TSF Cigars / Puro Merakl覺lar覺

Puro zerine Payla覺mlar Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: TSF Cigars / Puro Merakl覺lar覺

Mesaj Bond » 17 ub 2019, 10:32

G羹nayd覺n beyler, kutu bunlar :D Bu kadar stok olsa su an sizlere hediye paketleri kargolay覺p yurtici takip no yollamis olurdum :champ: :D

D羹zenli puro tuketim hakkimi 90'larda kullandigimdan artik haftada 2-3 adetle TSF Cigar konusuna ancak katkim olabiliyor :) Marlboro Light'i birakinca belki tekrar aranizda olurum :thumbup: :super:
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj Bond » 17 ub 2019, 13:17

Pazar se癟imi :champ:

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Mesaj gkhnbaggio » 17 ub 2019, 20:47

Bol dumanlar [emoji6] :champ:

Resim

** instagram: @cigarlig
Kullan覺c覺 avatar覺
gkhnbaggio

Ya: 39
Kay覺t: 24 ub 2017, 21:55

Mesaj gkhnbaggio » 19 ub 2019, 21:43

Resim

Kullan覺c覺 avatar覺
gkhnbaggio

Mesaj Bond » 20 ub 2019, 22:38

GkhnBaggio Super :champ: Afiyetler [emoji106]

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Mesaj cagatay1903 » 23 ub 2019, 11:59

襤yi g羹nler
Beiktata karla kar覺覺k hafif bir yamur var :thumbup:

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
cagatay1903

Ya: 42
Kay覺t: 10 Mar 2014, 15:52

Mesaj jgoodbye » 25 ub 2019, 15:37

gkhnbaggio yazd覺:Whiskey bal覺覺nda Sn. Foottwo ile yapt覺覺m覺z fikir al覺verii ve kendisinin cabinet humidorunun g羹zelliinin gaz覺yla, art覺k yetmediini d羹羹nd羹羹m desktop humidorumu elektronik dolap humidor ile deitirdim.

Yakla覺k 2 g羹n bo 癟al覺t覺r覺p ayarlad覺覺m 覺s覺 ve nem oranlar覺n覺 yakalamas覺n覺 takip ettim. Gayet baar覺l覺yd覺. ekmecelerin sedir olmas覺 nedeniyle nem oran覺n覺 %1 veya %2 oran覺nda d羹羹k tuttuunu d羹羹nerek, 癟ekmeceleri saf su ile silerek bir nevi seasoning yapt覺m ve neme doyurdum.

u anda istediim 20c s覺cakl覺k ve %70 nem oran覺n覺 +/-1 ile yakal覺yor.

4 g羹nl羹k bir izlenim ile kafam rahat bir ekilde kullanabileceim bir 羹r羹n gibi duruyor. Ama hen羹z purolarda fiziki bir deiim yok. Doru neme doyup, doru 覺s覺yla formlar覺n覺 yakalay覺p korumalar覺n覺 umuyorum.

Bug羹ne kadar farkl覺 formattaki nemlendirme 羹r羹nleri i癟in harcamalar覺ma, g羹n ge癟tik癟e yetmesii i癟in 2 kez b羹y羹k humidor almama , fazla purolar覺 humidor baglerde saklamama ve en 繹nemlisi kuruyan purolar覺n da覺l覺p i癟ilememesi, nemlilerin de her 癟ekimde tekrar yak覺lmas覺 gibi maddi manevi zararlardan sonra, ilk aamada biraz y羹ksek bir harcama gibi olsa da, daha sonra keke dememek i癟in, tek kurun at覺p hedefi on ikiden vurmak i癟in bu zevke g繹n羹l verenlere iddetle tavsiye ederim [emoji846]

Bol dumanlar...

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Selamlar, g羹zel g羹nlerde kullan覺n :thumbup:

kapasitesi nedir, ortalama ka癟 adet saklayabiliyorsunuz?
Kullan覺c覺 avatar覺
jgoodbye

Kay覺t: 23 May 2014, 19:38

Mesaj gkhnbaggio » 26 ub 2019, 15:33

jgoodbye yazd覺:
gkhnbaggio yazd覺:Whiskey bal覺覺nda Sn. Foottwo ile yapt覺覺m覺z fikir al覺verii ve kendisinin cabinet humidorunun g羹zelliinin gaz覺yla, art覺k yetmediini d羹羹nd羹羹m desktop humidorumu elektronik dolap humidor ile deitirdim.

Yakla覺k 2 g羹n bo 癟al覺t覺r覺p ayarlad覺覺m 覺s覺 ve nem oranlar覺n覺 yakalamas覺n覺 takip ettim. Gayet baar覺l覺yd覺. ekmecelerin sedir olmas覺 nedeniyle nem oran覺n覺 %1 veya %2 oran覺nda d羹羹k tuttuunu d羹羹nerek, 癟ekmeceleri saf su ile silerek bir nevi seasoning yapt覺m ve neme doyurdum.

u anda istediim 20c s覺cakl覺k ve %70 nem oran覺n覺 +/-1 ile yakal覺yor.

4 g羹nl羹k bir izlenim ile kafam rahat bir ekilde kullanabileceim bir 羹r羹n gibi duruyor. Ama hen羹z purolarda fiziki bir deiim yok. Doru neme doyup, doru 覺s覺yla formlar覺n覺 yakalay覺p korumalar覺n覺 umuyorum.

Bug羹ne kadar farkl覺 formattaki nemlendirme 羹r羹nleri i癟in harcamalar覺ma, g羹n ge癟tik癟e yetmesii i癟in 2 kez b羹y羹k humidor almama , fazla purolar覺 humidor baglerde saklamama ve en 繹nemlisi kuruyan purolar覺n da覺l覺p i癟ilememesi, nemlilerin de her 癟ekimde tekrar yak覺lmas覺 gibi maddi manevi zararlardan sonra, ilk aamada biraz y羹ksek bir harcama gibi olsa da, daha sonra keke dememek i癟in, tek kurun at覺p hedefi on ikiden vurmak i癟in bu zevke g繹n羹l verenlere iddetle tavsiye ederim [emoji846]

Bol dumanlar...

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Selamlar, g羹zel g羹nlerde kullan覺n :thumbup:

kapasitesi nedir, ortalama ka癟 adet saklayabiliyorsunuz?

Teekk羹rler :champ:

Puro ebatlar覺na bal覺 olarak 250-300 aras覺 saklanabilir.

Selamlar

Kullan覺c覺 avatar覺
gkhnbaggio

ncekiSonraki

D繹n TSF Puro - Cigars

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 4 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners