Orient Marka Saatlerin Yeni Koleksiyon ├ťr├╝nlerini G├Ârmek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

─░lk Otomatik Saatim Orient Mako XL

Japon ve Asya ├ťretimi Mekanizmal─▒ Saat ─░ncelemeleri ve Kutu A├ž─▒l─▒┼člar─▒ B├Âl├╝m├╝
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Japon Saat ─░ncelemeleri B├Âl├╝m├╝m├╝zde ├ťyelerimizin ve TSF'nin ─░nceledi─či Japon ve Asya Mekanizmal─▒ Saat Marka ve Modellerinin Kutu A├ž─▒l─▒┼č, ─░zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Foto─čraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar─▒n─▒ Kapsayan Bir├žok De─čerlendirme Kriterine Ula┼čabilirsiniz.

─░lk Otomatik Saatim Orient Mako XL

Mesaj mevsuf » 20 Eki 2016, 14:08

Merhaba arkada┼člar. Yakla┼č─▒k iki ayd─▒r foruma ├╝yeyim. Bu s├╝re├žte epey bir ┼čeyler ├Â─črendim. Yakla┼č─▒k bir ayd─▒r da saat ara┼čt─▒r─▒yorum. Certina ds action divere b├╝t├že bulamay─▒nca en son Orient Mako'da karar k─▒ld─▒m. D├╝n ilk otomatik saatim olan Orient Mako Xl elime ula┼čt─▒. Asl─▒nda kutu a├ž─▒l─▒┼č─▒ yapmak istiyordum fakat hi├ž hevesim kalmad─▒. Yeni saatime sevincim k─▒sa s├╝rd├╝. Saati internet ├╝zerinden ald─▒m. Ger├žekten ├žok ho┼čuma gitti, ├žok ┼č─▒k bir saat. Sadece bana biraz a─č─▒r geldi. Gelelim hevesimi ka├ž─▒ran duruma. Bug├╝n saatin kordonunu ayarlatmak i├žin saat├žiye gittim. ( K├╝├ž├╝k bir il├žede ikamet ediyorum, il├žede tek bir saat├ži (!) var.) Saati verdim adam baklalar─▒ ├ž─▒karmak i├žin epey u─čra┼čt─▒. Bir ┼čeylerin ters gitti─čini anlam─▒┼čt─▒m ama i┼č i┼čten ge├žmi┼čti. Daha koluma takmad─▒─č─▒m saatin bilezi─či ikinci elden beter olmu┼čtu. ├çok moralim bozuldu. Otomatik saat d├╝nyas─▒na b├Âyle bir olayla girmek istemezdim. :( Saatin foto─čraflar─▒ ┼čunlar. ─░n┼čaallah saat dostu hi├žbir kimse b├Âyle bir durumla kar┼č─▒la┼čmaz.
ResimResimResimResimResim
Bunlar da baklalar─▒n halleri:
Resim

G7-L01 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mevsuf

Kay─▒t: 14 A─ču 2016, 22:12

Re: ─░lk otomatik saatim Orient Mako xl

Mesaj Umutt » 20 Eki 2016, 14:20

pes diyorum,defalarca benzer ├žizik vakalar─▒n─▒ ya┼čad─▒m ama b├Âylesi ba┼č─▒ma gelmemi┼čti.Size ├Ânerim gerekli aletleri al─▒p evde kendiniz yapman─▒z, ├ž├╝nk├╝ saat merak─▒n─▒z oldu─ču s├╝rece b├Âyle problemler ya┼čaman─▒z ├žok muhtemel.├çok ge├žmi┼č olsun

Tapatalk kullanarak iPad arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Umutt

Kay─▒t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj mevsuf » 20 Eki 2016, 14:22

Sa─čolun hocam. Art─▒k tecr├╝be edindim, demek ki kap─▒s─▒nda "saat├ži" yazan her esnaf saat├ži de─čilmi┼č.

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mevsuf

Mesaj KKaraku┼č » 20 Eki 2016, 14:23

Merhaba,

├ľncelikle ilk otomatik saatiniz hay─▒rl─▒ olsun. G├╝zel bir tercih yap─▒p Orient Mako XL ile kap─▒y─▒ a├žm─▒┼čs─▒n─▒z.

Saat├žinin (buna usta denmez) azizli─čine u─čraman─▒z ise k├Ât├╝ bir durum olmu┼č lakin forumda Mako XL sahibi birisinden fazla bakla temin etme ┼čans─▒n─▒z bulunabilir. Yada Orient T├╝rkiye Distrib├╝t├Âr├╝ Aslan Saat'i aray─▒p yedek bakla mevcut mu diye de sorabilirsiniz. :thumbup:

Keyifli kullan─▒mlar. :thumbup:
" En k├Ât├╝ kombinasyon , bo┼č bir ruh ile dolu bir midedir ! "

Aliya İZZETBEGOVİÇ
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
KKaraku┼č

Ya┼č: 27
Kay─▒t: 12 Kas 2011, 18:51

Mesaj mevsuf » 20 Eki 2016, 14:25

Anlad─▒m hocam, hi├ž akl─▒ma gelmemi┼čti bu (ki hala olay─▒n etkisindeyim.) Te┼čekk├╝rler, bir arayay─▒m Aslan saati.

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mevsuf

Mesaj TSayiR » 20 Eki 2016, 14:30

Mahvetmi┼č saati ...efsiz! Bilmiyosan elleme. Ona bu isyeri acms ruhsatini verenlerde kabahat!! Disinden tirnagindan artirir bir saat alirsin elin adami ..car koyar icine!! Bir ton kufur edecegim zor tutuyorum kendimi.

Hayirli olsun gule gule kullan kardesim. Guzel zamanlarina taniklik etsin, unuttursun insallah bu korku filmini.

SM-J700F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
@WatchesTNC
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
TSayiR

Ya┼č: 33
Kay─▒t: 18 ┼×ub 2016, 14:17

Mesaj mevsuf » 20 Eki 2016, 14:42

Te┼čekk├╝rler TSayiR. Senelerin saat├žisiymi┼č. Hani saat de satm─▒yor i┼či saat tamiri. Ne bileyim ben b├Âyle olaca─č─▒n─▒. ─░┼čte k├╝├ž├╝k yerlerin s─▒k─▒nt─▒lar─▒, mecbur kal─▒yorsun baz─▒ ┼čeylere.
Her neyse cam─▒nda bezelinde bir ┼čey yok, kendimi b├Âyle avutuyorum.

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mevsuf

Mesaj Khan » 20 Eki 2016, 14:48

mevsuf yazd─▒:Te┼čekk├╝rler TSayiR. Senelerin saat├žisiymi┼č. Hani saat de satm─▒yor i┼či saat tamiri. Ne bileyim ben b├Âyle olaca─č─▒n─▒. ─░┼čte k├╝├ž├╝k yerlerin s─▒k─▒nt─▒lar─▒, mecbur kal─▒yorsun baz─▒ ┼čeylere.
Her neyse cam─▒nda bezelinde bir ┼čey yok, kendimi b├Âyle avutuyorum.

Ge├žmi┼č olsun :) ├žok ├╝z├╝lmeyin hocam.

Sonu├žta saat, sizin i├žin var.

Bu t├╝r ufak tefek ┼čeyleri siz evde yapsan─▒z daha iyi olur :)
God is good! Eski Kullan─▒c─▒ Ad─▒ Nethuistr
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Khan

Kay─▒t: 25 Mar 2016, 12:17

Mesaj mevsuf » 20 Eki 2016, 14:51

Hakl─▒s─▒n─▒z hocam. ─░ste foruma tak─▒lala epey heveslenmistim. B├Âyle olunca biraz ├╝z├╝ld├╝m. Ama yapacak bir ┼čey yok, ├Ân├╝m├╝zdeki saatlere bakaca─č─▒z. :)

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mevsuf

─░lk otomatik saatim Orient Mako xl

Mesaj Umutt » 20 Eki 2016, 15:10

├žok yak─▒n zamanda benzer ┼čikayetlerden ├žok├ža muzdarip oldu─čum i├žin konu a├ž─▒p arkada┼člardan yard─▒m istemi┼čtim.A┼ča─č─▒da linkini payla┼č─▒yorum sizinle.Yazan aletleri al─▒rsan─▒z bir daha i┼čine sayg─▒s─▒ olmayan bu adamlara mahkum kalmam─▒┼č olursunuz,tekrar ge├žmi┼č olsun.

Saat Tamircisi Ter├Âr├╝ Hakk─▒nda

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=ht ... are_type=t

Tapatalk kullanarak iPad arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Umutt

Kay─▒t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj mevsuf » 20 Eki 2016, 15:15

Te┼čekk├╝rler kuyur, ba┼čl─▒─č─▒ inceleyece─čim.

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mevsuf

Mesaj cagatay1903 » 20 Eki 2016, 15:17

Keyfinizi ka├ž─▒rmay─▒n, tecr├╝be olsun hepimiz i├žin.

Saatinizi g├╝zel g├╝nlerde kullan─▒n ├žok ┼č─▒k :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cagatay1903

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 10 Mar 2014, 15:52

Sonraki

D├Ân TSF Japon Saat Kullan─▒c─▒ ─░ncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 13 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners