Parf├╝m Tercihleriniz ve Tavsiyeleriniz

Parf├╝m ├ťzerine Payla┼č─▒mlar B├Âl├╝m├╝

Re: Parf├╝m Tercihleriniz ve Tavsiyeleriniz

Mesaj debra » 06 Eki 2019, 20:41

Hellhound yazd─▒:
debra yazd─▒:Herkese merhaba, Alghabra parf├╝mlerden uzun s├╝reli kullanm─▒┼č olan var m─▒ forumda merak ediyorum. Koku skalas─▒ ilgimi ├žekti ama uzun s├╝reli kullan─▒mda nas─▒l hissettiriyor merak ediyorum ve geribildirim almak istiyorum.

SNE-LX1 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi

T├╝rk markas─▒ olduklar─▒n─▒ s├Âylemeye ├žekinen (belki de utanan), finansal ba┼čar─▒ yakalm─▒┼č populer parf├╝mlerden esinlenme parf├╝mler tasarlayan bir marka. Soruya gelirsek, uzun s├╝reli kullanmaya de─čer bulmad─▒─č─▒m i├žin yorum yapamayaca─č─▒m.
Te┼čekk├╝r ederim g├Âr├╝┼č ve uyar─▒ i├žin.

SNE-LX1 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
debra

Kay─▒t: 16 Nis 2018, 21:43

Mesaj Caner1983 » 14 Eki 2019, 22:16

@berkan hocam bir sorum var cevaplarsan sevinirim daha ├Ânce sormad─▒m diye hat─▒rl─▒yorum sorduysam kusra bakma
Yorumlar da tom ford oud wood u sa─člam g├Âmm├╝┼čler ama benim ├žok ilgimi ├žekiyor ve ├žok be─čeniyorum tek s─▒k─▒nt─▒ kal─▒c─▒l─▒k biraz az
Bu kadar k├Ât├╝ bir koku mu?
├ľyleyse benzer ├Âneri ne olur ?
Bu arada konuyla ilgisiz ama ge├žen hafta paris deydim saolsun ├žok de─čerlenen param─▒z hi├žbir┼čeyi uygun al─▒nabilir hale getirmedi 6.5 kere ├žarp─▒lm─▒┼č gibi oluyorsunuz (ilgin├žki en uygun creed aventus du yanl─▒┼č anlamad─▒ysam 100 ml 210 euroydu)
Sayg─▒lar te┼čekk├╝rler.....
Tecr├╝besi olan varsa payla┼č─▒rsa sevinirim
RolexÔÇÖs donÔÇÖt tick-tock
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Caner1983

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 05 Eyl 2014, 22:41

Mesaj Hellhound » 16 Eki 2019, 08:35

Caner1983 yazd─▒:@berkan hocam bir sorum var cevaplarsan sevinirim daha ├Ânce sormad─▒m diye hat─▒rl─▒yorum sorduysam kusra bakma
Yorumlar da tom ford oud wood u sa─člam g├Âmm├╝┼čler ama benim ├žok ilgimi ├žekiyor ve ├žok be─čeniyorum tek s─▒k─▒nt─▒ kal─▒c─▒l─▒k biraz az
Bu arada konuyla ilgisiz ama ge├žen hafta paris deydim saolsun ├žok de─čerlenen param─▒z hi├žbir┼čeyi uygun al─▒nabilir hale getirmedi 6.5 kere ├žarp─▒lm─▒┼č gibi oluyorsunuz (ilgin├žki en uygun creed aventus du yanl─▒┼č anlamad─▒ysam 100 ml 210 euroydu)

Doktorum, Oud Wood ┼ču an pazardaki en rafine oud temal─▒ parf├╝mlerden biri. Koku olarak g├Âm├╝lecek, yerin dibine sokulacak kadar zor bir do─čas─▒ yok. Burnu dayay─▒p koklayana bir ihtimal itici gelebilir ancak g├╝nl├╝k hayatta ayn─▒ ortamda bulunan ya da yan─▒ndan ge├žen ki┼čileri rahats─▒z edebilen bir durum de─čil bu. Kal─▒c─▒l─▒─č─▒ olduk├ža yerinde ama performans─▒ ortalama diyelim. Son olarak Oud Wood ├žok seviliyorsa benzer ├Âneri yok maalesef. ├ç├╝nk├╝ ├Ânereceklerim ya ├žok daha zorlay─▒c─▒ ya da oud'un belli belirsiz hissedildi─či parf├╝mler olacakt─▒r.

┼×u an i├žin yurtd─▒┼č─▒ ni┼č parf├╝mler burada sat─▒lan bir├žok markaya g├Âre uygun konumda. 2018 A─čustos'taki kur art─▒┼č─▒yla distrib├╝t├Ârler kuru 7 civar─▒na sabitledi─či i├žin liste fiyat─▒ndaki katsay─▒ b├╝y├╝d├╝k├že fark a├ž─▒l─▒yor.
gurmekokular
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Hellhound

Kay─▒t: 14 A─ču 2014, 15:42

Mesaj Caner1983 » 16 Eki 2019, 22:13

Hellhound yazd─▒:
Caner1983 yazd─▒:@berkan hocam bir sorum var cevaplarsan sevinirim daha ├Ânce sormad─▒m diye hat─▒rl─▒yorum sorduysam kusra bakma

Doktorum, Oud Wood ┼ču an pazardaki en rafine oud temal─▒ parf├╝mlerden biri. Koku olarak g├Âm├╝lecek, yerin dibine sokulacak kadar zor bir do─čas─▒ yok. Burnu dayay─▒p koklayana bir ihtimal itici gelebilir ancak g├╝nl├╝k hayatta ayn─▒ ortamda bulunan ya da yan─▒ndan ge├žen ki┼čileri rahats─▒z edebilen bir durum de─čil bu. Kal─▒c─▒l─▒─č─▒ olduk├ža yerinde ama performans─▒ ortalama diyelim. Son olarak Oud Wood ├žok seviliyorsa benzer ├Âneri yok maalesef. ├ç├╝nk├╝ ├Ânereceklerim ya ├žok daha zorlay─▒c─▒ ya da oud'un belli belirsiz hissedildi─či parf├╝mler olacakt─▒r.

┼×u an i├žin yurtd─▒┼č─▒ ni┼č parf├╝mler burada sat─▒lan bir├žok markaya g├Âre uygun konumda. 2018 A─čustos'taki kur art─▒┼č─▒yla distrib├╝t├Ârler kuru 7 civar─▒na sabitledi─či i├žin liste fiyat─▒ndaki katsay─▒ b├╝y├╝d├╝k├že fark a├ž─▒l─▒yor.

Sayg─▒lar :champ:
RolexÔÇÖs donÔÇÖt tick-tock
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Caner1983

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 05 Eyl 2014, 22:41

├ľnceki

D├Ân TSF Parf├╝m - Perfume

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 1 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners