BluShark Straps inceleme

Japon ve Asya Üretimi Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Japon Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği Japon ve Asya Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

BluShark Straps inceleme

Mesaj kuntik17 » 26 Haz 2019, 11:35

Ankthas'ın detaylı Crafter Blue http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=217&t=31112&hilit=rubber#axzz5rwKGQ4Ga incelemesini keyifle okuduktan sonra satın aldığım BluShark Strap'la ilgili iki üç cümle yazmak istedim.

Nomos Club Campus saatime suya dayanıklı ve yaz günlerine uygun bir kayış arıyordum. Üç beş başarısız sipariş sonrasında instagramda tesadüfen gördüğüm BluShark'ı fotoğraflardan beğendim ve linkteki https://www.blusharkstraps.com/collections/silicone-kwik-change-watch-bands/products/silicone-kwik-change-textured-orange-watch-band-strap ürünü sipariş ettim.

Ürün yaklaşık bir aydır bende ve çok memnunum.

Öncelikle site üzerinden siparişim yaklaşık 10 günde teslim edildi.

Genelde silikon kayışlar kalın oluyor ve Nomos'un ince yapısında çok kaba duruyorlar, sonuçta aldığım saat bir diver değil ve 8.5 mm kalınlığa sahip.

Hem silikon kayış dayanıklılığı, rahatlığı arayanlar hem de kibar bir görünüm isteyenler, özellikle fieldwatch takanlara öneriyorum.

Kayış gayet hafif ve çok rahat. Saati taktığımı unutturuyor, kayma yok, koku, terletme gibi bir problem de yaşamadım.

Sık ve birbirine yakın delikler sayesinde bileğinize tam ayarlayabiliyorsunuz. Bazı kayışlarda deliklerin arasındaki mesafe nedeniyle biri sıkarken diğeri bol gelebiliyor.

Kwik Change teknolojisi bir çok farklı markada var, kolay değişim için arkada tırnağı var. Sık sık kayış değiştirenler için büyük kolaylık ve gerçekten takmak çıkarmak çok kolay.

Tekstil deseni sayesinde kayış ucuz durmuyor, işçilik kayet güzel, çapak vs yok.

Tokası fırçalanmış çelik ve çizilmelere karşı gayet dayanıklı.

Geçtiğimiz hafta bir kaç kere deniz ve havuz aktivitelerinde hem saati hem de kayışı denedim, leke tutmuyor, renkte solma yok.

Ara ara kampanyaları oluyor, 5 al 3 öde, 4 al kargo bedava vs gibi, Nato, Perlon..vs seçenekleri de var.

Teşekkürler.

https://ibb.co/LdTZckc

https://ibb.co/9wpkLN6

https://ibb.co/svRYJyG

Resim
Resim
Resim
En son kuntik17 tarafından 26 Haz 2019, 12:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
kuntik17

Re: BluShark Straps inceleme

Mesaj dogodenizli » 26 Haz 2019, 11:44

Kayış çok da kalın durmamış bence. Güzel oturmuş saate. Güle güle kullanın.
Kullanıcı avatarı
dogodenizli

Mesaj Ankthas » 26 Haz 2019, 12:10

Başka bir Nomos olsa yakıştıramazdım ama Club, Nomos'un belki de en spor modeli ve gayet yakışmış saate. Saniye koluyla da uyumu muazzam. Güle güle kullanın çok yakışmış, yazın deri kordonlu saatlere bu tarz alternatifler şart. Bu arada ikinci paragrafta kayışın mağaza linki yerine yanlışlıkla gene benim inceleme linkimi koymuşsunuz tekrar, çok beğendiniz heralde :lol:
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj kuntik17 » 26 Haz 2019, 12:39

Ankthas yazdı:Başka bir Nomos olsa yakıştıramazdım ama Club, Nomos'un belki de en spor modeli ve gayet yakışmış saate. Saniye koluyla da uyumu muazzam. Güle güle kullanın çok yakışmış, yazın deri kordonlu saatlere bu tarz alternatifler şart. Bu arada ikinci paragrafta kayışın mağaza linki yerine yanlışlıkla gene benim inceleme linkimi koymuşsunuz tekrar, çok beğendiniz heralde :lol:

Linki düzelttim :lol: :lol: Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
kuntik17

Mesaj volkifb » 28 Haz 2019, 23:37

İnceleme ve saat çok güzel :thumbup: iyi günlerde kullan.
Kullanıcı avatarı
volkifb

Mesaj Mrgncn » 28 Haz 2019, 23:46

Harika bir uyum yakalamışsınız, güle güle kullanın :champ:
Kullanıcı avatarı
Mrgncn

Dön TSF Japon Saat Kullanıcı İncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 107 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners