Parf├╝m Tercihleriniz ve Tavsiyeleriniz

Parf├╝m ├ťzerine Payla┼č─▒mlar B├Âl├╝m├╝

Re: Parf├╝m Tercihleriniz ve Tavsiyeleriniz

Mesaj Hellhound » 31 Ara 2017, 10:50

Maybek yazd─▒:@hellhound simdilik paylasimdan azar azar denemelik aliyorum ne alsam once bakiyorum ne yazmissin diye :) Burun hassasiyeti zamanla mi olusuyor? temel de cicek wood leather vetiver cok bariz farkliliklari alabiliyorum ama acilis base kapanista ara kokulari ayiramiyorum ama anlamaya calismak bile keyif veriyor :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hassasiyet olarak tan─▒mlanabilir mi emin de─čilim ancak zamanla s─▒k├ža kar┼č─▒la┼č─▒lan ve burnun al─▒┼čt─▒─č─▒ i├žerikler ay─▒rt edilmeye ba┼čl─▒yor. Ve hakl─▒s─▒n─▒z, anlamaya ├žal─▒┼čmak bile keyifli :champ:
gurmekokular
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Hellhound

Kay─▒t: 14 A─ču 2014, 15:42

Mesaj demiral » 02 Oca 2018, 01:41

├çok uzun s├╝redir Black Orchid kullan─▒yorum, inan─▒n art─▒k hissetmemeye ba┼člad─▒m bile ama b─▒rakam─▒yorum. Ge├ženlerde annemin tavsiyesi ├╝zerine kilian bakt─▒m ama o kadar ├žok ├že┼čidi var ki bir t├╝rl├╝ sonuca varamad─▒m.
Abilerim, karde┼člerim, kilian konusunda ├Ânerece─činiz, black orchid tad─▒nda (a─č─▒rl─▒k ve i├žerik) kilian modeli var m─▒d─▒r acep

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
demiral

Ya┼č: 24
Kay─▒t: 23 Nis 2017, 22:12

Mesaj Cruciatus » 02 Oca 2018, 17:07

Frederic Malle Monsieur m├╝, Creed Aventus mu derken ikinici ┼či┼če AventusÔÇÖu alm─▒┼č oldum.

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Cruciatus

Kay─▒t: 18 Oca 2017, 13:49

Mesaj alcatraz64 » 02 ┼×ub 2018, 15:18

Yeni bir parf├╝m arayisina girdim.
Suan joop homme,Givenchy Gentleman,Calvin Klein obbession,ysl l homme libre ve gabbana the one var elimde.
Biraz arastirma yaptim.

L├ęau D Issey-Issey Miyoke
Givenchy Pi
Tom Ford Noir EDT bunlarin arasinda kaldim.Sizce hangisi?Kalici ve farkedilebilirligi iyi olmasi lazim.Bunlarin disinda ├Âneriniz var mi?
Fiyat konusunda 500 ├╝ pek gecmek istemiyorum.

Edit:Sentetik bir koku istemiyorum.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
alcatraz64

Kay─▒t: 02 ┼×ub 2017, 20:23

Mesaj sali » 02 ┼×ub 2018, 16:12

Tom Ford Noir EDT bende var gayet g├╝zle bir koku
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
sali

Kay─▒t: 25 Eki 2017, 17:21

Mesaj Hellhound » 03 ┼×ub 2018, 10:09

demiral yazd─▒:├çok uzun s├╝redir Black Orchid kullan─▒yorum, inan─▒n art─▒k hissetmemeye ba┼člad─▒m bile ama b─▒rakam─▒yorum. Ge├ženlerde annemin tavsiyesi ├╝zerine kilian bakt─▒m ama o kadar ├žok ├že┼čidi var ki bir t├╝rl├╝ sonuca varamad─▒m.
Abilerim, karde┼člerim, kilian konusunda ├Ânerece─činiz, black orchid tad─▒nda (a─č─▒rl─▒k ve i├žerik) kilian modeli var m─▒d─▒r acep

Black Orchid sevenlerin ho┼članabilece─či Kilian modelleri: Love, Back to Black, Black Phantom ve Intoxicated.

Black Orchid'e ├žok benzer (esinlenme diyelim), biraz daha rahat kullan─▒labilir bir parf├╝m aray─▒┼č─▒nda iseniz Tiziana Terenzi Maremma do─čru adres olacakt─▒r.
gurmekokular
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Hellhound

Mesaj Hellhound » 03 ┼×ub 2018, 10:11

alcatraz64 yazd─▒:Yeni bir parf├╝m arayisina girdim.
Suan joop homme,Givenchy Gentleman,Calvin Klein obbession,ysl l homme libre ve gabbana the one var elimde.
Biraz arastirma yaptim.

L├ęau D Issey-Issey Miyoke
Givenchy Pi
Tom Ford Noir EDT bunlarin arasinda kaldim.Sizce hangisi?Kalici ve farkedilebilirligi iyi olmasi lazim.Bunlarin disinda ├Âneriniz var mi?
Fiyat konusunda 500 ├╝ pek gecmek istemiyorum.

Edit:Sentetik bir koku istemiyorum.

Alternatifleriniz aras─▒ndan sentetik hissiyat─▒ en az hissedilir olan Tom Ford Noir. Ancak onun da fark edilirli─či di─čerlerinin gerisinde kal─▒yor.
gurmekokular
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Hellhound

Mesaj dijitaltutku » 27 ┼×ub 2018, 11:12

Marc Jacobs Bang kullan─▒yorum.. Uzun parf├╝m aray─▒┼člar─▒ndan sonra bir mucize gibi ula┼čt─▒─č─▒m ve i┼čte bu dedi─čim keskin kokulu..Piyasadaki ├ži├žek kokulu parf├╝mlerin aksine tamamen mask├╝len ve farkl─▒ yap─▒da ve rahats─▒z etmeyen tam bir erkek kokusu..Bu parf├╝mden ba┼čka parf├╝m inan─▒n hep kad─▒n kokusu gib geliyor bana..Kal─▒c─▒l─▒─č─▒ pek tatmin edici olmasa da memnunum
─░nstagram: watchinistanbul
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
dijitaltutku

Kay─▒t: 01 Kas 2015, 17:53

Mesaj demiral » 27 ┼×ub 2018, 23:51

@Hellhound ├╝stad─▒m te┼čekk├╝r ederim, uzun s├╝ren ara┼čt─▒rmalar sonucundan Intoxicated a ba─člad─▒m kendimi. A men e benzese de yine de fark─▒n─▒ ortaya koymu┼č kilian. Kesin biliyorsunuzdur ama Tiziana TerenziÔÇÖnin DeloxÔÇÖu da es ge├žilmemesi gereken yeni favorilerimden oldu bir anda

Tapatalk Pro kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
demiral

Ya┼č: 24
Kay─▒t: 23 Nis 2017, 22:12

Mesaj Classy » 11 Mar 2018, 17:27

Herkese merhaba, bug├╝nlerde Versace Eros 200 Ml alay─▒m diye bir fikir geldi akl─▒ma daha ├Ânce kullanan var m─▒d─▒r aram─▒zda? Rica etsem biraz bilgi verebilir misiniz?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Classy

Ya┼č: 21
Kay─▒t: 07 Tem 2017, 13:28

Mesaj attribute » 07 Nis 2018, 17:43

M├╝mk├╝nse deneyerek al─▒n─▒z. ├ço─čunlu─čun be─čendi─či bir parf├╝m sizin ho┼čunuza gitmeyebilir. Emin olmad─▒k├ža da 200 ml almay─▒n. ─░lk ba┼čta be─čenseniz bile s─▒k─▒labilirsiniz.

Benim vaz ge├žemedi─čim 2 koku var. K─▒┼č─▒n terre edp, yaz─▒n azzaro chrome.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
attribute

Kay─▒t: 03 ┼×ub 2014, 17:04

Mesaj Cruciatus » 08 Nis 2018, 23:55

G├╝nl├╝k kulland─▒─č─▒m Creed AventusÔÇÖun yan─▒na b├╝r de gece kullanmal─▒k Tiziana Terenzi Orion ald─▒m..

Yurtd─▒┼č─▒ ve yurti├ži parf├╝m inceleme sitelerinde i├žindeki ananas sebebiyle AventusÔÇÖa benzetiliyor. Profesyonel olmayan g├Âr├╝┼č├╝me g├Âre alakalar─▒ olmad─▒─č─▒n─▒ a├ž─▒k├ža s├Âyleyebilirim. Bir kere Orion, AventusÔÇÖa nazaran daha dumans─▒ ve baharatl─▒ bir koku. Ve OrionÔÇÖdaki ananas hi├žbir zaman AventusÔÇÖtaki gibi ├Ân plana ├ž─▒km─▒yor. Hep geride. Ayr─▒ca OrionÔÇÖun a├ž─▒l─▒┼č ve orta notalar─▒ dengeli ama h─▒zl─▒ bir ┼čekilde ge├žip ├╝st notaya ula┼č─▒yor ve oradaki t├╝ts├╝ ve oud kokusu bask─▒n ┼čekilde ortaya ├ž─▒k─▒yor.

AventusÔÇÖa k─▒yasla ├žok daha kal─▒c─▒, bu bariz.. ayr─▒ca benim deneyimledi─čim ┼čekliyle koridor kokusu dedikleri t├╝rden. Yani epey t├╝te t├╝te kokuyor. O y├╝zden s─▒karken abartmamak laz─▒m.

Sonu├ž olarak ben be─čendim ancak Aventus ile bu kadar benzetilmesi bana manas─▒z geldi. Ya da benim burnum dandik. :)

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Cruciatus

Kay─▒t: 18 Oca 2017, 13:49

├ľncekiSonraki

D├Ân TSF Parf├╝m - Perfume

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 7 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners