Casio G-Shock DW5600BB Kutu A癟覺l覺覺

Japon ve Asya retimi Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Japon Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii Japon ve Asya Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

Casio G-Shock DW5600BB Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj kiwi21 » 19 Oca 2019, 00:09

Merhaba,

Doum g羹n羹m i癟in hediye olarak al覺nm覺 saat 2 hafta gecikmeli gelse de elime salam bir ekilde ulat覺. Beklentiyi hi癟 y羹kseltmeden 2019'un ahs覺m ad覺na ilk ve ekstrem bir ey de olmazsa aile yava yava ekillendiinden son kutu a癟覺l覺覺n覺 yapal覺m :champ:

Resim

--------------------------------------------------

ncelikle tahminde bulunanlara teekk羹r ederim. :champ:

Saatlerimi se癟erken m羹mk羹n olduunca birbiriyle benzemeyen, fark yaratacak se癟inler yapmaya 癟al覺覺yorum. Tahmin mesaj覺nda G繹khan konuyu 癟ok g羹zel 繹zetledi asl覺nda. B羹t癟eyi yormayacak, hediye de olunca manevi deeri olacak ve ailede hi癟 dijital saat olmamas覺ndan kaynakl覺 G-Shock'a y繹nelmeye karar verdim.

Doum g羹n羹m 6 Ocak't覺. Annem doum g羹n羹nde ne istersin diye sorunca K覺van癟 da durur mu yap覺t覺rm覺 cevab覺 [emoji14] Siparii verdim ve internet siparilerinde ald覺覺m bayiyi darlayan bi yap覺m olduundan saati doum g羹n羹 i癟in ald覺覺m覺 ve en ge癟 ertesi g羹n kargoya verirlerse doum g羹n羹mde saatin bileimde olaca覺ndan bahsetsem de siparii Pazartesi g羹n羹 (7 Ocak) kargoya verebileceklerini s繹ylediler. Yapacak bir ey olmay覺nca beklemeye koyuldum. Pazartesi g羹n羹 sipariin kargoya verildii mailini beklerken firmadan gelen telefon t羹m planlar覺 alt 羹st etti. Tedarik癟i firman覺n deposunda y覺l sonu say覺m覺 olduu ve saatin en erken 17'sinde kargoya verilebilecei, dilersem siparii iptal edip para iadesi yapabileceklerini belirtseler de uzun bi s羹redir beklediim saati 10 g羹n daha beklerim diye d羹羹n羹p bekleme hakk覺m覺 kullanmak istiyorum diye cevap verdim :) Sonu癟 olarak saatim d羹n elime ge癟ti.

Takip edenler bilir son saat se癟imlerim 40< mm boyutunda oldu. Sipariini verdiim modelin 42,8 mm boyutunda olmas覺 ve daha 繹nce hi癟 bileimde denemeden, intertten g繹rd羹羹m fotoraflarla siparii vermi olmam kafamda soru iaretleri yaratsa da saati bileime takt覺ktan sonra t羹m soru iaretleri gitti. Model G-Shock'覺n "black out" serisinden. Sn. Ankthas'覺n bi bal覺kta belirttii ikileme, hatta 羹癟leme ben de d羹t羹m. Benim ald覺覺m model; DW-5600BB, Ankthas'覺n ikilemde kal覺p tercih ettii model DW-5600HR, bir de forumda 癟ou dijital saat tercih eden saatseverin se癟imi f/p 羹r羹n羹 DW5600E. Se癟imim simsiyah kasas覺 ve ekran覺yla DW-5600BB oldu. :champ:

Sabah hemen tahmin gelir diye 2-3 adet kutu a癟覺l覺 fotoraf覺 癟ekmitim. Doru tahmin gelmeyince biraz daha bekledim. Bir de d覺ar覺dayken 癟ektiim bilek fotoraf覺n覺 payla覺p konuyu sonland覺ray覺m.

Herkese teekk羹rler. :champ:

Resim

Resim

Resim

Resim
En son kiwi21 taraf覺ndan 19 Oca 2019, 21:50 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 3 kere d羹zenlendi.
https://instagram.com/kiwiwatch
Kullan覺c覺 avatar覺
kiwi21

Ya: 36
Kay覺t: 31 Tem 2011, 10:56

Re: Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj ekdellal » 19 Oca 2019, 00:12

Tag Heuer

Sent from Mi 8 6/128 via Tapatalk
"T覺rt覺l覺n kaderi kelebek olmak ve g羹zel 繹lmekdir"
Kullan覺c覺 avatar覺
ekdellal

Ya: 54
Kay覺t: 15 Kas 2016, 20:42

Mesaj sieger » 19 Oca 2019, 00:13

GS snowflake diyorum o zaman! beklenti biraz yuksek oldu ama, senden beklerim :champ:
instagram.com/archpatek
Kullan覺c覺 avatar覺
sieger

Ya: 36
Kay覺t: 18 Kas 2015, 13:01

Mesaj Umutt » 19 Oca 2019, 06:51

Ooo K覺van癟 kutu a癟覺l覺覺 yap覺yor ve ben neredeyse ka癟覺r覺yormuum..

Ben tercihimi bir dalg覺癟tan yana kullan覺yor ve Omega Smp diyorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj bumega » 19 Oca 2019, 09:06

Fc diyelim. ?

SM-G950F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
bumega

Ya: 41
Kay覺t: 04 Eyl 2017, 00:11

Mesaj khef » 19 Oca 2019, 09:14

Lagavulin?

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
khef

Ya: 43
Kay覺t: 07 Mar 2014, 13:02

Mesaj eraslani » 19 Oca 2019, 09:39

Hediye geldiine ve Japon olduuna g繹re tahminim Seiko.
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj vysaknc » 19 Oca 2019, 10:07

Bence de Seiko, Alpinist veya sarb033 .. :thumbup:
H覺rs sebebi hasarettir..
Kullan覺c覺 avatar覺
vysaknc

Ya: 51
Kay覺t: 07 Mar 2017, 17:01

Sonraki

D繹n TSF Japon Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 144 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners