TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Oris Divers TSF Limited Edition Konusu / ├ľn Tasar─▒m Y├╝klendi

Oris Aquis Divers TSF Exclusive Limited Edition COSC ─░├žin ├ľzel B├Âl├╝m

Oris Divers TSF Limited Edition Konusu / ├ľn Tasar─▒m Y├╝klendi

Mesaj Bond » 14 Ara 2015, 22:09

Resim

Limit Numara Se├žim Konusu :arrow: viewtopic.php?f=12&t=21425#axzz41kxa0eJ6

Bond yazd─▒:
Oris Divers Aquis Date TSF Limited Edition COSC ├ľrnek Tasar─▒m

Resim
Resim

Paket ┼×ekilde ├çelik Bilezik + Silikon Kay─▒┼č + Wolfram ( Tungsten ) Bezel + COSC ( Contr├┤le Officiel Suisse des Chronom├Ętres ) Sertifikal─▒ Swiss Automatic Mekanizma + Mavi SuperLumiNova + Okyanus Mavisi Chronometer ─░bareli Gradient Kadran / ├ľzel Logo ─░┼člemeli Arka Kapak, Kutu ve ─░├žeri─či olacak b├╝y├╝k ihtimal ile. De─či┼čecek ve se├žilip eklenecek baz─▒ b├Âl├╝mler olacak. ├ľrnek bezel fontlar─▒ kal─▒n / ince tip, belki bezel lume, kadran TSF logo veya TSF Limited Edition ibaresi ve Chronometer yaz─▒ yerleri, arka kapak tasar─▒m─▒ ve yaz─▒ tipi gibi. Burada ek tasar─▒mlar─▒ haz─▒rlay─▒p sunaca─č─▒z.

Fiyatland─▒rma ve ├╝retim adedi i├žin halen g├Âr├╝┼čmelerimiz s├╝r├╝yor. Umar─▒m iyi haberler gelecek :super: K─▒sa s├╝re i├žerisinde en avantajl─▒ ┼čekilde finalize etmeye ├žal─▒┼č─▒yoruz :thumbup: ├ľnceki mesajda yazd─▒─č─▒m gibi hemen hemen herkese ve her duruma hitap edecek hem spor hem ┼č─▒k ├Âzel bir model oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum :champ: Belli olur olmaz t├╝m teknik detaylar─▒n─▒, fiyatland─▒rma ve kat─▒l─▒m ko┼čullar─▒n─▒ ayr─▒ konuda yazaca─č─▒m. Ondan sonra kat─▒lmak isteyecekler numaralar─▒n─▒ se├žebilecekler :thumbup:

Herkese iyi ak┼čamlar,

Bir ├žo─čunuzun bildi─či ├╝zere yeni limitli proje saatimiz Oris markas─▒ ile i┼č birli─či neticesinde yap─▒lacak. Oris global resmi web sitesinde T├╝rk├že i├žerik yay─▒nlayan ender markalardan birisi. :thumbup: Projemiz ile ilgilenen herkesin ├Âncelikle web sitesini incelemesini rica ediyorum. ├ľzellikle Oris sekmesi alt─▒nda bir ├žok ├Ânemli bilgi mevcut. Markaya bir ├žok ki┼či a┼čina oldu─čundan ├žok detayl─▒ anlatma gere─či g├Ârm├╝yorum. K─▒saca fiyat performans de─čeri olarak kendine has kasa yap─▒l─▒ modelleri ile bir ├žok ki┼činin be─čenisi toplayan bir marka. Oris'i ayn─▒ zamanda tarihi boyunca sadece otomatik mekanizmal─▒ saatler ├╝reten bir firma olarak biliyoruz. Oris 111 y─▒ld─▒r kesintisiz olarak ─░svi├žre'de ├╝retim yap─▒yor :champ: 3. limitli projemiz i├žin saat d├╝nyas─▒nda kendi fiyat segmentinde en ba┼čar─▒l─▒ ve y├╝ksek bilinirli─če sahip markalardan birisi ile ├žal─▒┼čaca─č─▒m─▒z i├žin onur duyuyoruz. :champ: ├çok ├Ânemli bir detay olarak Oris daha ├Ânce bu tarz bir organizasyon i├žin ├Âzel limitli model ├╝retimi yapmam─▒┼č. TSF'yi ilk olarak b├Âyle bir projeye lay─▒k g├Ârmeleri ise ├žok gurur verici :thumbup:

Oris Web Sitesi :arrow: http://www.oris.ch/tr

Proje Oris markas─▒n─▒n yeni T├╝rkiye Distrib├╝t├Âr├╝ Tempus Saat├žilik A.┼×. ile beraber ger├žekle┼čecek. ┼×imdiden proje konusundaki hassasiyetleri ve yap─▒c─▒ yakla┼č─▒mlar─▒ i├žin Mustafa Elia├ž─▒k, Cent U─čurda─č, Nuri Karamanl─▒ ve Funda U─čurda─č'a ├žok te┼čekk├╝r ediyoruz. Projemizin Tempus taraf─▒nda ├╝lkemizde saat sekt├Âr├╝ndeki en ├Ânemli ve tecr├╝beli duayenlerinden olan Cent U─čurda─č taraf─▒ndan y├Ânetiliyor olmas─▒ bizleri ├žok sevindiren bir detay.

Tempus Saat├žilik A.┼×. Web Sitesi :arrow: http://www.tempussaatcilik.com/

Proje saatimizle ilgili fiyat ve ├Âdeme ko┼čullar─▒ bilgisi daha sonra se├žilecek modele ve yap─▒lacak ki┼čiselle┼čtirmelere g├Âre Oris ─░svi├žre merkez ve Oris T├╝rkiye taraf─▒ndan belirlenecek ancak fiyatland─▒rma olarak di─čer projelerde oldu─ču gibi proje kat─▒l─▒mc─▒lar─▒na en iyi ┼čartlar─▒n sunulmas─▒ i├žin TSF'nin t├╝m gayretini g├Âsterece─činden ┼č├╝pheniz olmas─▒n.

Limitli proje saatimiz bir dalg─▒├ž modeli olacak. Oris ├Âzg├╝n dalg─▒├ž saatleri ile ilgili bilinen ├Ânemli ve tecr├╝beli markalardan birisi. ├ťretim adetleri ve limit numara sisteminin nas─▒l i┼čleyece─či hen├╝z belirlenmedi. Bu sebeple ┼ču an bu konuda numara se├žimi gibi bir durum m├╝mk├╝n olmayacak.

├ťzerinde durdu─čumuz modeller Oris Aquis Date :super: ve Oris Divers Sixty-Five :super: Aquis bir s├╝redir ├╝retimde olan opti─či ve teknolojisi gayet ba┼čar─▒l─▒ bir diver modeli :thumbup: Sixty-Five ise ├žok yeni ├ž─▒km─▒┼č ve son y─▒llarda ├╝retilmi┼č en ba┼čar─▒l─▒ ve ┼č─▒k retro re-issue modellerden birisi :thumbup:

Resim

Oris Aquis Date Model Gam─▒ :arrow: http://www.oris.ch/tr/watches/oris-aquis-date/01-733-7653-4725-07-4-26-34beb

Resim

Oris Divers Sixty-Five Model Gam─▒ :arrow: http://www.oris.ch/tr/watches/oris-divers-sixty-five/01-733-7707-4064-07-4-20-18

Baz modelleri ├╝ste ekledim. Proje ile ilgilenen arkada┼člar─▒m─▒z ve ├╝yelerimiz marka ve modeller ile ilgili d├╝┼č├╝ncelerini bu konu alt─▒nda payla┼č─▒rlarsa ├žok memnun oluruz. Burada ├╝retilecek modele beraberce karar verdikten sonra ki┼čiselle┼čtirme detaylar─▒ i├žin h─▒zl─▒ ┼čekilde ilerleyebiliriz diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.

Kat─▒lacaklar─▒ ve ilgilenenleri etkilememek i├žin proje saatimizin modelleri ile ilgili detayl─▒ d├╝┼č├╝ncelerimi yazm─▒yorum. Daha sonra aram─▒zda konu┼čtuk├ža bende eklemeler yapar─▒m.

Kat─▒lacak ve fikirlerini payla┼čacak herkese ┼čimdiden te┼čekk├╝rler :champ:

"Real Watches for Real People" diyerek TSF ve hepimiz i├žin hay─▒rl─▒ olsun :D :super: :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Ya┼č: 46
Kay─▒t: 14 Eki 2009, 21:36

Re: Oris Divers TSF Edition Proje ├ľn Bilgi Konusu

Mesaj Thevenin » 14 Ara 2015, 22:13

Rezerve :D --- reklam alinir ---

Fikirleri merak ediyorum :thumbup:
Thevenin
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Thevenin

Ya┼č: 32
Kay─▒t: 31 Eki 2010, 04:30

Mesaj kilimanjaro » 14 Ara 2015, 22:16

Dostum ben zaten sana s├Âz verdim ne diyorsan─▒z o ;) ama ┼ču sixty five yak─▒yor beah
En son kilimanjaro taraf─▒ndan 14 Ara 2015, 22:23 tarihinde d├╝zenlendi, toplamda 1 kere d├╝zenlendi.
Ne kadar farkl─▒ olursa olsun, sana ait olmayana tenezz├╝l etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazge├žme

Ernesto Che GUEVARA
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
kilimanjaro

Kay─▒t: 15 Eki 2014, 21:43

Mesaj hozburun » 14 Ara 2015, 22:20

Hic Oris kullanmadim ve ilk Oris imin TSF edition olmas─▒ harika olacak :thumbup: Ben de var─▒m...Te┼čekk├╝rler TSF te┼čekk├╝rler Oris...Takipteyim :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hozburun

Kay─▒t: 08 Haz 2011, 17:02

Mesaj darksider » 14 Ara 2015, 22:22

4 numaral─▒ saati zaten daha ├Ânce belirtmi┼čtim biryerlerde, 4. Mesaj─▒ Say─▒n Hozburun'a kapt─▒rd─▒m ama olsun niyet belli olsun :)
Nothing lasts forever, and we both know hearts can change...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
darksider

Ya┼č: 39
Kay─▒t: 07 Nis 2015, 17:58

Mesaj Heesh » 14 Ara 2015, 22:22

Bende almak isterim detayl─▒lar─▒ merakla bekliyorum
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Heesh

Kay─▒t: 30 Eki 2015, 16:00

Mesaj Hellhound » 14 Ara 2015, 22:23

Oris'e hep sempati duymu┼čumdur. Vesile olacak :champ: :champ: :champ:
gurmekokular
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Hellhound

Kay─▒t: 14 A─ču 2014, 15:42

Oris Divers TSF Edition Proje ├ľn Bilgi Konusu

Mesaj Ozgur » 14 Ara 2015, 22:25

─░sim yaz─▒l─▒yorsa ben de var─▒m.

6. ;) :D
Festina lente
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ozgur

Ya┼č: 45
Kay─▒t: 19 Eki 2010, 19:05

Mesaj Bg17 » 14 Ara 2015, 22:30

65 cok guzel duruyor, oyum ona. Aquis de kabulum, hazir iri saat takmaya baslamisiz.

bende hic oris kullanmadim, ama su altinda bana eslik edecek guzel bir arkadas olur.
Time is too precious to be measured by a cheap instrument...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bg17

Kay─▒t: 27 Oca 2012, 07:42

Mesaj Patriot » 14 Ara 2015, 22:37

Bu sefer bende istiyorum bir tane:)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Patriot

Ya┼č: 33
Kay─▒t: 16 Eyl 2013, 22:10

Sonraki

D├Ân TSF Exclusive Limited Edition COSC By Oris

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 1 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners