TSF Cigars / Puro Merakl覺lar覺

Puro zerine Payla覺mlar Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: TSF Cigars / Puro Merakl覺lar覺

Mesaj extremeresponse » 06 May 2024, 23:12

Resim

herkese afiyet olsun
CMD
Kullan覺c覺 avatar覺
extremeresponse

Kay覺t: 24 May 2023, 21:05

Mesaj Zoro » 09 May 2024, 22:49

u aralar g羹zel bir puro keyfi yapmaya niyetliyim. balang覺癟 olarak istanbul i癟inde ya da online olarak al覺veri yapabileceim bir adres tavsiyesi var m覺d覺r?
B羹y羹d羹m korsan oldum.
Kullan覺c覺 avatar覺
Zoro

Ya: 32
Kay覺t: 04 Eki 2014, 11:09

Mesaj ysnlztrk » 09 May 2024, 23:15

Zoro yazd覺:u aralar g羹zel bir puro keyfi yapmaya niyetliyim. balang覺癟 olarak istanbul i癟inde ya da online olarak al覺veri yapabileceim bir adres tavsiyesi var m覺d覺r?
Ben de ayn覺 aray覺 i癟erisindeyim.

SM-F946B cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ysnlztrk

Ya: 33
Kay覺t: 17 Oca 2024, 19:46

Mesaj denizcmnl » 10 May 2024, 01:15

Zoro yazd覺:u aralar g羹zel bir puro keyfi yapmaya niyetliyim. balang覺癟 olarak istanbul i癟inde ya da online olarak al覺veri yapabileceim bir adres tavsiyesi var m覺d覺r?
Albert Helmann (Florida da Puro d羹kkan覺 a癟m覺 bir T羹rk) ' in sitesini tavsiye ediyorum hepinize. T羹rkiye'ye g繹nderim yap覺yor. Ben puro hen羹z t羹ketmesemde kendisini 癟ok sever ve takip ederim.

helmanncigars.com

@ysnlztrk

SM-F946B cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
denizcmnl

Kay覺t: 01 Oca 2022, 20:01

Mesaj azizkaya » 10 May 2024, 11:48

Merhabalar,
Ben de k繹e ba覺 yahut avm t羹t羹n d羹kkanlar覺 d覺覺nda yerler ar覺yorum.
1. Beiktata Fumar Che yerli ve yabanc覺 bir ka癟 marka ile 癟ok 癟eitli aksesuar sat覺覺 var.
2. 襤sto癟ta Bek Tobacco kendi ithal ettikleri bir marka var, onun d覺覺nda aksesuarlar mevcut.
Google aramalarda pek 癟ok sonu癟 癟覺k覺yor ancak benim kendi gittiim ve memnun kald覺覺m yerler buralar imdilik.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Al覺nca ya da sat覺nca piman olmad覺覺m bir saat olmad覺.
Kullan覺c覺 avatar覺
azizkaya

Kay覺t: 14 Nis 2017, 01:02

Mesaj aladagli » 10 May 2024, 13:52

esenturk yazd覺:Resim
Asmanda b羹rk羹t, jerde k繹kb繹r羹 bol
Kullan覺c覺 avatar覺
aladagli

Kay覺t: 07 Nis 2011, 12:40

Mesaj esenturk » 10 May 2024, 15:50

lke s覺n覺rlar覺 i癟erisinde 繹zellikle K羹ba meneli purolar覺 bulmak 癟ok 癟ok zor.

Birka癟 y覺l 繹ncesine kadar Nianta覺nda la casa del habano maazas覺 vard覺. Cohiba Romeo MC gibi 羹r羹nler oradan al覺nabiliyordu. Hatta tapdk bandroll羹 olarak bir癟ok tobacco shopta da vard覺. Fakat sonras覺nda ne olduysa lcdh da kapand覺 o bandroll羹 purolar da piyasadan yok oldu.

Bek tobacco puromalzemeleri vb gibi yerlerde bandroll羹 purolar var. Ama yanl覺 bilmiyor isek K羹ba meneli olanlardan ziyade daha 癟ok Nicaragua Dominik vs meneili. Bunlardan da deneyebilirsiniz elbette.

Sada solda googleda instagram sayfalar覺nda vs el alt覺ndan sat覺lar yap覺l覺yor fakat ben tavsiye etmem. B羹y羹k 癟ounluu le t羹t羹nlerden yap覺lm覺 sahte 羹r羹nler oluyor. Orijinale denk gelseniz bile iyi saklanmad覺覺 i癟in kurumu ve zarar g繹rm羹 oluyor. 襤yi bir puronun en 繹nemli kriterlerinden biri uygun nem aral覺覺nda muhafaza edilmi olmas覺. B繹yle saklanm覺 olanlar da fahi fiyatlar ile sat覺l覺yor.

Bu durumda en iyi se癟enek yurt d覺覺na s覺k seyahat eden biri iseniz dutyfreelerde orijinal purolar覺 bulabiliyorsunuz. Ve uygun artlarda saklanm覺 oluyorlar. Ya da yurt d覺覺nda 癟ou ehirde cigar shoplar var. Orada da orijinal 羹r羹nleri bulabilirsiniz. Ya da gidip gelen bir yak覺n覺n覺z var ise rica edebilirsiniz.

zetle maalesef 羹lkemizde hemen her hobide kar覺lat覺覺m覺z k覺s覺tlamalar puroda da ge癟erli. Bulgaristanda gezmeye 癟覺kt覺覺n覺zda herhangi bir cigar shoptan tekli olarak puronuzu al覺p bah癟esinde oturup t羹tt羹rebilirken 羹lkemizde ulamak 癟ok 癟ok zor. Ya bandroll羹 olarak sat覺lan s覺n覺rl覺 se癟enekler ile yetinecek ya da yurt d覺覺ndan temin edeceksiniz.

Yanl覺 bilmiyor isem dutyfreelerde kii ba覺 50 stick s覺n覺r覺 da var.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
esenturk

Kay覺t: 21 Nis 2016, 19:44

Mesaj manil » 10 May 2024, 17:51

G繹ztepede Cuban Parejo Puro Butii vard覺r. Non Cuban purolar覺 uygun fiyata edinebilir, aksesuar bakabilir ve profesyonel birisinden alet, ekipman ve puro i癟in bilgi alabilirsiniz. Sahibi olan Avni Bey eski bir asker; insanlara 癟ok yard覺mc覺 olur ve m羹teri g繹r羹nce kay覺覺 yalayan Kapal覺癟ar覺 esnaf覺 gibi deil.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

ncekiSonraki

D繹n TSF Puro - Cigars

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 6 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners