Orient Star WZ0031DV İnceleme

Japon ve Asya Üretimi Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Japon Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği Japon ve Asya Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

Re: Orient Star WZ0031DV İnceleme

Mesaj Srhtdry » 04 Haz 2016, 07:08

Niye saçma olsun incelemen dostum, çok samimi ve içten. 10 sayfa daha yazsan okurdum. Kaptansın hatta anılarını yazsaydın da okusaydım:). Orient starı bende kullanıyorum. Fiyatına göre süper. Elindeki saat de en karizmatiklerinden biri. Güle güle kullan
Kullanıcı avatarı
Srhtdry

Mesaj o2o » 04 Haz 2016, 07:24

Gemide 2. , 3. nün vakti geçerde kaptan nasıl yzaman geçerir hep merak ederim[emoji2][emoji2]
Tebrikler [emoji2]

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
o2o

Mesaj Khan » 04 Haz 2016, 08:10

Hayırlı olsun abi :)
God is good! Eski Kullanıcı Adı Nethuistr
Kullanıcı avatarı
Khan

Mesaj kiwi21 » 04 Haz 2016, 09:26

İnceleme ayrı, saat ayrı şık :champ: Bu arada bence metal ve kahveden ziyade mavi kayışla harika durmuş :champ:
https://instagram.com/kiwiwatch
Kullanıcı avatarı
kiwi21

Mesaj mturann » 04 Haz 2016, 09:32

Çok güzel bir inceleme. Anılar ve duygular. Teşekkürler. Saatinizi de güle güle kullanın
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj eraslani » 04 Haz 2016, 10:21

hayırlı olsun :champ: :champ:
Kullanıcı avatarı
eraslani

Mesaj gokhancpt » 04 Haz 2016, 11:36

evsen81 teşekkürler

raven teşekkürler

Attor teşekkürler

Ground teşekkürler hepimize güzel zamanlar göstersin saatlerimiz

TSayir teşekkürler sende güzel zamanlarda kullan dostum saatini

SerkanGS teşekkür ederim ,üst sınıf Japonların üstadından saate harika iltifatı almak iyi oldu :) takipteyim [emoji1303]

kethuda57 saolun

volkan59 saolun

eyimen ben teşekkür ederim

Caner1983 teşekkürler evet hydroyla anlaşamadık ruh yok sende kızım dedim ayrı dünyaların insanıyız :) lacivert kayış tam klasiklikten çıkardı biraz saati benim tarzıma uygun fakat kahveye nispeten lacivertin iyi bi ürününü bulamadım ama buda idare ediyor .saolun

Star teşekkür ederim [emoji1]

Srhtdry Konudan konuya konuşma üslubumla atlayınca sonunda komple okuyunca bu ne olm dedim hiç profosyonel bi inceleme değil :) ama sizlerle paylaştım .protokol kuralları vari jilet gibi bi inceleme ilerde Omega'ya nasip olur umarım :) Anılar ise sorma gitsin [emoji1]

o2o Gemide 2.3.4. sürünüyor Kaptan yatıyor dostum .ama hangisine sorsan kıçımda ayı bağırıyor der[emoji1] Şaka bi yana tabi onunda stresi ayrı, yatmasına rağmen en streslisi
Teşekkür ederim

Nethiustr saol kardeşim

kiwi21 teşekkür ederim .hah o konuya gelince sıkıntı var :) kahve kordon baron ve kalitesini çok sevdim fakat croco kayışlardan ziyade panerai (yanlışım varsa düzeltin lütfen) tarzı bi kayış aldım ve saate gittimi muamma .Saat aşırı klasik kayış military kokuyor ,böyle bi buluşma az biraz casual olsun diye yaptım ama nasıl durdu hala bakıyorum :) mavi kayışın iyisini bulamadım bunla idare ediyorum ,evet mavi tamamen ofis insanı saatinden bi tık çıkardı gibi görünümü .Çeliğe gelince aslında günlük kullanım için en ideali o diye düşünüyorum fakat deri kordonda ayrı beea vazgeçemiyorum [emoji1]

mturann ben teşekkür ederim

eraslani saolun

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
gokhancpt

Mesaj kiwi21 » 04 Haz 2016, 15:01

saatin mavi sunburst kadrani efsane. kahve-mavi zitligi her zaman guzel sonuclar dogurur. metal/celik bilezik dediginiz gibi en gunluk kullanisa yatkin olani ama bu kadrani o bilezik bogmus bence. kisisel siralamam; 1-mavi croco 2-kahve 3-metal bilezik olur.
https://instagram.com/kiwiwatch
Kullanıcı avatarı
kiwi21

ÖncekiSonraki

Dön TSF Japon Saat Kullanıcı İncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 116 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners