SEIKO SEIGEH69P

Japon ve Asya Üretimi Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Japon Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği Japon ve Asya Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

SEIKO SEIGEH69P

Mesaj SEmre » 22 Şub 2019, 00:00

Dediğiniz etiketi yapmak zor birşey değil o çok takılacak bir durum değil.

Ancak saatte bir problem görüyorsanız şüphelendiyseniz tecrübeli olmaya gerek yok iade edin.

Maalesef internetten saat almak kumar gibi haliyle iade edilmiş ürünler çıkabiliyor. Dikkat etmeden tekrar paketleniyor böyle durumlar doğabiliyor.

Seiko saatlerde önerim abtsaat, tukuazinternet gibi satıcılardan almanız her ikisinde de aldığım için biliyorum.
Kullanıcı avatarı
SEmre

Re: SEIKO SEIGEH69P

Mesaj Mandos » 22 Şub 2019, 00:02

Gürbüzsaat, Şamilsaat, Evrensaat, Vanlılar da güvenilir hiç düşünmeden alınır. Saatin pilinin değişmemesi lazım iade edin bence.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj bazen13 » 22 Şub 2019, 00:12

Almadan önce aydınsaat ve seiko nun sitesinden yetkili saticidi oldugunu gordugumde inanarak siparis vermistim. Dikkatlice inceledim ve ışığa doğru tuttugumda maalesef cok dikkatlice bakinca incelenen o ufak pil degisim cizigini gordum.

Aklima eski bir saat oldugundan pili mi bitti de pil degisimi yapildi secenegi gelmisti.

Cevabinizdan sonra iade edecegim.

Cok tesekkurler.
Kullanıcı avatarı
bazen13

Mesaj raven » 22 Şub 2019, 00:30

Bence iade etmenize gerek yok. Pilli saatlerin pili satış öncesi bitiyor veya zayıflıyor. Adamlar pil sorunu yaşamayın diye değiştirmişlerdir. Sadece dikkatsiz davranıp çizmişler. Ayrıca çizmeden değiştirmiş olsalardı bunu anlamayacaktınız. Saatinizin keyfini çıkarın bence.
Düşünüyorum öyleyse varım, düşünemiyorum öyleyse malım!
Kullanıcı avatarı
raven

Mesaj bazen13 » 22 Şub 2019, 00:38

Zaten cok dikkatli bakmak gerekiyor o çıkıntıya. Ya da ben cok pinpiriklendim. 650 tl cok iyi bi rakamdi. Saat ve saat, vanlilar, sanlilar 1.000 tl uzeri fiyat bicmislerdi. Safir cam ve bu fiyat olunca dayanamadim.

Kullanayim o zaman, basinizi agrittim. Tesekkurler ;)
Kullanıcı avatarı
bazen13

Dön TSF Japon Saat Kullanıcı İncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 131 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners