Casio Edifice F550-D 7AV Modeli Saat Kullan覺c覺lar覺 Bilgi

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Casio Edifice F550-D 7AV Modeli Saat Kullan覺c覺lar覺 Bilgi

Mesaj GoSHawk » 30 Kas 2017, 15:41

Arkadalar saatimin modeli bal覺ktada belirttiim gibidir. Adamlar fiyat覺 800-1100 tl aras覺 saat yap覺yor. Saatin ortadaki d羹me elin 羹st羹n羹 癟izip 癟izip k覺zart覺yor. Bunu hesap etmiyorlar覺 m覺? Ya da bende mi bir s覺k覺nt覺 var. Saatin ortas覺ndaki d羹me elimin 羹st羹n羹 ac覺t覺yor. Saati sol bilee takam覺yorum. Ba覺na b繹yle bir sorun gelip halleden oldu mu ? nerileriniz nelerdir.
Kullan覺c覺 avatar覺
GoSHawk

Kay覺t: 30 Kas 2017, 15:18

Re: CAS襤O ED襤F襤CE F550-D 7AV MODEL襤 SAAT KULLANICILARI

Mesaj azizkaya » 30 Kas 2017, 16:27

GoSHawk yazd覺:Arkadalar saatimin modeli bal覺ktada belirttiim gibidir. Adamlar fiyat覺 800-1100 tl aras覺 saat yap覺yor. Saatin ortadaki d羹me elin 羹st羹n羹 癟izip 癟izip k覺zart覺yor. Bunu hesap etmiyorlar覺 m覺? Ya da bende mi bir s覺k覺nt覺 var. Saatin ortas覺ndaki d羹me elimin 羹st羹n羹 ac覺t覺yor. Saati sol bilee takam覺yorum. Ba覺na b繹yle bir sorun gelip halleden oldu mu ? nerileriniz nelerdir.

Merhaba,
Ayn覺 problemi seiko skx ile ben yaad覺m. Baka bir model ayn覺 etkiyi yaratmayabilir. Kald覺 ki skx seiko nun en tutulan modeli...

SM-N910C cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Al覺nca ya da sat覺nca piman olmad覺覺m bir saat olmad覺.
Kullan覺c覺 avatar覺
azizkaya

Kay覺t: 14 Nis 2017, 01:02

Mesaj GoSHawk » 01 Ara 2017, 15:06

azizkaya yazd覺:
GoSHawk yazd覺:Arkadalar saatimin modeli bal覺ktada belirttiim gibidir. Adamlar fiyat覺 800-1100 tl aras覺 saat yap覺yor. Saatin ortadaki d羹me elin 羹st羹n羹 癟izip 癟izip k覺zart覺yor. Bunu hesap etmiyorlar覺 m覺? Ya da bende mi bir s覺k覺nt覺 var. Saatin ortas覺ndaki d羹me elimin 羹st羹n羹 ac覺t覺yor. Saati sol bilee takam覺yorum. Ba覺na b繹yle bir sorun gelip halleden oldu mu ? nerileriniz nelerdir.

Merhaba,
Ayn覺 problemi seiko skx ile ben yaad覺m. Baka bir model ayn覺 etkiyi yaratmayabilir. Kald覺 ki skx seiko nun en tutulan modeli...

SM-N910C cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

Saatimi seviyorum. Deitirmeye de hi癟 niyetim yok. Ergonomik olmay覺覺 beni saatten soutuyor. Sa bileime tak覺nca da emanet gibi duruyor.
Kullan覺c覺 avatar覺
GoSHawk

Mesaj GoSHawk » 25 Ara 2017, 13:49

Evet arkadalar var m覺 bir 繹nerisi olan. B繹yle olacaksa severek ald覺覺m saatimi satmak zorunda kalaca覺m yard覺mlar覺n覺z覺 bekliyorum. :cry: :cry:
Kullan覺c覺 avatar覺
GoSHawk

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 271 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners