Oris TSF Edition'─▒ Kargo ─░le Alacaklar ─░├žin ├ľnemli Bilgi

Oris Aquis Divers TSF Exclusive Limited Edition COSC ─░├žin ├ľzel B├Âl├╝m

Re: Oris TSF Edition'─▒ Kargo ─░le Alacaklar ─░├žin ├ľnemli Bilgi

Mesaj shichinin » 15 Kas 2016, 15:42

Bond yazd─▒:Kutunun ├╝zerinde K─▒rm─▒z─▒ TSF Limited Edition bask─▒s─▒ olacakt─▒ ancak beklemeye de─čecek bir ┼čey de─čildi a├ž─▒k├žas─▒. Ben matbaa sahibi kendi arkada┼č─▒ma s├Âyledim bir iki g├╝nde burada da yapar─▒z dedi ancak saatleri heyecanla herkes almaya ba┼člay─▒nca kald─▒.

Kargo firmas─▒ndan telefona mesajla bilgi geliyor olmas─▒ laz─▒m tam bilemiyorum. 14 Kas─▒m 15 Kas─▒m t├╝m kargolar veriliyor denildi.

Asl─▒nda bu ├Âzel kutu i├žin ├žok u─čra┼čt─▒m ama olduk├ža y├╝ksek fiyatl─▒ oldu─čundan sete dahil ettirmek m├╝mk├╝n olmad─▒ maalesef. Belki Pelican marka falan al─▒nabilir isteyenler i├žin ancak ├╝zerinde Oris yazmayacakt─▒r tabii o zaman. Standart Aquis kutular─▒ k├Ât├╝ de─čil, kompakt rahat bir kutu asl─▒nda Rolex kutusundan pekte fark─▒ yok. Alt k─▒sma garanti COSC vb evraklar─▒ ayr─▒ca toplu koymu┼člar rahat olmu┼č.

Resim
Resim
Resim

Ba┼čkan tekrar eme─činize sa─čl─▒k. ├çok ba┼čar─▒l─▒ bir proje oldu. :champ:
Saati ilk partiden ├ž─▒kmayan grubun bir ├╝yesi olarak, Oris'in kendini affettirmek ad─▒na bir ┼čeyler yapmas─▒ gerekti─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum.
G├Ârsellerini g├Ânderdi─čin kutu ile ├╝r├╝n├╝ g├Ândermeleri bir jest olabilir. De─čerlendirmeni rica ederim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
shichinin

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 07 Eki 2015, 09:33

Mesaj maliterece » 16 Kas 2016, 19:46

Say─▒n Arkada┼člar,
Herkese merhabalar, ├ľncelikle TSF limited edition e sahip olman─▒n bedeli nedir ( malum d├Âviz kuru ald─▒ ba┼č─▒n─▒ gidiyor). ┼×imdi projeye dahil olabiliyormuyum. ├ľzr├╝m├╝ ba─č─▒┼člay─▒n TSF de yeniyim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
maliterece

Ya┼č: 51
Kay─▒t: 27 Tem 2016, 17:33

Mesaj o2o » 16 Kas 2016, 20:10

Maliterece a┼ča─č─▒da 097/100 limiti i├žin Bond ile irtbat kurabilirsiniz.

viewtopic.php?f=245&t=22536#axzz4QByZAXqZ
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
o2o

Kay─▒t: 17 Kas 2015, 18:53

Mesaj Triton » 06 Ara 2016, 14:30

Ben Tempus saat'e giderek ge├žen ay kendim teslim alm─▒┼čt─▒m. Avrupa standart─▒ bir mekana sahipler.

Bilezik yeni gelmi┼č, kargo ile g├Ânderecekler. Bu g├╝zel saat i├žin harcad─▒─č─▒ emek ve her a┼čamadaki deste─či i├žin Sevgili Ba┼čkan Burak'a ve Tempus saat'de g├Ârevli arkada┼člara buradan tekrar t┼čk ederim.

Ayr─▒nt─▒lara tak─▒lan birisi olarak alt─▒n─▒ ├žizmek isterim ki, bir Aquis modeli, her kola ve zevke ancak bu denli uygun hale getirilebilir. :thumbup:

Almayan ya da alamayanlar bence ├Ânemli bir f─▒rsat ka├ž─▒rd─▒lar.
"I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots." Albert Einstein
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Triton

Ya┼č: 59
Kay─▒t: 24 Haz 2012, 12:14

Mesaj coolfire » 06 Ara 2016, 15:42

Kargoya verildi─či zaman bir bildirim vs yap─▒l─▒yor mu?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
coolfire

Ya┼č: 42
Kay─▒t: 16 Mar 2013, 14:53

Mesaj Bond » 06 Ara 2016, 15:45

Triton yazd─▒:Ben Tempus saat'e giderek ge├žen ay kendim teslim alm─▒┼čt─▒m. Avrupa standart─▒ bir mekana sahipler.

Bilezik yeni gelmi┼č, kargo ile g├Ânderecekler. Bu g├╝zel saat i├žin harcad─▒─č─▒ emek ve her a┼čamadaki deste─či i├žin Sevgili Ba┼čkan Burak'a ve Tempus saat'de g├Ârevli arkada┼člara buradan tekrar t┼čk ederim.

Ayr─▒nt─▒lara tak─▒lan birisi olarak alt─▒n─▒ ├žizmek isterim ki, bir Aquis modeli, her kola ve zevke ancak bu denli uygun hale getirilebilir. :thumbup:

Almayan ya da alamayanlar bence ├Ânemli bir f─▒rsat ka├ž─▒rd─▒lar.

Abi rica ederim g├╝le g├╝le kullan :thumbup: G├╝zel s├Âzler ve d├╝┼č├╝nceler i├žin te┼čekk├╝r ederim :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Ya┼č: 45
Kay─▒t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj Bond » 06 Ara 2016, 15:46

coolfire yazd─▒:Kargoya verildi─či zaman bir bildirim vs yap─▒l─▒yor mu?

Bu g├╝n ├ž─▒km─▒┼čt─▒r tahminen :thumbup: B├╝lent Bey'i aray─▒p sorabilirsin kargodan sms geliyor da olabilir.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Ya┼č: 45
Kay─▒t: 14 Eki 2009, 21:36

├ľnceki

D├Ân TSF Exclusive Limited Edition COSC By Oris

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 2 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners