitesini aratmazlar. :champ:
Tom Ford Ombre Leather
Lalique Encre Noire A L'Extreme
Thierry Mugler Anglel A men
Costume National Homme

Cevap i├žin te┼čekk├╝r ederim . Tom Ford ombre leather i kullanm─▒┼čt─▒m onu da ├žok be─čenmi┼čtim san─▒r─▒m ben deri seviyorum :) di─čerleri ile ilgili bilgim yok ama demesem kesin be─čenirdim .
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
barkot44

Kay─▒t: 19 A─ču 2011, 21:09

Mesaj tanoren » 21 Eki 2020, 16:45

Payla┼č─▒m i├žin te┼čekk├╝rler. Ben daha ├Ânce Bvlgari Black kullanm─▒┼čt─▒m y─▒llar ├Ânce ve kal─▒c─▒l─▒─č─▒ konusunda kefil olabilirdim. Sizin de dedi─činiz gibi ┼či┼čeyi bitirmek ├žok zaman, hatta y─▒llar alm─▒┼čt─▒ ancak bu kadar uzun s├╝rede ├žok iyi korumak gerekiyor parf├╝m├╝ yoksa hemen bozulabilir.
Siz nas─▒l sakl─▒yorsunuz, 4 y─▒l ├žok uzun de─čil mi? Yoksa art─▒k sadece koleksiyon par├žas─▒ olarak m─▒ duruyor?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
tanoren

Kay─▒t: 17 Eyl 2018, 11:06

• Similar topics
    Cevaplar
    G├Âr├╝nt├╝leme
    Yazar

D├Ân TSF Parf├╝m - Perfume

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 2 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners