T覺ra Makinesi Tavsiyeleriniz ve Geleneksel T覺ra

Geleneksel T覺ra ve Ekipmanlar覺 zerine B繹l羹m

Re: T覺ra Makinesi Tavsiyeleriniz ve Geleneksel T覺ra

Mesaj fsinan » 14 ub 2017, 10:25

S羹per, ben bir Muhle ald覺m bakal覺m yolda. Bir de Wilkinson sword var klasik seyahat i癟in ald覺m..
"Money has no owners, has spenders". -Omar嚜
Kullan覺c覺 avatar覺
fsinan

Ya: 48
Kay覺t: 11 Mar 2010, 17:35

Mesaj Cruciatus » 14 ub 2017, 11:40

F覺r癟a olarak ne kullan覺yorsunuz? Ben Edwin Jagger porsuk silvertip almay覺 d羹羹n羹yorum..

LG-H990 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Cruciatus

Kay覺t: 18 Oca 2017, 13:49

Mesaj asymptote » 24 ub 2017, 08:37

Bu kolonyay覺 denediniz mi arkadalar? Ben 癟ok beendim. Dier zeytin 癟i癟ei kolonyalar覺na benzemiyor. ok baar覺l覺..
Resim

LG-D855 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

Mesaj eraslani » 24 ub 2017, 09:38

asymptote yazd覺:Bu kolonyay覺 denediniz mi arkadalar? Ben 癟ok beendim. Dier zeytin 癟i癟ei kolonyalar覺na benzemiyor. ok baar覺l覺..
Resim

LG-D855 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

En son k羹癟羹kkuyu taraflarinda bir k繹yden ceviz kolonyas覺 alm覺t覺m..Beendiim tek kolonya o oldu..

SM-G930F cihaz覺mdan g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj Eterna » 24 ub 2017, 11:39

T覺ra olma ekli tamamen hayat artlar覺n覺z ile ilgilidir. Bir ara 癟ok niyetlendim. Rahmetli babam geleneksel t覺ra eklini kullan覺yordu. Genelde forumlarda veya tavsiyelerde 繹nce s覺cak su ile masaj, y羹z yumuas覺n g羹zelce, hatta bir banyodan sonra 癟ok g羹zel t覺ra olur, 繹yle yava癟a k繹p羹rt sonra s羹r sonra bilmem ne yap, jileti makinaya tak. Kimisi ikinci perdeden bahseder falan filan.

Ben de bir heves malzemelerimi ald覺m ve biraz denedim. 襤lk olarak bir Rimei ald覺m sonu癟 berbatt覺. Sonra Wilkinson Sword ald覺m. Fiyat覺na g繹re 癟ok beendim. En son Edwin Jagger DE89 ald覺m. Arko sabun ve Cella sabun kulland覺m. Jilet olarak Perma Sharp tercih ettim. Bir ay falan denedim.

Sonu癟:

al覺an anne baba, okula giden 癟ocuklar. Sabah覺n k繹r羹nde b羹t羹n aile kalk, herkes evin i癟inde koturuyor vs. Herkes s覺rada. Bu iler yalan 癟覺kt覺. Sabah tek ama癟; 2 dakika da t覺ra ol ve yollara d羹. Keyiflik bir dakika yok yok fazladan. O y羹zden geleneksel t覺ra makinemi jiletlerimi falan kald覺rd覺m bir kenara tekrar mach olaylar覺na geri d繹nd羹m. Akam t覺ra覺n覺 da sevmem. T覺ra sabah, g羹ne balarken olmal覺 diyenlerdenim.

Bu i herkese uygun deil. Bu keyif ii, zaman ii. Emekliysen, patronsan, kendi iinse, sabahlar覺 acelen koturman yoksa veya 癟ok rahats覺nd覺r iinde o zaman tamam. Bana asla uygun deil. Ben o y羹zden her t覺ratan bahseden arkadaa hemen geleneksel t覺ra ol, jilet al 繹yle yap denmesini 癟ok mant覺kl覺 bulmuyorum. ( 襤llaki bizim forum i癟in deil genel olarak )

Nostalji yapay覺m, eski g羹nlerden bir ka癟 resim;

Resim

Resim

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Eterna

Ya: 49
Kay覺t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj blue3451 » 15 Mar 2017, 09:26

tra sabunu eksik
Kullan覺c覺 avatar覺
blue3451

Kay覺t: 14 Mar 2017, 15:07

Mesaj EmreMusovi » 15 Mar 2017, 10:45

Eterna tamamen ayni nedenlerle 繹nce kartua geri d繹nd羹m sonra ise braun 799 cc ald覺m. Su an mutluyum :)

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
EmreMusovi

Kay覺t: 11 Nis 2016, 06:14

Mesaj kiwi21 » 21 Mar 2017, 16:09

Merhaba,

Daha 繹nce Philips t覺ra makinesi, daha sonra da y覺llard覺r Mach 3 Turbo kullanan, haftada 1, bilemedin 2 kez t覺ra olan biri i癟in geleneksel t覺ra y繹ntemleri i癟in hangi gere癟leri 繹nerirsiniz?

F覺r癟a, sabun, t覺ra makinesi, jilet vs. ve nereden alabileceim konusunda y繹nlendirir misiniz?

Teekk羹rler.
https://instagram.com/kiwiwatch
Kullan覺c覺 avatar覺
kiwi21

Ya: 36
Kay覺t: 31 Tem 2011, 10:56

ncekiSonraki

D繹n TSF T覺ra - Shaving

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 13 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners