Click To Discover The New Ulyyse Nardin Marine Chronograph / Yeni Ulyyse Nardin Marine Chronograph'─▒ Ke┼čfetmek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Oris Divers TSF Limited Edition Konusu / ├ľn Tasar─▒m Y├╝klendi

Oris Aquis Divers TSF Exclusive Limited Edition COSC ─░├žin ├ľzel B├Âl├╝m

Re: Oris Divers TSF Limited Edition Konusu / ├ľn Tasar─▒m Y├╝kl

Mesaj shichinin » 15 Kas 2016 11:03

kilimanjaro yazd─▒:Saatler hangi kargo ┼čirketiyle geliyor bilginiz var m─▒ arkada┼člar ?

Tempus Yurti├ži Kargo ile ├žal─▒┼č─▒yor.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
shichinin

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 07 Eki 2015 09:33

Mesaj kilimanjaro » 15 Kas 2016 11:20

shichinin yazd─▒:
kilimanjaro yazd─▒:Saatler hangi kargo ┼čirketiyle geliyor bilginiz var m─▒ arkada┼člar ?

Tempus Yurti├ži Kargo ile ├žal─▒┼č─▒yor.

├çok te┼čekk├╝r ederim :thumbup:
Ne kadar farkl─▒ olursa olsun, sana ait olmayana tenezz├╝l etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazge├žme

Ernesto Che GUEVARA
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
kilimanjaro

Ya┼č: 43
Kay─▒t: 15 Eki 2014 21:43

Mesaj gunslinger19 » 08 Nis 2017 00:09

├çok ba┼čar─▒l─▒ bir projeyi daha geride b─▒rakt─▒ktan sonra yeni projeleri d├Ârt g├Âzle beklemekteyiz :roll: acaba ┼ču anda bir plan bir ├Âng├Âr├╝ var m─▒d─▒r :)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gunslinger19

Kay─▒t: 01 A─ču 2011 00:00

Mesaj eneftci » 12 Haz 2017 08:49

Selamlar forumda ├žok eski say─▒lmam. G├╝zel bir proje ger├žekle┼čmi┼č. Ba┼čtaki yorumlar─▒ okuyunca 65 ├Ân planda gibi ama neden sonradan aquis yap─▒ld─▒ inceleyerek ├ž├Âzme imkan─▒m olmad─▒. Ben bu 65 i ├žok seviyorum. ┼×u an proje saatleri s─▒kl─▒kla sat─▒┼čta. 65 olsa 2. El almak isterdim :) sayg─▒lar
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
eneftci

Kay─▒t: 16 Eki 2016 23:10

Mesaj Ground » 12 Haz 2017 09:01

eneftci yazd─▒:Selamlar forumda ├žok eski say─▒lmam. G├╝zel bir proje ger├žekle┼čmi┼č. Ba┼čtaki yorumlar─▒ okuyunca 65 ├Ân planda gibi ama neden sonradan aquis yap─▒ld─▒ inceleyerek ├ž├Âzme imkan─▒m olmad─▒. Ben bu 65 i ├žok seviyorum. ┼×u an proje saatleri s─▒kl─▒kla sat─▒┼čta. 65 olsa 2. El almak isterdim :) sayg─▒lar

Merhabalar,

S─▒kl─▒kla sat─▒┼čta alg─▒s─▒ olu┼čtu total rakamlara bakt─▒─č─▒n─▒zda 100 adet ├╝retildi 15 adet sat─▒┼č olmu┼č olmam─▒┼čt─▒r.

S─▒kl─▒kla denebilmesi i├žin en az─▒ndan %50 seviyesini g├Ârmek ya da ├╝st├╝ne ├ž─▒kmas─▒ gerekebilir.

Garip bir alg─▒ var herkes sat─▒yor diye ├Âyle bir┼čey yok asl─▒nda :)

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ground

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 17 Ara 2015 02:48

Mesaj eneftci » 12 Haz 2017 18:34

Ground yazd─▒:
eneftci yazd─▒:Selamlar forumda ├žok eski say─▒lmam. G├╝zel bir proje ger├žekle┼čmi┼č. Ba┼čtaki yorumlar─▒ okuyunca 65 ├Ân planda gibi ama neden sonradan aquis yap─▒ld─▒ inceleyerek ├ž├Âzme imkan─▒m olmad─▒. Ben bu 65 i ├žok seviyorum. ┼×u an proje saatleri s─▒kl─▒kla sat─▒┼čta. 65 olsa 2. El almak isterdim :) sayg─▒lar

Merhabalar,

S─▒kl─▒kla sat─▒┼čta alg─▒s─▒ olu┼čtu total rakamlara bakt─▒─č─▒n─▒zda 100 adet ├╝retildi 15 adet sat─▒┼č olmu┼č olmam─▒┼čt─▒r.

S─▒kl─▒kla denebilmesi i├žin en az─▒ndan %50 seviyesini g├Ârmek ya da ├╝st├╝ne ├ž─▒kmas─▒ gerekebilir.

Garip bir alg─▒ var herkes sat─▒yor diye ├Âyle bir┼čey yok asl─▒nda :)

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi

Yine de bu proje saati ├Âm├╝rl├╝k g├Âr├╝yor olmal─▒ yoksa zaten benzerini ma─čazadan alabilirdi. Herkesin kendi tercihi sayg─▒ duymak laz─▒m ama neden 65 de─čil :). ?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
eneftci

Mesaj Maybek » 12 Haz 2017 21:59

projeyi yakindan takip etmis ancak 2.elden alma imkani bulmus biri olarak hatirladigim kadariyla yazayim, hatam olursa ustatlar duzeltir; 65 zaten kendisi reissue bir saat olmasi ve tsf edition degisikliklere uygun olmamasi sebebiyle kadrani deyim yerindeyse daha duz ve degisiklige acik olan aquis modeli secilmisti diye biliyorum. Bu arada acik soyleyeyim 2. elden satis olmaz diye korkmustum. Bence bu satislari iyi degerlendirmek lazim sonra pek bulunabilecegini sanmiyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Maybek

Kay─▒t: 28 Kas 2014 13:39

Mesaj eneftci » 13 Haz 2017 13:14

Maybek yazd─▒:projeyi yakindan takip etmis ancak 2.elden alma imkani bulmus biri olarak hatirladigim kadariyla yazayim, hatam olursa ustatlar duzeltir; 65 zaten kendisi reissue bir saat olmasi ve tsf edition degisikliklere uygun olmamasi sebebiyle kadrani deyim yerindeyse daha duz ve degisiklige acik olan aquis modeli secilmisti diye biliyorum. Bu arada acik soyleyeyim 2. elden satis olmaz diye korkmustum. Bence bu satislari iyi degerlendirmek lazim sonra pek bulunabilecegini sanmiyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Te┼čekk├╝rler cevap i├žin seri no 9 sat─▒┼čta san─▒r─▒m ┼čuan b├╝t├žem olsa ka├ž─▒rmazd─▒m
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
eneftci

Mesaj ekdellal » 16 Haz 2017 14:49

zurkes yazd─▒:bu hala sat─▒n al─▒nab─▒l─▒yormu

2.el ilanlar─▒nda 3-4 tane var. Genelde kullan─▒lmam─▒┼č saatler.

T─▒rt─▒l─▒n kaderi kelebek olmak ve g├╝zel ├Âlmektir (via mobile Tapatalk Pro)
t─▒rt─▒l─▒n kaderi kelebek olmak ve g├╝zel ├Âlmektir...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ekdellal

Ya┼č: 47
Kay─▒t: 15 Kas 2016 20:42

├ľnceki

D├Ân TSF Exclusive Limited Edition COSC By Oris

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 3 misafir

Coming Soon

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners