Casio G-Shock Tough Solar Aviation GW-3000B-1A

Japon ve Asya Üretimi Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Japon Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği Japon ve Asya Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

Re: Casio G-Shock Tough Solar Aviation GW-3000B-1A

Mesaj ZubFB » 01 Şub 2013, 13:16

hayırlı uğurlu olsun :champ:
Kullanıcı avatarı
ZubFB

Mesaj hozburun » 02 Şub 2013, 17:08

Güle güle kullanin
Kullanıcı avatarı
hozburun

Mesaj timer » 07 Şub 2013, 15:20

kadrandaki kontras renkler gerçekten çok dikkat çekici duruyor. g shockalara bakarken ben de bunu gördüm GW-A1000FC-2ADR. içi renkli değil ama dışının belli belirsiz olan mavisi çok hoşuma gitti
Kullanıcı avatarı
timer

Mesaj baykalbul » 26 Kas 2014, 00:46

''Watch Strap Bracelet CASIO G SHOCK GW3000BD Stainless Black Original Band S83B'' , saat kordonu aldım paslanmaz çelik, siyah renkli ama casio g shock g-1200b saatime olmadı metal kordon..

''GW-3500B Original Factory G-SHOCK WATCH BAND BLACK G-1250B G-1200B G-1500 ''için yapılmış kordan birbirlerine uyuyor, plastik..

mesele şöyle başladı, 2-4 yıllık falan casio g shock g-1200b aldım (keşke radyolu kontrollüyü alsaydım, ) ve banyoda bile bazen çıkarmadım saati. ve kordonu bu sene sonlarına doğru yani 2014 yılında çatlamaya ve yer yer kopmaya başladı.. :roll:

casio g shock için metal kordon var mı arkadaşlar? biliyorsanız link verirseniz sevinirim lütfen.. ebay dan alıcam galiba.. saat kordonunun yırtılması hoş olmadı ya.. her 2- senede bir 22-40 dolar bayılacağız mı yani? hiç olmadı ya. birde resin band diyorlar ama fasa fiso çıktı benim ki (reçine kordon) .. :geek: :roll: :geek:

bu konuda yorumlarınızı alabilirim ha saat süper daha bakmaktan sıkılmadım maşallah ve tam benim tarzım. maşallah :) .. :thumbup: :geek:

yeni çıkan gshocklarda hoşuma gidiyor, ilerde bir tane alırım galiba ve bu plastik kordon olayındna sonra metal kordona yönelebilirim.. aynı sorunu yaşayan arkadaşlar yazarsa buraya lütfn, iyi olur.. :thumbup:
Kullanıcı avatarı
baykalbul

Mesaj yeniay » 26 Kas 2014, 14:17

Garantisi devam ediyor mu ? Devam etmiyorsa bile Casio Distribütöre götür teknik servisleri var sana yardımcı olurlar bir çok kordon takma seçenekleri var ücret muabilinde ki uygun olacaktır.
“Güzel gören güzel düşünür. Güzel düşünen, hayatından lezzet alır.”
Kullanıcı avatarı
yeniay

Mesaj aleamoukht » 26 Kas 2014, 14:27

:champ: tebrikler
Kullanıcı avatarı
aleamoukht

Mesaj siabent80 » 26 Kas 2014, 22:27

iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.. :champ:
Kullanıcı avatarı
siabent80

Mesaj Modern60 » 30 Kas 2014, 11:56

Öncelikle çok güzel bir tasarım ve fonksyon nitelikleri. Ama şu Kronometre lafından vaz geçsek çok iyi olacak arkadaşlar. Kronometre saatin hassas çalıştığı anlamındadır. Kronograf doğru kelime. Yani bu saatler belli bir süreyi ölçme yeteneğine sahip mekanizmalı ürünler. İsimleri KRONOGRAF. Ben de bir "EFR 520 SP 1AVDF" aldım 1/20 saniye den 12 saate kadar kronograf sayaçlı, içinde tahminimce de SEIKO-EPSON T92 var. Kadran karbon fiber, RED BULL serisinden. Gerçekten çok güzel bir model. Bu saati sporlarda kullanmak için tercih ettim. Çünkü ne olursa olsun sporlardaki darbeler mekanik saatlere pek de zararsız değiller. Güle güle en güzel günlerle kullanmanızı dilerim.

UNUTMAYALIM: Belli bir süreyi ölçe yeteneğine sahip saatler KRONOGRAF yada KRONOGRAFLI saatlerdir. KRONOMETRE ise çok hassas saatlere verilen bir sertifika.
Kullanıcı avatarı
Modern60
Contributor

Önceki

Dön TSF Japon Saat Kullanıcı İncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 138 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners