Seiko Presage Coctail Time Sevenler & Kullananlar Kulübü

Japon ve Asya Üretimi Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Japon Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği Japon ve Asya Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

Re: Seiko Presage Coctail Time Sevenler & Kullananlar Kulübü

Mesaj Umutt » 16 Nis 2018, 07:03

byakrep yazdı:Seiko Srpc03j modeli için dün gittim Bahçelievlerde Aydın saat mağzası var ordan 1500 TL gibi bir rakam aldım. O fiyatlara piyasada var zaten üstelemeden ordan ayrıldım. Sonra kalktım gittim Sirkeci'ye birde ordan fiyat alayım dedim, 2 mağzada vardı, Biri Gong saat diğeri Vanlılar Gong tipimimi beğenmedi nedir 1500 TL dedi kestirdi attı eyvallah dedim çıktım. Evren saatte zaten yoktu 10 kişide sırada bekliyormuş acayip bir talep var demekki. Gittim Vanlılara bana en son 1250 TL fiyat çıkardı oda zorla, dedim bak alacam başka 1150 TL fiyat aldım, Barboros bey çıktı yok o fiyata kimse vermez yok stoğunda yoktur yok sen zamdan önce fiyat almışındır falan filan. Bir güzellik yap alayım ama nafile, yok zaten ne kazanıyoruz eee kazanmıyorsanız niye duruyorsunuz diyesim geldi. Bu saate gelen zam %25 falanmı nedir yani tutturmuşlar zam geldi zam geldi anladımda zam gelmeden önce 1000 TL fiyat aldığım saate şimdi 1250 TL isteniyor. Açıkcası bir anlam veremedim kısaca elim boş döndüm.

saat şu an iyi sattığı için çok indirim yapmak istemiyorlar, yoksa zamma rağmen 1.000 tl dahi fiyat alırdınız aslında pazarlıkla normal şartlarda.

ttakip ederseniz, N11 de kampanyalarla birlikte 1.150 tl fiyatı yakalarsınız bu arada yüksek ihtimalle.
Kullanıcı avatarı
Umutt

Mesaj HknDrsn » 16 Nis 2018, 08:33

Bahsettiğim iki mağza ve birde Teyfik Aydının yanındaki Evren saat, bu mağzalardan alışveriş yapılmıyor. Müşteriye ilgi yok alaka yok benim en nefret ettiğim esnaf modeli ilgisiz, alakasız ve asık surat. Bir daha gidermiyim bilmiyorum fakat beni açıkcası mağzalardan soğutuyorlar. Ürün konusunda biraz daha bekliyecem olmazsa limiti bir tık daha arttırıp İsviçre modele yönelicem. Tissot le locle beyaz kadran oda olmadı forumda elbet güzel birşey çıkacaktır.
referans
http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=244&t=22863
Kullanıcı avatarı
HknDrsn

Mesaj Mengish » 16 Nis 2018, 13:50

evsen81 yazdı:Resim
Ben de varım kulüpte :champ:

İlk Coctail Time'ın hayırlı olsun Evsen :champ:
Aramıza hoş geldin...
Instagram: seiwatchko
Kullanıcı avatarı
Mengish

Mesaj Mengish » 16 Nis 2018, 13:56

byakrep yazdı:Bahsettiğim iki mağza ve birde Teyfik Aydının yanındaki Evren saat, bu mağzalardan alışveriş yapılmıyor. Müşteriye ilgi yok alaka yok benim en nefret ettiğim esnaf modeli ilgisiz, alakasız ve asık surat. Bir daha gidermiyim bilmiyorum fakat beni açıkcası mağzalardan soğutuyorlar. Ürün konusunda biraz daha bekliyecem olmazsa limiti bir tık daha arttırıp İsviçre modele yönelicem. Tissot le locle beyaz kadran oda olmadı forumda elbet güzel birşey çıkacaktır.

Umarım istediğin fiyata bulur ve aramıza katılırsın byakrep. Serbest piyasa böyle bir şey. Ben Aralık ayında alırken Samsun'da 1300 TL'den aldım. Mağaza alternatifi olmadığı ve bildiğim ve güvendiğim bir mağaza olduğu için, İstanbul fiyatlarından yüksek olduğunu bilerek aldım yine de. Çünkü almak istediğim bir modeldi. Bazen bir şeyi istediğinizde böyle oluyor :-)
Kullanıcı avatarı
Mengish

Mesaj Mandos » 16 Nis 2018, 14:11

byakrep yazdı:Bahsettiğim iki mağza ve birde Teyfik Aydının yanındaki Evren saat, bu mağzalardan alışveriş yapılmıyor. Müşteriye ilgi yok alaka yok benim en nefret ettiğim esnaf modeli ilgisiz, alakasız ve asık surat. Bir daha gidermiyim bilmiyorum fakat beni açıkcası mağzalardan soğutuyorlar. Ürün konusunda biraz daha bekliyecem olmazsa limiti bir tık daha arttırıp İsviçre modele yönelicem. Tissot le locle beyaz kadran oda olmadı forumda elbet güzel birşey çıkacaktır.

Evren Saat aslında fena değil. Eski müşteriyseniz güzel ilgileniyorlar oradan 3 saat aldım şimdiye kadar. Fiyatları da diğerlerinden daha iyi kalıyor. Bu arada geçen Cuma ABTSAAT Hepsiburada sitesinde indirim vardı 1150₺ olması lazım. Daha fazla vermeyin bekleyin bu ay illa indirim olur tekrar N11 ya da orada.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj Mengish » 16 Nis 2018, 14:15

Yeni kayışla eğlenmeye devam...

Resim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Mengish

Mesaj HknDrsn » 16 Nis 2018, 14:23

Mengish yazdı:

Umarım istediğin fiyata bulur ve aramıza katılırsın byakrep. Serbest piyasa böyle bir şey. Ben Aralık ayında alırken Samsun'da 1300 TL'den aldım. Mağaza alternatifi olmadığı ve bildiğim ve güvendiğim bir mağaza olduğu için, İstanbul fiyatlarından yüksek olduğunu bilerek aldım yine de. Çünkü almak istediğim bir modeldi. Bazen bir şeyi istediğinizde böyle oluyor :-)

Hemşerim memleketimi özledim :) Umarım bekliyorum alacam inşallah. :D
referans
http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=244&t=22863
Kullanıcı avatarı
HknDrsn

Mesaj Umutt » 16 Nis 2018, 14:51

Arkadaşlar, ben indirim kodu vs derken seiko ssa363j1 saati , ceran saatten 1.497 tl ye satın alıp sonra vazgeçtim ve iade ettim. kargoyu gönderdim ama faturayı göndermeyi unutmusum. bugün faturayı da kargo yapıp iade işlemini gerçekleştireceğim. Bu modeli almayı düşünen bir arkadaşa, iadeyi iptal edip, aldığım rakama verebilirim saati. şu an satıcı firmada ama n11 de iadeyi iptal et diye seçenek var. Sanırım yarın son gün. Ticari bir amaç gütmediğim için ve iade süresi için çok kısıtlı bir geri sayım olduğundan satış bölümünde başlık açmadım. İlgilenen arkadaşlar özel mesaj ile ulaşabilirler
Kullanıcı avatarı
Umutt

ÖncekiSonraki

Dön TSF Japon Saat Kullanıcı İncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 122 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners