Seiko SPB047j1 Enamel Kutu A癟覺l覺覺

Japon ve Asya retimi Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Japon Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii Japon ve Asya Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

Re: Seiko SPB047j1 Enamel Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj Althor » 09 Au 2019, 22:04

ok zarif bir saat. Iyi g羹nlerde kullanman覺z dileiyle.

SM-G973F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Althor

Ya: 26
Kay覺t: 28 Mar 2019, 16:25

Mesaj sentez42 » 09 Au 2019, 22:06

ilkerhos57 yazd覺:ok zarif bir saat. Iyi g羹nlerde kullanman覺z dileiyle.

SM-G973F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

ok teekk羹r ederim 襤lker bey :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
sentez42

Ya: 30
Kay覺t: 22 Nis 2017, 22:43

Mesaj morningstar » 09 Au 2019, 22:07

Hay覺rl覺 olsun 癟ok g羹zel bir saat

SM-N950F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
morningstar

Ya: 28
Kay覺t: 25 Au 2018, 23:45

Mesaj worldtime » 09 Au 2019, 22:09

G羹zel g羹nlerde kullan覺n

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
worldtime

Kay覺t: 06 Mar 2019, 10:36

Mesaj Xhantos » 09 Au 2019, 22:21

Hay覺rl覺 olsun, 3teki roma rakam覺 k羹癟羹lmemi olsa ya da hi癟 olmasa ben bu saati sizden 繹nce alm覺 olurdum :) 羹stelik ben k羹癟羹k saniye de istemiyorum. G羹zel saat, harika se癟im, tebrikler.

Presage'覺n 2 serisi var, basic/temel ve prestij, bu saat bir anlamda 'ger癟ek' presage olan prestij serisinden 100K yen + vergi fiyat seviyesinde bir saat. 襤癟 taraf覺 ARli 癟ift kavisli safir caml覺, 100m su ge癟irmez (dress watch sonu癟ta), safir arka camdan mekanizma sergilsi, made in Japan, dier 繹zellikleri siz fotolarla g羹zel anlatm覺s覺n覺z zaten... Daha ne olsun!
Kullan覺c覺 avatar覺
Xhantos

Kay覺t: 30 Nis 2019, 22:00

Mesaj SelAc » 09 Au 2019, 22:26

ok zarif bir saat. Hay覺rl覺 olsun.
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Ya: 43
Kay覺t: 16 Eyl 2018, 21:10

Mesaj sentez42 » 09 Au 2019, 22:27

Xhantos yazd覺:Hay覺rl覺 olsun, 3teki roma rakam覺 k羹癟羹lmemi olsa ya da hi癟 olmasa ben bu saati sizden 繹nce alm覺 olurdum :) 羹stelik ben k羹癟羹k saniye de istemiyorum. G羹zel saat, harika se癟im, tebrikler.

Presage'覺n 2 serisi var, basic/temel ve prestij, bu saat bir anlamda 'ger癟ek' presage olan prestij serisinden 100K yen + vergi fiyat seviyesinde bir saat. 襤癟 taraf覺 ARli 癟ift kavisli safir caml覺, 100m su ge癟irmez (dress watch sonu癟ta), safir arka camdan mekanizma sergilsi, made in Japan, dier 繹zellikleri siz fotolarla g羹zel anlatm覺s覺n覺z zaten... Daha ne olsun!

Hocam g繹n羹l isterdi ki takvim penceresi olmas覺n ama 3 indisinin yok olmas覺ndansa k羹癟羹lmesi biraz daha ho geldi bana, 羹stelik saati size kapt覺rmamama da vesile olduuna g繹re daha bi sevdim :lol: . te yandan 癟ift kavis olay覺n覺n ne olduunu pek anlamad覺覺mdan bahsetmedim ama beni ayd覺nlat覺rsan覺z ne olduunu anlam覺 olurum ben de nedir bu double curved acaba diye d羹羹nd羹m a癟覺k癟as覺 :lol: G羹zel dilekleriniz i癟in teekk羹rler.

@morningstar teekk羹rler :champ:
@worldtime saolun :champ:
@SelAc daha g羹zelleri sizin olsun :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
sentez42

Ya: 30
Kay覺t: 22 Nis 2017, 22:43

Mesaj Xhantos » 09 Au 2019, 22:46

sentez42 yazd覺:te yandan 癟ift kavis olay覺n覺n ne olduunu pek anlamad覺覺mdan bahsetmedim ama beni ayd覺nlat覺rsan覺z ne olduunu anlam覺 olurum ben de nedir bu double curved acaba diye d羹羹nd羹m a癟覺k癟as覺 :lol:

Seiko sitesinde dual curved diyor ( https://www.seiko-watch.co.jp/collectio ... ge/SARX049 ) ama anlad覺覺m kadar覺yla bu double domed ile ayn覺 ey.

Yani safir cam d羹z deil, kavisli, yuvarlak ama sadece 羹st羹 deil alt覺 da kavisli (yani alt覺 d羹z deil), b繹ylelikle camda mercek etkisi olumuyor ve daha az optik bozulma oluyor. Bu sadece 羹st羹 kavisli camlara g繹re daha istenilen ve pahal覺 olan t羹r cam. 襤癟 taraf覺n覺n AR kaplama olmas覺 keza, d覺tan olmad覺覺 i癟in 癟izilmiyor, yans覺malar aza indirgeniyor. (AR konusu tart覺mal覺 hi癟 olmas覺n m覺, d覺ta da olsun mu, ka癟 kat olsun, ne renk olsun vs. bence bu saatteki durum ideal).
Kullan覺c覺 avatar覺
Xhantos

Kay覺t: 30 Nis 2019, 22:00

ncekiSonraki

D繹n TSF Japon Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Google [Bot] ve 142 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners