SEKIO - Seiko Presage SRPB41J Hk.

Japon ve Asya Üretimi Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Japon Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği Japon ve Asya Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

Re: SEKIO - Seiko Presage SRPB41J Hk.

Mesaj ant07 » 28 Kas 2018, 12:54

ant07 yazdı:
argn yazdı:Merhaba! bir ara severek kullandığım ve satınca pişman olduğum bir saat tir, iyi günler de kullanın :thumbup:

iyi dilekleriniz için cok tesekkur ederim . Saatimi hiç kolumdan cıkarmıyorum cok sevdim. İlk göz ağrım. :super:

Değerli bilginiz için cok tesekkur ederim . :champ:
Ne yaşadiginiz yer, ne oturdugunuz Semt kim oldugunuzu gösterir, Sadece kolunuzda ki saat
Kullanıcı avatarı
ant07

Mesaj ant07 » 28 Kas 2018, 12:57

gozdentunay yazdı:Bu saat aynı zamanda kurulabilir bir model isterseniz 25-30 kere kurun sonra 1-2 salladığınızda kusursuz çalışan bir makineye sahiptir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cok tesekkur ederim , peki saatin takvimi gece 12 de değilde; öğlen 12 de atiyor, ama tam 12 de atmiyor onikiye 3-4 dk kala atiyor bu normal mi?
Ne yaşadiginiz yer, ne oturdugunuz Semt kim oldugunuzu gösterir, Sadece kolunuzda ki saat
Kullanıcı avatarı
ant07

Mesaj Ankthas » 28 Kas 2018, 13:22

ant07 yazdı:
gozdentunay yazdı:Bu saat aynı zamanda kurulabilir bir model isterseniz 25-30 kere kurun sonra 1-2 salladığınızda kusursuz çalışan bir makineye sahiptir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cok tesekkur ederim , peki saatin takvimi gece 12 de değilde; öğlen 12 de atiyor, ama tam 12 de atmiyor onikiye 3-4 dk kala atiyor bu normal mi?

Hocam hangi 12'nin gece hangisinin gündüz olduğunu nereden biliyorsunuz? Karıştırıyor olabilir misiniz acaba? Belki de sizin gündüz sandığınız aslında gece 12 olabilir mi :)

Ben de 8-9 ay severek kullandım muadili başka bir saat alınca satışa çıkardım, değerini koruyan bir saat olduğunu söyleyebilirim(benim durumumda değerini katladığı bile söylenebilir :lol: )

Öncelikle saat limited edition değil. Aynı seride LE modeller var ama sizin model değil. Bence saatin büyüklüğü ideal ne büyük ne küçük, dress bir saat için oldukça normal. Sizde hangi Hislon vardı bilmiyorum ama boyutu konusunda endişe etmeyiniz. Erkek saati olarak geçiyor ama Unisex de sayılabilir. Seiko presage cocktail time serisinde kadınlara özel modeller de çıkarttı o yüzden bu modeli erkek saati olarak tanımlayabiliriz. Garanti belgesinde Aydın Saat kaşesi varsa orjinaldir diye düşünüyorum, ayrıca nispeten yeni ve uygun fiyatlı bir model, sahtesine denk gelmedim henüz.

Ben saatlerimi eve girince çıkarırım sadece Casio G-shock'umu takarım evde, bu biraz size kalmış, uyurken benim gibi deli yatıyorsanız duvara vurup çizme ihtimaliniz var tabi ki :lol: Hiç çıkarmıyorsanız düzenli kurmanıza gerek yok ama akşam yatmadan çıkarırsanız sabah 15-20 tur kurma kolunu çevirip sonra bileğinize takabilirsiniz, yeterince kurulmuş olur.

Düzenli bakımlarını yaptırırsanız evladiyelik olur tabi ki. Bu bütçe dahilinde alınabilecke en iyi saatlerden biri kesinlikle iyi bir seçim yapmışsınız : :champ:

Fotoğraf eklemek için bu https://hizliresim.com/ ve benzeri upload sitelerine fotoğrafı yüklemeniz gerekiyor, orada çıkan "forumlarda paylaş" linkini buraya kopyaladığınızda fotoğrafı eklemiş olursunuz :thumbup:
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj mereras » 05 Ara 2018, 10:45

Alınca sürekli takıyorum. Bazen önceki saate haksızlık yapıyorum gibi düşünceler geliyor aklıma. Öncekinin pili bitince artık bunu sürekli kullanıyorum.
Kullanıcı avatarı
mereras

Önceki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Japon Saat Kullanıcı İncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 133 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners