TSF Cigars / Puro Merakl覺lar覺

Puro zerine Payla覺mlar Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: Puro Merakl覺lari 襤癟in Salam Bir Blog

Mesaj herofb » 23 Eyl 2010, 10:15

Zippo 癟akma覺 puro'nun ucuna dayayanlar覺 da unutmayal覺m :)
Kullan覺c覺 avatar覺
herofb

Ya: 42
Kay覺t: 11 Nis 2010, 16:12

Mesaj 2fast4u » 23 Eyl 2010, 11:21

:)
The world is yours .
" serial flipper"
Kullan覺c覺 avatar覺
2fast4u

Kay覺t: 11 Ara 2009, 11:50

Mesaj Clk » 23 Eyl 2010, 12:19

Ben Emirates Palace'ta madara olmustum :D

Otelde havana bar diye bir cigar bar var. Benim hatunla birseyler icelim dedik. Baktim dehset bir Cigar Display ve bayagi uzun bir Cigar Menu :) Iceyim bir tane dedim. Yalan s繹ylemeyeyim ne sectigimi hatirlamiyorum ama 3 dakika sonra barmen yaninda bir servis arabasiyla geldi!!!!!!!!!!!!!!! Pardon beyefendi ne kadar kesmemi istersiniz dedi!!!!!!!!!!!!!!! Hadi cevap ver :D Elinle g繹sterip su kadar mi diyeceksin, cok genis olmasin mi diyeceksin v.s. Sana ne kardesim benim puromdan birak herseyi git :D

Neyse anlattim ne istedigimi sonra ikinci asama geldi, eleman elinde bir gazli alev makinesi ile puroyu yakti. D繹nd羹 bakti biraz elde k羹llendirdi cevirdi yakti tekrar elde sallayarak k羹llendirdi v.s. T羹m bu islemler yaklasik 3-4 dakika s羹rd羹. Puroyu bana vermeden 繹ncede etiketin (bandrol羹n) bollugunu kontrol etti ki bu hem icmeye baslamadan hem de puro bittikten sonra sizin ne kadar iyi puro icicisi oldugunuzu g繹steren bir ayrinti.

Barmen puroyu bana teslim etti ve bir problem olmasi durumunda cagirmami rica etti. Yaklasik 10 dakika sonra gelip bana puronun agirligini, damakta biraktigi tadi ve memnun olup olmadigimi sordu. Hatta birde icecek tavsiye etti....

Bende orada dedim ki, Piranha sen puro icicisi isen bu adam ne profes繹r羹 m羹? :D
TRK'羹m!!! lkem TRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan覺c覺 avatar覺
Clk

Kay覺t: 17 Kas 2009, 02:03

Mesaj 2fast4u » 23 Eyl 2010, 12:58

bu tarz cigar club ler ulkemizde biraz zor cunku bizde puro gosteris sembolu az insan bildiginden ozellikle belli markalarin fanatigi gerisi islak puro veya sokakta satilan makina sargisi purolarla bu merakini gideriyor ,Dileyelim bu emekleme donemini kisa surede asip herkes gonlundeki humidora ulassin ve keyifle tuttursun .Clk yalniz ben etiketin bollugunu kontrol etmesine mana veremedim yani ben sokmuyorum icerken hatta sonuna dogru bazen ya geriye itiyorum yada cikariyorum cok nadir.Acarsan konuyu biraz...
The world is yours .
" serial flipper"
Kullan覺c覺 avatar覺
2fast4u

Mesaj 2fast4u » 23 Eyl 2010, 13:04

yani benim puro ile degilde sarap la ilgili bir anim var .Ulus 29 da seneler once esimle yemege gitmisken garsonun sarabi actiktan sonra burnuma mantari sokmasina mana verememistim.Banada sanirim sarabin prof u dustu yada ben bir yasima daha girdim.Yine lise caglarinda kadehi az doldurup tattirma amacli uzatan garsonun ne yaptigina mana veremedigim gibi koy sen koy deyip fazla uzatmamistim ki hala oylesi bir degustator olamadim:)
The world is yours .
" serial flipper"
Kullan覺c覺 avatar覺
2fast4u

Mesaj herofb » 23 Eyl 2010, 14:58

Bizim g羹zel 羹lkemiz rak覺 ve maltepe k羹lt羹r羹nden geldii i癟in ne kadar farkl覺 g繹r羹nmeye 癟al覺sak da maalesef puro ve viski'yi de bu ekilde t羹ketmeye 癟al覺覺yoruz ve sonumuz yanan boazlar ve bolca 繹ks羹r羹k oluyor tabki bir de garip g繹r羹nme cabas覺 halbuki bunlara bir rit羹el olarak bakmak ve yava yava tad覺n覺 almak gerekir.
Kullan覺c覺 avatar覺
herofb

Ya: 42
Kay覺t: 11 Nis 2010, 16:12

Mesaj 2fast4u » 23 Eyl 2010, 15:44

bu arada puro ile icilecek ickilerin basinda
http://www.havana-club.com/en anejo 7 years old favorim
ayrica blush veya rose son trendler bana gore veya alkolsuz secenek olarak starbucks americano......
Gectigimiz yaz baslayan blush modasi artik beach lerde gunduz vaktide patlayinca benimde tanidik oldugum komik diyaloglarlar gorulmeye baslandi
yer :macakizi hotel bodrum
musteri:ne tip saraplariniz var mesela blush ?
garson:bir saniye ben diger arkadasimizi size yonlendiriyim
garson2:buyrun beyfendi ne tip bir blush istemiztiniz sili,ispanyol,italyan yerli........30 a yakin marka mevcuttur
musteri:ehm kem kum valla bilmem ben size doniyim

tabii ben kopuyorum bu arada eleman bir an icin bodrum un hatta egenin en kaliteli butik otelinde oldugunu unutmus gumbet plajlarinda sanmisti kendini diye dusunurken kendine getirdiler hala uyanmamissa adisyonda kendine zaten gelir .....bodrum u seviyorum aylakliga yer yok :)))))))))
The world is yours .
" serial flipper"
Kullan覺c覺 avatar覺
2fast4u

Mesaj Clk » 23 Eyl 2010, 17:59

2fast, 繹nce sarap olayina gelelim :) Eger sarap mantardan dolayi bozulduysa (iyi kapanmadigi yada hava aldigi icin) mantar'i eksi bir koku alir. Dolayisi ile sarap'i denemeden 繹nce mantar koklanir. Ama dedigin gibi abartmis senin garson :D

Puro bandrol羹 ise bambaska, ben ilk basta dalga geciyorlar zannetmistim ama dene g繹r... Eger puronu olmasi gerektigi gibi icmezsen bandrol genisler (bandrol genislemiyor puro daraliyor) ve kaymaya baslar. Dikkat et, bu isin ehli olan adamlari g繹r羹rs羹n bandrol羹n s覺k覺l覺覺 puro bittiginde yaktigi anda ki gibidir. Puronu s繹nd羹r羹r ve tekrar yakarsan aynisinin basina gelme olasiligi y羹ksektir.

Ben denedim....
TRK'羹m!!! lkem TRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan覺c覺 avatar覺
Clk

Kay覺t: 17 Kas 2009, 02:03

ncekiSonraki

D繹n TSF Puro - Cigars

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 7 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners