Boccia Titanium Automatic Kutu A癟覺l覺覺

Japon ve Asya retimi Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Japon Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii Japon ve Asya Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

Re: Boccia Titanium Automatic Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj gkarinca » 11 May 2018, 18:08

Yagiz hayirli oldun secimlerin gayet guzel ve dikkat cekici :champ:

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
gkarinca

Kay覺t: 06 Au 2011, 16:43

Mesaj Merakl覺Adam » 11 May 2018, 18:11

ekdellal, herkesin d羹羹nce 繹zg羹rl羹羹 vard覺r, biz burada yard覺mc覺 olmak i癟in var覺z, bende arkadaa yard覺mc覺 olmak istedim, copy paste"ci anlay覺 ne demek bu yorumunuz foruma ve saat markalar覺na hakarettir, seiko ve orient kullan覺c覺lar覺na da sayg覺s覺zl覺k oluyor, ve ayr覺ca sizin zannettiiniz gibi seiko ve orient s覺radan markalar deildirler, bu iki marka d羹nyaya nam salm覺 ve d羹nyada en 癟ok saat satm覺 olan markalard覺r, l羹tfen yorum yaparken sayg覺 癟er癟eversinde yorumunuzu yazmaya dikkat edin, sizin burada yazd覺覺n覺z yorumlar覺 seiko ve orient severler okuyor ayn覺 zamanda onlarada sayg覺s覺zl覺k oluyor.
Kullan覺c覺 avatar覺
Merakl覺Adam

Kay覺t: 09 Mar 2018, 19:31

Mesaj Merakl覺Adam » 11 May 2018, 18:19

khef ben yeterince sayg覺 癟er癟evesinde yorumumu yazd覺m, ve arkada覺n can覺n覺 falan s覺kmad覺m yazd覺klar覺n覺z kendinizle 癟eliiyor, as覺l sayg覺s覺zl覺k nedir biliyor musunuz? bilgi vermeye 癟al覺an saat alan ve alacak olan arkadalara yard覺mc覺 olan birisine hakaret etmek sayg覺s覺zl覺kt覺r.
Kullan覺c覺 avatar覺
Merakl覺Adam

Mesaj Cruciatus » 11 May 2018, 18:20

Merakl覺Adam yazd覺:ekdellal, herkesin d羹羹nce 繹zg羹rl羹羹 vard覺r, biz burada yard覺mc覺 olmak i癟in var覺z, bende arkadaa yard覺mc覺 olmak istedim, copy paste"ci anlay覺 ne demek bu yorumunuz foruma ve saat markalar覺na hakarettir, seiko ve orient kullan覺c覺lar覺na da sayg覺s覺zl覺k oluyor, ve ayr覺ca sizin zannettiiniz gibi seiko ve orient s覺radan markalar deildirler, bu iki marka d羹nyaya nam salm覺 ve d羹nyada en 癟ok saat satm覺 olan markalard覺r, l羹tfen yorum yaparken sayg覺 癟er癟eversinde yorumunuzu yazmaya dikkat edin, sizin burada yazd覺覺n覺z yorumlar覺 seiko ve orient severler okuyor ayn覺 zamanda onlarada sayg覺s覺zl覺k oluyor.

Hocam bence art覺k devam ettirmeyin bunu. Ger癟ekten. Hele ki paran覺za yaz覺k olmu dedikten sonra bakalar覺n覺 sayg覺s覺zl覺kla itham etmek daha da k繹t羹. 襤yi niyetle balam覺 olabilirsiniz ama 羹slubunuz olmam覺. Arkada覺m覺z u saati alaca覺m ne dersiniz? diye fikir sorsa belki alma parana yaz覺k olur demeniz normal kar覺lanabilir ama art覺k al覺nm覺 bireyi insan覺n y羹z羹ne 癟arparak eletirmek ger癟ekten ho deil. 羹nk羹 al覺nm覺 bitmi art覺k. Beenilmi ki al覺nm覺.

Ayr覺ca Orient ve Seikonun iyi markalar olduu bu forumca 癟ok iyi bilinir. Kimse o markalar覺 aa覺lamaz, k覺ymetini de iyi bilir, siz g繹nl羹n羹z羹 ferah tutun o konuda.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Cruciatus

Kay覺t: 18 Oca 2017, 13:49

Mesaj Merakl覺Adam » 11 May 2018, 18:24

Cruciatus evet hakl覺s覺n覺z, s繹ylediklerinize kat覺l覺yorum, bu konu kapanm覺t覺r. :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
Merakl覺Adam

Mesaj uikaratas » 11 May 2018, 18:49

Sevgili Yag覺zY saatiniz 癟ok 覺k, hay覺rl覺 olsun, g羹zel zamanlar覺n覺z覺 g繹stersin.

Ald覺覺n覺z yerden T羹rkiye'ye g繹nderim var m覺? Parama yaz覺k olmas覺 dert deil! 癟ok beendim.
uikaratas

Kay覺t: 25 Mar 2018, 12:13

Mesaj Merakl覺Adam » 11 May 2018, 19:03

Arkadalar, ben bu konuyu kapatt覺m, sizde l羹tfen bu konuyu kapat覺rsan覺z sevinirim.
Kullan覺c覺 avatar覺
Merakl覺Adam

Mesaj YagizY » 11 May 2018, 19:07

G羹zel yorumlar覺n覺z i癟in hepinize teekk羹r ederim. Ben de farkl覺 bir marka deneyip sizlere tan覺tman覺n iyi olaca覺n覺 d羹羹nd羹m. Biraz kulland覺ktan sonra bir iki c羹mle yorum yazar覺m, ilerde merak eden forumdaslara kaynak olur.

GM 5 d cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
YagizY

Kay覺t: 22 May 2017, 11:36

ncekiSonraki

D繹n TSF Japon Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 20 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners