Oris Divers TSF Limited Edition Konusu / Ön Tasarım Yüklendi

Oris Aquis Divers TSF Exclusive Limited Edition COSC İçin Özel Bölüm

Oris Divers TSF Limited Edition Konusu / Ön Tasarım Yüklendi

Mesaj Bond » 14 Ara 2015, 22:09

Resim

Limit Numara Seçim Konusu :arrow: viewtopic.php?f=12&t=21425#axzz41kxa0eJ6

Bond yazdı:
Oris Divers Aquis Date TSF Limited Edition COSC Örnek Tasarım

Resim
Resim

Paket Şekilde Çelik Bilezik + Silikon Kayış + Wolfram ( Tungsten ) Bezel + COSC ( Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres ) Sertifikalı Swiss Automatic Mekanizma + Mavi SuperLumiNova + Okyanus Mavisi Chronometer İbareli Gradient Kadran / Özel Logo İşlemeli Arka Kapak, Kutu ve İçeriği olacak büyük ihtimal ile. Değişecek ve seçilip eklenecek bazı bölümler olacak. Örnek bezel fontları kalın / ince tip, belki bezel lume, kadran TSF logo veya TSF Limited Edition ibaresi ve Chronometer yazı yerleri, arka kapak tasarımı ve yazı tipi gibi. Burada ek tasarımları hazırlayıp sunacağız.

Fiyatlandırma ve üretim adedi için halen görüşmelerimiz sürüyor. Umarım iyi haberler gelecek :super: Kısa süre içerisinde en avantajlı şekilde finalize etmeye çalışıyoruz :thumbup: Önceki mesajda yazdığım gibi hemen hemen herkese ve her duruma hitap edecek hem spor hem şık özel bir model olduğunu düşünüyorum :champ: Belli olur olmaz tüm teknik detaylarını, fiyatlandırma ve katılım koşullarını ayrı konuda yazacağım. Ondan sonra katılmak isteyecekler numaralarını seçebilecekler :thumbup:

Herkese iyi akşamlar,

Bir çoğunuzun bildiği üzere yeni limitli proje saatimiz Oris markası ile iş birliği neticesinde yapılacak. Oris global resmi web sitesinde Türkçe içerik yayınlayan ender markalardan birisi. :thumbup: Projemiz ile ilgilenen herkesin öncelikle web sitesini incelemesini rica ediyorum. Özellikle Oris sekmesi altında bir çok önemli bilgi mevcut. Markaya bir çok kişi aşina olduğundan çok detaylı anlatma gereği görmüyorum. Kısaca fiyat performans değeri olarak kendine has kasa yapılı modelleri ile bir çok kişinin beğenisi toplayan bir marka. Oris'i aynı zamanda tarihi boyunca sadece otomatik mekanizmalı saatler üreten bir firma olarak biliyoruz. Oris 111 yıldır kesintisiz olarak İsviçre'de üretim yapıyor :champ: 3. limitli projemiz için saat dünyasında kendi fiyat segmentinde en başarılı ve yüksek bilinirliğe sahip markalardan birisi ile çalışacağımız için onur duyuyoruz. :champ: Çok önemli bir detay olarak Oris daha önce bu tarz bir organizasyon için özel limitli model üretimi yapmamış. TSF'yi ilk olarak böyle bir projeye layık görmeleri ise çok gurur verici :thumbup:

Oris Web Sitesi :arrow: http://www.oris.ch/tr

Proje Oris markasının yeni Türkiye Distribütörü Tempus Saatçilik A.Ş. ile beraber gerçekleşecek. Şimdiden proje konusundaki hassasiyetleri ve yapıcı yaklaşımları için Mustafa Eliaçık, Cent Uğurdağ, Nuri Karamanlı ve Funda Uğurdağ'a çok teşekkür ediyoruz. Projemizin Tempus tarafında ülkemizde saat sektöründeki en önemli ve tecrübeli duayenlerinden olan Cent Uğurdağ tarafından yönetiliyor olması bizleri çok sevindiren bir detay.

Tempus Saatçilik A.Ş. Web Sitesi :arrow: http://www.tempussaatcilik.com/

Proje saatimizle ilgili fiyat ve ödeme koşulları bilgisi daha sonra seçilecek modele ve yapılacak kişiselleştirmelere göre Oris İsviçre merkez ve Oris Türkiye tarafından belirlenecek ancak fiyatlandırma olarak diğer projelerde olduğu gibi proje katılımcılarına en iyi şartların sunulması için TSF'nin tüm gayretini göstereceğinden şüpheniz olmasın.

Limitli proje saatimiz bir dalgıç modeli olacak. Oris özgün dalgıç saatleri ile ilgili bilinen önemli ve tecrübeli markalardan birisi. Üretim adetleri ve limit numara sisteminin nasıl işleyeceği henüz belirlenmedi. Bu sebeple şu an bu konuda numara seçimi gibi bir durum mümkün olmayacak.

Üzerinde durduğumuz modeller Oris Aquis Date :super: ve Oris Divers Sixty-Five :super: Aquis bir süredir üretimde olan optiği ve teknolojisi gayet başarılı bir diver modeli :thumbup: Sixty-Five ise çok yeni çıkmış ve son yıllarda üretilmiş en başarılı ve şık retro re-issue modellerden birisi :thumbup:

Resim

Oris Aquis Date Model Gamı :arrow: http://www.oris.ch/tr/watches/oris-aquis-date/01-733-7653-4725-07-4-26-34beb

Resim

Oris Divers Sixty-Five Model Gamı :arrow: http://www.oris.ch/tr/watches/oris-divers-sixty-five/01-733-7707-4064-07-4-20-18

Baz modelleri üste ekledim. Proje ile ilgilenen arkadaşlarımız ve üyelerimiz marka ve modeller ile ilgili düşüncelerini bu konu altında paylaşırlarsa çok memnun oluruz. Burada üretilecek modele beraberce karar verdikten sonra kişiselleştirme detayları için hızlı şekilde ilerleyebiliriz diye düşünüyorum.

Katılacakları ve ilgilenenleri etkilememek için proje saatimizin modelleri ile ilgili detaylı düşüncelerimi yazmıyorum. Daha sonra aramızda konuştukça bende eklemeler yaparım.

Katılacak ve fikirlerini paylaşacak herkese şimdiden teşekkürler :champ:

"Real Watches for Real People" diyerek TSF ve hepimiz için hayırlı olsun :D :super: :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Re: Oris Divers TSF Edition Proje Ön Bilgi Konusu

Mesaj Thevenin » 14 Ara 2015, 22:13

Rezerve :D --- reklam alinir ---

Fikirleri merak ediyorum :thumbup:
Thevenin
Kullanıcı avatarı
Thevenin

Mesaj kilimanjaro » 14 Ara 2015, 22:16

Dostum ben zaten sana söz verdim ne diyorsanız o ;) ama şu sixty five yakıyor beah
En son kilimanjaro tarafından 14 Ara 2015, 22:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Ne kadar farklı olursa olsun, sana ait olmayana tenezzül etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazgeçme

Ernesto Che GUEVARA
Kullanıcı avatarı
kilimanjaro

Mesaj hozburun » 14 Ara 2015, 22:20

Hic Oris kullanmadim ve ilk Oris imin TSF edition olması harika olacak :thumbup: Ben de varım...Teşekkürler TSF teşekkürler Oris...Takipteyim :champ:
Kullanıcı avatarı
hozburun

Mesaj darksider » 14 Ara 2015, 22:22

4 numaralı saati zaten daha önce belirtmiştim biryerlerde, 4. Mesajı Sayın Hozburun'a kaptırdım ama olsun niyet belli olsun :)
Nothing lasts forever, and we both know hearts can change...
Kullanıcı avatarı
darksider

Mesaj Heesh » 14 Ara 2015, 22:22

Bende almak isterim detaylıları merakla bekliyorum
Kullanıcı avatarı
Heesh

Mesaj Hellhound » 14 Ara 2015, 22:23

Oris'e hep sempati duymuşumdur. Vesile olacak :champ: :champ: :champ:
gurmekokular
Kullanıcı avatarı
Hellhound

Oris Divers TSF Edition Proje Ön Bilgi Konusu

Mesaj Ozgur » 14 Ara 2015, 22:25

İsim yazılıyorsa ben de varım.

6. ;) :D
Festina lente
Kullanıcı avatarı
Ozgur

Sonraki

Dön TSF Exclusive Limited Edition COSC By Oris

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners