Oris Divers TSF Limited Edition Kalan Ödeme ve Teslim Bilgi

Oris Aquis Divers TSF Exclusive Limited Edition COSC İçin Özel Bölüm

Re: Oris Divers TSF Limited Edition Kalan Ödeme ve Teslim Bi

Mesaj Executioner » 09 Oca 2017, 01:36

Güncel bir fiyat bilgisi geçiyim. Cumartesi günü Maltepe Park AVM'de düz Oris Aquis'i gördüm, 5.750 TL fiyat etiketi koymuşlar. Gerçekten çok güzel fiyata, çok güzel bir saat edindik. Tekrar teşekkürler emekleriniz için
Kullanıcı avatarı
Executioner

Mesaj AKadir » 09 Oca 2017, 01:41

Bu fiyat içinde 2.kayış ve Cosc varmı?

Executioner yazdı:Güncel bir fiyat bilgisi geçiyim. Cumartesi günü Maltepe Park AVM'de düz Oris Aquis'i gördüm, 5.750 TL fiyat etiketi koymuşlar. Gerçekten çok güzel fiyata, çok güzel bir saat edindik. Tekrar teşekkürler emekleriniz için
Kullanıcı avatarı
AKadir

Mesaj Executioner » 09 Oca 2017, 14:16

Dükkana girip sormadım ama net bir hayır diyebilirim. Düz Aquis'i o fiyata satıyorlar, çelik kayış falan yok üstündeki silikon kayışla beraber. Fotoğrafını çekmiştim cep telefonuyla vitrinde isterseniz atarım bir ara. Türkiye piyasasında COSC'lu Oris Aquis modeli satıldığını bile zannetmiyorum.
Kullanıcı avatarı
Executioner

Mesaj cagatay1903 » 09 Oca 2017, 14:34

1 İsviçre Frangı =
3,66019494 Türk Lirası

bu kurlar ne olacak anlamadım ben.
Kullanıcı avatarı
cagatay1903

Mesaj AKadir » 09 Oca 2017, 14:41

Daha önce alış yaptığım tanıdık bayide silikon kayış için + 900 TL. istediler.
Aynı bayiden COSC belgesini de sordum. Sadece limitli modellerde varmış. Bu da saatin değerine +1000 TL. katıyormuş. Kaldıki versek de bu belgeyi alamıyormuşuz.
Bond 'un katılımcıya sağladığı takdir edilecek fayda. :champ:

Executioner yazdı:Dükkana girip sormadım ama net bir hayır diyebilirim. Düz Aquis'i o fiyata satıyorlar, çelik kayış falan yok üstündeki silikon kayışla beraber. Fotoğrafını çekmiştim cep telefonuyla vitrinde isterseniz atarım bir ara. Türkiye piyasasında COSC'lu Oris Aquis modeli satıldığını bile zannetmiyorum.
Kullanıcı avatarı
AKadir

Mesaj Najdorf » 09 Oca 2017, 18:49

Executioner yazdı:Güncel bir fiyat bilgisi geçiyim. Cumartesi günü Maltepe Park AVM'de düz Oris Aquis'i gördüm, 5.750 TL fiyat etiketi koymuşlar. Gerçekten çok güzel fiyata, çok güzel bir saat edindik. Tekrar teşekkürler emekleriniz için

Bu fiyat etiketindeki standard Aquis taş çatlasın 30% indirimle 4000 liraya alınır. Silikon kayış yerine bilezik seçilse ortaya 4500 civarı bir rakam çıkıyor. Bu da aşağı yukarı TSF Aquisin fiyatına denk. Fiyata dahil olmayanlar COSC sertifikalı mekanizma, tungsten bezel, silikon kayış, özel arka kapak. Üstelik COSC lu mekanizma ve arka kapağı limitli seriler haricinde parasıyla bile almak mümkün değil.

Saatin manevi değeri ise olaya başka bir boyut katıyor.

cagatay1903 yazdı:1 İsviçre Frangı =
3,66019494 Türk Lirası

Dolar 4-4.5 lara yelken açtı. TL günden güne eriyor. Bundan sonra limitli proje yapmak bile hayal olacak. (dövizle mayış alanları tenzih ederim :D ) Kişisel zevklerimiz için artırdığımız 3-5 lira da devalüasyon yüzünden eriyor. İşin kötü tarafı döviz artışının yıkıcı etkilerinin hissedileceği 2017 de o parayı da artıramayacağız.
Kullanıcı avatarı
Najdorf

Mesaj Executioner » 09 Oca 2017, 21:48

Najdorf yazdı:Bu fiyat etiketindeki standard Aquis taş çatlasın 30% indirimle 4000 liraya alınır. Silikon kayış yerine bilezik seçilse ortaya 4500 civarı bir rakam çıkıyor. Bu da aşağı yukarı TSF Aquisin fiyatına denk. Fiyata dahil olmayanlar COSC sertifikalı mekanizma, tungsten bezel, silikon kayış, özel arka kapak. Üstelik COSC lu mekanizma ve arka kapağı limitli seriler haricinde parasıyla bile almak mümkün değil.

Saatin manevi değeri ise olaya başka bir boyut katıyor.

cagatay1903 yazdı:1 İsviçre Frangı =
3,66019494 Türk Lirası

Dolar 4-4.5 lara yelken açtı. TL günden güne eriyor. Bundan sonra limitli proje yapmak bile hayal olacak. (dövizle mayış alanları tenzih ederim :D ) Kişisel zevklerimiz için artırdığımız 3-5 lira da devalüasyon yüzünden eriyor. İşin kötü tarafı döviz artışının yıkıcı etkilerinin hissedileceği 2017 de o parayı da artıramayacağız.

Dolar uçtu gidiyor, bizimkilerde dolar lobisi, memlekette oyunlar oynanıyor söylemlerinde kendi dünyalarında yaşıyorlar. 2016 kötü yıldı falan diyoruz 2017 de 16 yı mumla arayacak hale geleceğiz gibi geliyor.

Hepsine katılıyorum. Wolfram Bezel, piyasada olmayan özel bir kadran rengi, limitli üretim, COSC'lu sertifikalı böyle bir modeli çok uçuk fiyatlara satarlar herhalde ki parasını versende bulamazsın zaten. Gerçekten güzel bir projeye katıldık ve söz verdiklerinizi fazlasıyla yerine getirdiniz. Tekrar teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Executioner

Mesaj PhD » 27 Oca 2017, 14:10

ödeme yaptım dekont yolladım bond gecikme için kusura bakma elden alacaktım olmadı.
Kullanıcı avatarı
PhD

Önceki

Dön TSF Exclusive Limited Edition COSC By Oris

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners