TSF Cigars / Puro Merakl覺lar覺

Puro zerine Payla覺mlar Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: TSF Cigars / Puro Merakl覺lar覺

Mesaj afl » 10 Tem 2018, 19:57

aatay :champ:
Cengiz :champ:
asuspc :champ: Asl覺nda ben de eski say覺lmam 10 y覺l kadar bir ge癟miim var. Fakat insan merak edince yapacak ve ilgilenecek 癟ok ey 癟覺k覺yor. Kendimi saatler ve puroyla k覺s覺tlamaya 癟al覺覺yorum. Ama 繹rnein 癟izgi romanlar ve b覺癟aklardan da vazge癟emedim. Forum da yeterince zararl覺 tabi. Parf羹mden t覺raa, arabalardan bisiklete tonla zararl覺 neriyat var :lol: Bu kadar g羹zel eylerden uzak durabilmek pek kolay deil :D
Kullan覺c覺 avatar覺
afl

Ya: 57
Kay覺t: 27 May 2014, 15:18

Mesaj gkhnbaggio » 10 Tem 2018, 20:03

Kerem Bey bol dumanlar diyecem de, g繹z g繹z羹 g繹rmez bunlarla [emoji1] afiyet olsun.

O zaman ben de Arturo Fuente Rosado Gran Reserva ile selamlayay覺m sizi, ki san覺r覺m alt s覺rada 2 tane g繹rd羹m :champ:

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
gkhnbaggio

Ya: 39
Kay覺t: 24 ub 2017, 21:55

Mesaj Hellhound » 10 Tem 2018, 20:27

afl yazd覺:Yazl覺klar 癟覺ks覺n.
Maduro'da Nikaragua seviyorum. Nub ve Padron favorilerim. zellikle Padron 1926. Hoyo de Monterrey epicure 2 ve epicure special ise Maduro harici favori Cuba'lar覺m. H. Upmann lar ise ideal k覺sa i癟imler i癟in. G繹z羹kt羹羹 gibi asl覺nda hepsini seviyorum
Herkese bol dumanlar.

Resim

SM-G920F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

Bal覺k resmen eski g羹nlerine d繹nd羹 fotorafla! :super: :super:
gurmekokular
Kullan覺c覺 avatar覺
Hellhound

Kay覺t: 14 Au 2014, 15:42

Mesaj afl » 10 Tem 2018, 20:28

gkhnbaggio yazd覺:Kerem Bey bol dumanlar diyecem de, g繹z g繹z羹 g繹rmez bunlarla [emoji1] afiyet olsun.

O zaman ben de Arturo Fuente Rosado Gran Reserva ile selamlayay覺m sizi, ki san覺r覺m alt s覺rada 2 tane g繹rd羹m :champ:

Resim

G繹khan bey size de afiyet olsun :champ: Fuente'ler dikkatli g繹zlerden ka癟mam覺 :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
afl

Mesaj Hellhound » 10 Tem 2018, 20:28

gkhnbaggio yazd覺:Kerem Bey bol dumanlar diyecem de, g繹z g繹z羹 g繹rmez bunlarla [emoji1] afiyet olsun.

Resim

Afiyet olsun. Denediim hi癟bir Arturo Fuente y羹z羹m羹 ekitmedi :champ:
gurmekokular
Kullan覺c覺 avatar覺
Hellhound

Kay覺t: 14 Au 2014, 15:42

Mesaj gkhnbaggio » 10 Tem 2018, 20:40

Berkan bey teekk羹rler :champ: son derece baar覺l覺 [emoji1360]

Kerem bey, sizin de yazd覺覺n覺z gibi bu 繹zel meraklar, zevkler insan覺n g繹rme yetisine olumlu katk覺da da bulunuyor, alg覺da se癟icilik diyelim [emoji1]

Ayr覺ca dikkatimi 癟eken ve na癟izane alk覺layarak belirtmek istediim kutu h.upman half corona kutular覺 :champ: :champ:
Boyutuna g繹re 癟ok lezzetli ve dengeli bir g羹nl羹k i癟imli kahve yan覺 purosu, tebrikler...
Kullan覺c覺 avatar覺
gkhnbaggio

Ya: 39
Kay覺t: 24 ub 2017, 21:55

Mesaj afl » 10 Tem 2018, 21:16

gkhnbaggio yazd覺:Ayr覺ca dikkatimi 癟eken ve na癟izane alk覺layarak belirtmek istediim kutu h.upman half corona kutular覺 :champ: :champ:
Boyutuna g繹re 癟ok lezzetli ve dengeli bir g羹nl羹k i癟imli kahve yan覺 purosu, tebrikler...

H.Upmann'lar覺 sizden bir 羹stteki mesaj覺n sahibi sevgili Berkan tavsiye etmi ve denetmiti. Onun sayesinde 繹rendim ve benim de vazge癟ilmezlerimden oldu :thumbup: Forum ve onun getirdii dostluklar :super:
Kullan覺c覺 avatar覺
afl

Mesaj mitY羹ksel » 10 Tem 2018, 21:48

afl yazd覺:aatay :champ:
Cengiz :champ:
asuspc :champ: Asl覺nda ben de eski say覺lmam 10 y覺l kadar bir ge癟miim var. Fakat insan merak edince yapacak ve ilgilenecek 癟ok ey 癟覺k覺yor. Kendimi saatler ve puroyla k覺s覺tlamaya 癟al覺覺yorum. Ama 繹rnein 癟izgi romanlar ve b覺癟aklardan da vazge癟emedim. Forum da yeterince zararl覺 tabi. Parf羹mden t覺raa, arabalardan bisiklete tonla zararl覺 neriyat var :lol: Bu kadar g羹zel eylerden uzak durabilmek pek kolay deil :D

Ben 癟ak覺 b覺癟ak tabanca t羹fek alemine girdim baya覺 bir techizat覺m var [emoji51]

Bir ara araba maketlerine takt覺m . Baya覺 bir kalem koleksiyonum var . Elektronik konusunda 癟ok savurgan覺m . Evde heryer elektronik cihazlar . Son tak覺nt覺m saatler . Birde puro olay覺na gireyim [emoji51]

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
mitY羹ksel

Ya: 47
Kay覺t: 07 Haz 2016, 00:42

ncekiSonraki

D繹n TSF Puro - Cigars

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 15 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners