Orient Marka Saatlerin Yeni Koleksiyon ├ťr├╝nlerini G├Ârmek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Casio EQB Serisi Kullananlar Yard─▒m

Japon ve Asya ├ťretimi Mekanizmal─▒ Saat ─░ncelemeleri ve Kutu A├ž─▒l─▒┼člar─▒ B├Âl├╝m├╝
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Japon Saat ─░ncelemeleri B├Âl├╝m├╝m├╝zde ├ťyelerimizin ve TSF'nin ─░nceledi─či Japon ve Asya Mekanizmal─▒ Saat Marka ve Modellerinin Kutu A├ž─▒l─▒┼č, ─░zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Foto─čraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar─▒n─▒ Kapsayan Bir├žok De─čerlendirme Kriterine Ula┼čabilirsiniz.

Casio EQB Serisi Kullananlar Yard─▒m

Mesaj izmirli83 » 31 Tem 2017, 19:33

Arkada┼člar Casio EQB-501XD kullan─▒yorum. Bu saat bluetooth yoluyla ak─▒ll─▒ telefona ba─član─▒yor. Bu ba─člant─▒ sayesinde saati telefondan ayarlayabiliyoruz. ┼×u ana kadar saati sorunsuz kullan─▒yordum. Casio'nun android i├žin uygulamas─▒ g├╝ncellendi. Bu g├╝ncellemeden sonra home time ne kadar telefondan ayarlarsam ayarlayay─▒m home time hep unknown olarak telefonda g├Âz├╝k├╝yor. Ayn─▒ zamanda da telefonda the time zone for the watch is set to unknown hatas─▒ al─▒yorum D├╝nya saatinde bir sorun yok. Ancak Home time ne kadar ayarlarsam ayarlayay─▒m uygulamadan ├ž─▒kt─▒ktan sonra yani saatin telefonla ba─člant─▒s─▒n─▒ kestiken sonra s├╝rekli home time unknown hatas─▒ al─▒yorum. Casio Android uygulamas─▒n─▒ g├╝ncellemeden sonra bu sorunla kar┼č─▒la┼čmaya ba┼člad─▒m. Yard─▒mc─▒ olursan─▒z ├žok sevinirim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
izmirli83

Kay─▒t: 31 Tem 2017, 19:17

Re: Casio EQB Serisi Kullananlar Yard─▒m

Mesaj justaguy » 27 Haz 2018, 15:57

Merhaba,

Bende ayn─▒ saatin deri kordonlusu var. ─░phone ile ba─član─▒yorum ve ┼čimdiye kadar bir s─▒k─▒nt─▒ ya┼čamad─▒m.

Sorununuz ile ilgili olarak,

Saati telefonunuzun bluetooth listesinden silip (Android telefonlarda nas─▒l oluyor bilmiyorum)

benzer ┼čekilde, casio + uygulamas─▒nda da resgistered watch'lardan silip ("delete pairing registration") daha sonra "connect to a new watch" diyerek ba─članmay─▒ da deneyebilirsiniz.

E─čer saati ayarlamak yeterli olacak ise, saatin t├╝m ayarlar─▒n─▒ tepesini gev┼čettikten sonra ├ževirerek manuel olarak da yapabiliyorsunuz.

Bunlar─▒ deneyip sonucu payla┼č─▒r m─▒s─▒n─▒z? Ben de merak ettim :?:

Umar─▒m sorununuz ├ž├Âz├╝l├╝r.

Not: mesaj a├ž─▒lal─▒ 1 y─▒l olmu┼č, umar─▒m sorununuz ├ž├Âz├╝lm├╝┼čt├╝r :)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
justaguy

Kay─▒t: 29 Mar 2018, 11:07

D├Ân TSF Japon Saat Kullan─▒c─▒ ─░ncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 13 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners