SEKIO - Seiko Presage SRPB41J Hk.

Japon ve Asya Üretimi Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Japon Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği Japon ve Asya Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

SEKIO - Seiko Presage SRPB41J Hk.

Mesaj ant07 » 28 Kas 2018, 04:14

Merhaba arkadaslar uzun zaman sonra aranızdayım hepinizi cok özledim. :champ:
SEKİO presage srpb41j modeliyle aranıza katıldım. Black Friday indirimden yararlanaraktan bu saatde karar kıldım. Reklam olmasın diye site ismini vermiyorum ama Ankara Kumrular Saat den sipariş verdim aracı bir site vasıtasıyla, sipariş verdikten sonra hemen aradım nasıl kargoladıklarını ve Garantisini sordum. Son derece anlayışlılardı saati uygun bir ücrete aldiğimi söylediler. Aydın saat güvencesinde olduğunu söylediler garantisinin.

Bazı kafamda sorular var yanıtlarsanız memnun olurum.

Saat biraz küçük gibi geldi Hislon'a göre , orjinal olup olmadığını nasıl anlarım? Uluslararası Garanti belgesi var .
Aynı zamanda gece 12 den sonra takvim değişmedi aynı kaldı neden? ve Erkek saati mi?
Limited Edition değil sanırım?

Saati kolumuzdan cıkarmadan yatsak sorun olur mu ? Siz her zaman saatinizle mi yatiyorsunuz?
Saati sallayarak mı kuruyorsunuz? Yoksa kolu cevirerek mi? Hangi şekilde kurmak daha doğru
Babadan oğla kalmasını istediğim için bu saat de karar kıldım doğru bir karar mı?

Saat unboxing videosunu cekemedim ama kutu açılışını ve resimlerini eklemek isterim, resim nasıl ekleniyor yardımcı olur musunuz?

Yanıtlayanlara tesekkur ederim.
Ne yaşadiginiz yer, ne oturdugunuz Semt kim oldugunuzu gösterir, Sadece kolunuzda ki saat
Kullanıcı avatarı
ant07

Re: SEKIO - Seiko Presage SRPB41J Hk.

Mesaj Tolgi06 » 28 Kas 2018, 08:57

Sorularınızın birçoğunun cevabı için forumda başlıkları mevcut, araştırmanızı tavsiye ederim. Saatler alakalı sorularınız subjektif yani siz beğendiyseniz sorun yok.
Kullanıcı avatarı
Tolgi06

Mesaj ant07 » 28 Kas 2018, 12:33

Tolgi06 yazdı:Sorularınızın birçoğunun cevabı için forumda başlıkları mevcut, araştırmanızı tavsiye ederim. Saatler alakalı sorularınız subjektif yani siz beğendiyseniz sorun yok.

Geri dönüşünüz için tesekkur ederim ama gerekli linkleri yazarsanız memnun olurum .

Basit bir sorum olacak takvim gece 12 de güncellemiyor ama gündüz 12 de yani öğlene 3-4 dk kala takvim atiyor normal mi?
Ne yaşadiginiz yer, ne oturdugunuz Semt kim oldugunuzu gösterir, Sadece kolunuzda ki saat
Kullanıcı avatarı
ant07

Mesaj CptOz » 28 Kas 2018, 12:35

Saati 12 saat ileri alın, gece gün atacak şekilde ayarlayın...Veya günü ayın 27 si yapın önce, sonra saati ileri alarak ayarlayın...
Kullanıcı avatarı
CptOz

Mesaj mturann » 28 Kas 2018, 12:39

Otomatik saatler sallandıkça kurulur. Arka kısımda gördüğünüz yarım ay şeklindeki parça döndükçe ana yayı kurar o da saatinizi çalıştırır.
Geceleri saatinizle uyuyabilirsiniz. Fakat camı safir değilse ki değil görünüyor bir ihtimal çizilebilir. Çok da önemli değil bu durum.
Babadan oğula kalacak bir saat. Doğru bir karar bence.
Takvim gece onikide değişmediyse öğlen onkide değişir. Bu durumda saatinizi 12 saat ileri alın durum kendiliğinden düzelmiş olur.
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj argn » 28 Kas 2018, 12:45

Merhaba! bir ara severek kullandığım ve satınca pişman olduğum bir saat tir, iyi günler de kullanın :thumbup:
Kullanıcı avatarı
argn

Mesaj gozdentunay » 28 Kas 2018, 12:51

Bu saat aynı zamanda kurulabilir bir model isterseniz 25-30 kere kurun sonra 1-2 salladığınızda kusursuz çalışan bir makineye sahiptir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
gozdentunay

Mesaj ant07 » 28 Kas 2018, 12:53

argn yazdı:Merhaba! bir ara severek kullandığım ve satınca pişman olduğum bir saat tir, iyi günler de kullanın :thumbup:

iyi dilekleriniz için cok tesekkur ederim . Saatimi hiç kolumdan cıkarmıyorum cok sevdim. İlk göz ağrım. :super:
Kullanıcı avatarı
ant07

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Japon Saat Kullanıcı İncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 95 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners