TSF Baselworld 2015 Live Tour

TSF Baselworld Live Tour 2013 - 2014 - 2015 - 2016 -2017 - 2018 -2019

Re: TSF Baselworld 2015 Live Tour

Mesaj MertYe » 18 Mar 2015, 18:57

Tgm yazdı:YM'nin kauçuk kordonu çok mu basit duruyor?? :roll:

Basitliği hakkında yorum yapamayacağım ama benim gibi ağırlıklı olarak kauçuk kordon saatlerden hoşlanan birisi için hoş bir atılım olmuş açıkçası. Birde 44mm lik YM2 lere böyle bir atılım yaparlarsa daha bir mutlu olacağım.
Kullanıcı avatarı
MertYe

Mesaj Thevenin » 18 Mar 2015, 19:00

Thevenin
Kullanıcı avatarı
Thevenin

Mesaj LDaVoS » 18 Mar 2015, 21:03

Clk yazdı:Su ana kadar görülen en büyük yenilikler Rolex'in yeni escapment sistemi ve yeni mekanizmasi 3255! Tudor'un manufacture mekanizmasi MT5621 (fiyat farki sadece 250 CHF), Patek'in yeni saati 5524 Calatrava Pilot Travel Time (42.000 CHF), Tag Heuer'in yeni fiyat politikasi (fiyatlari düsürüyorlar) ve Omega'nin horology yeniligi Snoopy'li :super: :super: :super: kadran!

Tudor'un in house mekanizması black bay'larda da kullanılacakmı. Yani sadece 250 CHF farkla in house mekanizmalı bir black bay sahibimi olacağız. Bu konuya benim için bir aydınlık getırebilirmisin ? Şuan bir black bay alma aşamasındayım ve benim için çok önemli bir konu.. :champ: :champ:
Two brothers : illidan Stormrage and malfurion stormrage
Kullanıcı avatarı
LDaVoS

Mesaj uhpu » 18 Mar 2015, 22:02

Benim kalbimi en cok yeni Monaco caldi.
Mavi kadranli model ince güncellemeyle inanilmaz olmus. :super:
Kullanıcı avatarı
uhpu

Mesaj LDaVoS » 18 Mar 2015, 22:53

LDaVoS yazdı:
Clk yazdı:Su ana kadar görülen en büyük yenilikler Rolex'in yeni escapment sistemi ve yeni mekanizmasi 3255! Tudor'un manufacture mekanizmasi MT5621 (fiyat farki sadece 250 CHF), Patek'in yeni saati 5524 Calatrava Pilot Travel Time (42.000 CHF), Tag Heuer'in yeni fiyat politikasi (fiyatlari düsürüyorlar) ve Omega'nin horology yeniligi Snoopy'li :super: :super: :super: kadran!

Tudor'un in house mekanizması black bay'larda da kullanılacakmı. Yani sadece 250 CHF farkla in house mekanizmalı bir black bay sahibimi olacağız. Bu konuya benim için bir aydınlık getırebilirmisin ? Şuan bir black bay alma aşamasındayım ve benim için çok önemli bir konu.. :champ: :champ:

Tudor'un sitesine bakınca anladım ki yeni mekanizma Black Bay'da kullanılmayacak. :x Alma düşüncemi "acaba Black Bay'a in house " gelene kadar ertelesem mi ? Baselworld benim için kotu oldu be :S
Two brothers : illidan Stormrage and malfurion stormrage
Kullanıcı avatarı
LDaVoS

Mesaj Clk » 18 Mar 2015, 22:56

LDaVoS yazdı:

Bu soruya kesin bir cevap vermek cok zor. Rolex satis stratejilerini pentagon gizli dosyalarindan bile daha iyi saklayan bir firma. In-House mekanizmalari süs olsun diye piyasaya sürmedikleri ve zaman icerisinde bu mekanizmalari tüm ürünlerinde kullanacaklari acik. Ancak Black Bay'de mekanizma ne zaman kullanilir bunu bilemem.

Manufacture mekanizma Pelagosta hali hazirda yerini almis durumda! Bir ihtimal gelecek sene In-House Black Bay serisinde de kullanilmaya baslar!!! Tekrar bu sadece bir ihtimal!
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj nrbsk » 18 Mar 2015, 23:02

Acaba tag heuer'in yeni aquaracer serisinin fiyatları belli oldu mu fiyatları düşürüyorlar demişken sorayım dedim.İyi eğlenceler...
Kullanıcı avatarı
nrbsk

Mesaj nicholaihel » 19 Mar 2015, 00:09

Allahım nefis saatler! Fuar ışığı mı böyle afili yapıyor bunları.

Omega'lara bayıldım. "Failure is not an option" mottolu Snoopy! Saatin arkası da sevimlilikten yıkılıyor. Silver Snoopy Award diye bir NASA kavramından geliyormuş, damdan düşmemiş yani karakter tercihi. Öğrenmiş olduk.

Vintage Black Dark Side of the Moon da kayışıyla çok hoş görünüyor.
Kullanıcı avatarı
nicholaihel

ÖncekiSonraki

Dön TSF Live Baselworld 2019 Insider Tour / Özel Bölüm

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 27 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners