Click To Discover The New Ulyyse Nardin Marine Torpilleur  / Yeni Ulyyse Nardin Marine Torpilleur Modelini Ke┼čfetmek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

TSF Baselworld 2017 Live Tour

TSF Baselworld Live Tour 2013 - 2014 - 2015 - 2016 -2017

TSF Baselworld 2017 Live Tour

Mesaj Cct » 24 Mar 2017 01:36

Herkese merhabalar,

Baselworld'teki 3. g├╝n├╝m├╝z├╝n ard─▒ndan Live Tour konumuzla sizlerleyiz :D

Ba┼čtan s├Âyleyeyim olduk├ža karamsar ve negatif yorumlarda bulunaca─č─▒m.. Bunlar benim ┼čahsi g├Âr├╝┼člerim olmakla beraber yerli/yabanc─▒ bir ├žok saatseverin g├Âr├╝┼člerimi payla┼čt─▒─č─▒m─▒ belirtmeliyim :roll: Bu arada foto─čraflar ilk g├╝ne yani bas─▒n g├╝n├╝ne ait markalar─▒n ├Âzel g├Âsterimlerine ait foto─čraflar─▒ daha sonra ekleyece─čiz.

├ľncelikle fuar bo┼č.. Kat─▒l─▒m, bas─▒n ve markalar ge├žti─čimiz senelere g├Âre olduk├ža zay─▒f bir kat─▒l─▒m g├Âstermi┼č. Etkinliklerde ve aktivitelerde k─▒s─▒nt─▒lara gidilmi┼č.

K─▒rm─▒z─▒ yaz─▒n─▒n b├╝y├╝k ├Âneme sahip oldu─ču, mavi kasal─▒ ├žok ├Âzel modellerin sahne ald─▒─č─▒ ve genel olarak zay─▒f yeniliklerin oldu─ču bir y─▒l ile kar┼č─▒ kar┼č─▒yay─▒z.

Resim
Resim
Resim

├çok merak edilen Autavia i├žin duygular─▒m karma┼č─▒k.. Yeni bir mekanizma ile gelmesi g├╝zel olsada bence biraz silik bir model. Vintage ba┼čka yeni saat ba┼čka.

Resim
Resim
Resim

Yeni Pepsi ve Explorer :lol:

Resim
Resim

Genel olarak Aquaracer'lar ve Heuer01'ler g├╝zel. Fiyatlar s─▒k─▒ rekabet├ži :thumbup:

Resim
Resim
Resim

Zenith'in yeni modeli ve Biver'in ilk eseri Defy ise evet Hublot'lara benziyor. Hatta mainplate tasar─▒m─▒ bile benziyor. Saat teknik olarak olduk├ža ├╝st├╝n olsada san─▒r─▒m biraz al─▒┼čkanl─▒k gerektirecek gibi..

Resim
Resim
Resim
Resim

Kar─▒┼č─▒k gidelim :D Ba─č─▒ms─▒z markalardan Gr├Ânefeld'e bay─▒ld─▒m. Saati pahal─▒la┼čt─▒rmak i├žin Constant Force eklemelerini biraz zorlama bulsam da k─▒rm─▒z─▒ kadran adam─▒ al─▒p g├Ât├╝r├╝yor.

Resim
Resim
Resim
Resim

MB&F ve kullan─▒lamayacak derecede b├╝y├╝k ve su ge├žiren diver'─▒ [emoji38]

Resim
Resim

Oris'te yeni Chronoris'e bay─▒ld─▒m.

Resim
Resim

Yeni Aquis'lere yap─▒lan revizyon bence g├╝zel. Baran be─čenmedi ama kendisi genel olarak hi├žbir┼čeyi be─čenmedi─činden sorun de─čil :lol:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Yeni Nomos Campus 1000 euro'luk fiyat─▒ ile gayet iddal─▒ :champ:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Tudor yine ├žok ├žal─▒┼čkand─▒ :champ: Yeni BB Chrono ├žok sevildi. Yeni Black Bay'lere tarih eklenmesi ne kadar gerekliydi bu da tart─▒┼čmaya a├ž─▒k..

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Gelelim Seiko'ya :D

Resim

Yeni Hi-Beat GS beni ├žok heyecanland─▒rm─▒┼čt─▒ fakat malesef ├žok b├╝y├╝k.. Bu benim kendi g├Âr├╝┼č├╝m ama 44 olsa bekleme listesindeydim.

Resim
Resim

Ben 62MAS'i de be─čenmedim ama o fiyata be─čenmedim.

Resim

Enamel kadranlar de─čerlendirmeye de─čer :thumbup:

Resim
Resim

Lakin yeni Prospex'ler ├žok acayip! Hemen ay─▒rt─▒n!

Resim
Resim
Resim
Resim

Detayl─▒ foto─čraflar ve a├ž─▒klamalar ├žok yak─▒nda
Her t├╝rl├╝ saat itinayla tak─▒l─▒r.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Cct
Global Moderator

Ya┼č: 32
Kay─▒t: 21 Oca 2013 20:07

Bilgi ve Tasar─▒m Konusu ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Re: TSF Baselworld 2017 Live Tour

Mesaj neperliva » 24 Mar 2017 03:21

tesekkurler, Tudor bu sene hayal kirikligi gibi gorunuyor.
"─░nsanlar hi├žbir ┼čeyimi almazlarsa, bana ├žok ┼čey vermi┼č olurlar. Hi├žbir k├Ât├╝l├╝k etmezlerse, yeterince iyilik etmi┼č say─▒l─▒rlar".
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
neperliva

Kay─▒t: 25 Ara 2015 02:10

Mesaj mturann » 24 Mar 2017 08:28

Te┼čekk├╝rler. Sa─čolun
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mturann

Kay─▒t: 13 Kas 2014 18:00

Mesaj afl » 24 Mar 2017 10:45

Can, webden takip edebildi─čim kadar─▒yla ├žok ├žok hakl─▒s─▒n :thumbup: Ana ak─▒m ne yapaca─č─▒n─▒ bilememi┼č ve s─▒vam─▒┼č.
Ya┼čas─▒n Independent' ler bu durumda.
Ayrica archer75 in de dedi─či gibi mavi kadran zaten daha 2016 da baym─▒┼čt─▒, bu y─▒l iyice b*ku ├ž─▒km─▒┼č.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
afl

Ya┼č: 50
Kay─▒t: 27 May 2014 15:18

Mesaj khef » 24 Mar 2017 11:09

Saat sektorundeki g├╝c├╝ne sayg─▒ duymakla birlikte, art─▒k daha fazla "Biver dokunu┼ču" gormek istemiyorum.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
khef

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 07 Mar 2014 13:02

Mesaj TSayiR » 24 Mar 2017 12:33

Sn. Cct tesekkur ederim kendi adima. Sanirim bu sene fuarin dikkat ceken firmasi Herkesin ├ľnyarg─▒ ile yaklastigi Tag Heurer oldu. Ben fazlasiyla begendim. Hele o jubilee chrono ya bittim. Tebrikle Tag Heurer.
@WatchesTNC
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
TSayiR

Kay─▒t: 18 ┼×ub 2016 14:17

Mesaj Cabrini » 24 Mar 2017 14:46

te┼čekk├╝rler, dedemden kalan 1972 model el primeroyu par├žalam─▒┼č biri olarak ac─▒m─▒ artt─▒rd─▒
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Cabrini

Kay─▒t: 23 Mar 2017 09:47

Mesaj Star » 24 Mar 2017 16:15

Can, payla┼č─▒m i├žin te┼čekk├╝rler. Genel olarak beni heyecanland─▒ran pek bir model olmad─▒ a├ž─▒k├žas─▒. Autavia g├╝zel, Datejust 41 g├╝zel, bir de FC Flyback g├╝zel. Tudor'dan daha g├╝zel i┼čler beklerdim ama hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒na u─črad─▒m a├ž─▒k├žas─▒. Mat metal bezelli tarihli Black Bay fena de─čil ancak onun da ye┼čil fabric kay─▒┼č─▒n─▒ be─čenmedim :)
Do something instead of killing Time. Because Time is killing you !!!
*Paulo Coelho*
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Star

Kay─▒t: 28 Eyl 2015 15:12

Mesaj Ozgur » 24 Mar 2017 17:54

Payla┼č─▒mlar i├žin te┼čekk├╝rler. Emeklerinize sa─čl─▒k. Devam─▒n─▒ merakla bekliyorum.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ozgur

Ya┼č: 42
Kay─▒t: 19 Eki 2010 19:05

Mesaj Wwtr » 24 Mar 2017 21:06

Te┼čekk├╝rler arkada┼člar. :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Wwtr

Kay─▒t: 20 Mar 2010 14:02

Mesaj Caner1983 » 24 Mar 2017 22:43

khef yazd─▒:Saat sektorundeki g├╝c├╝ne sayg─▒ duymakla birlikte, art─▒k daha fazla "Biver dokunu┼ču" gormek istemiyorum.

+10000
├ľzellikle de hublotumsu zenith???
RolexÔÇÖs donÔÇÖt tick-tock
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Caner1983

Ya┼č: 34
Kay─▒t: 05 Eyl 2014 22:41

Mesaj Kakefe » 25 Mar 2017 00:53

Bende hazir Zurichteyken kacamak yapip Basele zipladim.Baselworld e ilk kez geliyorum ve acikcasi umdugum gibi bulmadim. Hublot standinda Depeche Mode la soylesi vardi. Dave i cok severim konser disinda ilk kez bu kadar yakindan gordum iyi oldu. Cok severim depeche i . O da benim gibi epey yaslanmis. Neyse ana akim saatler konusuna arkadaslar deginmisler zaten oyle cok carpici bisey yok. Tudor cok ilgi goruyor ve bu seriden de bu sebeple devam ediyorlar. Ben genel goruslerin aksine yeni metal bezel ve chrono yu begendim. Asil merak ettigim Stowa , Sinn ve Squale standlarinda daha cok zaman harcadim. Stowa nin sahibi Jorg le yeni 90. yil serileri uzerinden konusma firsati bulduk. Takip eden biliyordur kollar ve indexlerin lume tonlari ile ilgili epey bir tartisma var. O konuda aciklamalar yapti WUS ta ilgili konuda ben de soylediklerini iletmeye calistim. Saatleri de elimde inceledim. ├ľn Siparis verdigim mavi marine de begendim.
Squale de yeni squale matic ve 60 atmoslari merak ediyordum. Onlari sira yuzunden elimde olmasa da vitrinden inceledim. Begendim. Meistersinger yeni cikardigi Circularis power reserve mavi kadrani begendim. Laco ya bir sans daha vermek istedim ve standa ugradim ama o luglar degismedigi surece laco takamayacagim kesinlesti.
Genel olarak isiklar yuzunden ve yanimdaki tek ekipman iphone oldugu icin fotolar sebebiyle kusura bakmayin.cektiklerimin arasindan k├Ât├╝n├╝n iyilerini ekliyeyim.
ResimResimResimResimResimResimResimResimResimResim

instagram @watchcolony
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Kakefe

Ya┼č: 43
Kay─▒t: 21 Nis 2013 15:06

Sonraki

Bilgi ve Tasar─▒m Konusu ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

D├Ân TSF Live Baselworld 2017 Insider Tour / ├ľzel B├Âl├╝m

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 5 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners