ORİENT FEZ08001B0 (REGENT) KUTU AÇILIŞI

Japon ve Asya Üretimi Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Japon Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği Japon ve Asya Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

ORİENT FEZ08001B0 (REGENT) KUTU AÇILIŞI

Mesaj MeraklıAdam » 09 Mar 2018, 21:06

Merhabalar ve iyi akşamlar değerli forum üyeleri, bu forumu uzun zaman takip etmemle beraber sizin sayenizde çok bilgilere edindim bu yüzden size bir teşekkür borçluyum. Bende foruma yeni üye olmamla birlikte bende bir kutu açılışı yaparak giriş yapmayı uygun gördüm saatimide sizinle paylaşmaktan mutlu olurum. Ben uzun süre japon saatlerini kullanmış birisi olarak size diyebilirim ki bir çok swiss made marka saatlerden daha üstündürler ve daha ön plana geçmiş durumdalar, tabi yanlış anlamayın bu benim kendi görüşüm peki bu görüşümü açıklığa getirmem gerekirse o da, kaliteleri, mekanizmaları, ve tabi ki fiyatları olsun hakikaten çok uygun saatler üretmekteler, bende bu açıdan olaya bakarak bir swiss made saat almak için bütçeme bir 0 daha katmaktansa japon saatlerini tercih ederim. Ben uzun süre hep Orient markasını kullanmaktayım tabi aynı zamanda Seiko da kullanmış birisi olarak Orient markasını seçtim zaten fazla açıklama gereği duymuyorum çünkü Orienti bilen bilir zaten kendini ispatlamış bir saat markası, böylelikle belki de hep Orient markasını kullanırım bugüne kadar hep 3 star modelini kullandım mako xl modeline daha sahip olamadım ama ilerde belki sahip olursam sizinle mutlaka paylaşırım, böylece bende bütçemi biraz daha arttırarak Orientin bir üst modeline sahip oldum o da Regent modeli bu modele kaç yıldır sahip olmayı arzu etmişimdir ve sonunda nasip oldu ve çok mutlu olduğumuda belirtmek isterim, saatin özelliklerine gelirsek, 23 taşlı özel işli power reservli özel bir mekanizmaya sahip elle kurma ve saniye durdurma özelliği yok zaten benim de o özelliklere ihtiyacım da yok olsa daha iyi olur ama önemli değil, saatin kasası olsun çelik kordonu olsun gerçekten fiyatının üzerinde bir kaliteye sahip, saat siyah bir kadrana sahip ve kadranı olsun üzerindeki indeksler lumeler olsun gerçekten çok kaliteli aynı zamanda da gösterişli, değerli forum üyeleri lafı fazla uzatmadan artık sona doğru yaklaşmak istiyorum ve fotoğrafları paylaşmaya artık geçmek istiyorum hepinize hayırlı forumlar. https://i.hizliresim.com/QVNPdV.jpg https://i.hizliresim.com/m2pRyY.jpg https://i.hizliresim.com/dODMVr.jpg
En son MeraklıAdam tarafından 11 Mar 2018, 18:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 5 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
MeraklıAdam

Re: ORİENT FEZ08001B0 (REGENT) KUTU AÇILIŞI

Mesaj tt59 » 09 Mar 2018, 22:22

Foruma hoşgeldiniz,güzel bir seçin yapmışsınız hayırlı olsun :thumbup:
Kullanıcı avatarı
tt59

Mesaj MeraklıAdam » 09 Mar 2018, 22:26

tt59 çok teşekkürler.
En son MeraklıAdam tarafından 09 Mar 2018, 23:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
MeraklıAdam

Mesaj ÜmitYüksel » 09 Mar 2018, 22:29

Hoşgeldiniz

Umtyksl
Kullanıcı avatarı
ÜmitYüksel

Mesaj MeraklıAdam » 09 Mar 2018, 22:32

asuspc hoş bulduk.
En son MeraklıAdam tarafından 09 Mar 2018, 23:45 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
MeraklıAdam

Mesaj azizkaya » 09 Mar 2018, 22:44

Hoşgeldiniz. Güzel günlerde kullanın.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Alınca ya da satınca pişman olmadığım bir saat olmadı.
Kullanıcı avatarı
azizkaya

Mesaj MeraklıAdam » 09 Mar 2018, 22:45

azizkaya hoşbulduk çok teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
MeraklıAdam

Mesaj cbmad » 09 Mar 2018, 23:50

Tebrikler guzel günlerde kullanın :champ:
Kullanıcı avatarı
cbmad

Sonraki

Dön TSF Japon Saat Kullanıcı İncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 81 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners