Seiko Velatura GMT SUN011P1 Kutu A癟覺l覺覺

Japon ve Asya retimi Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Japon Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii Japon ve Asya Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

Re: Seiko Velatura GMT SUN011P1 Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj coolfire » 01 Nis 2016, 10:06

Saate sahip olma arzusu bir yana, bunu yapan kurumsa kurum, siteyse site, 癟al覺ansa 癟al覺an ortaya 癟覺karmak ve ortada olan ay覺b覺n sorumlular覺n覺n 繹renilmesi benim as覺l amac覺m. Yoksa hi癟 bir sebep belirtmeden g繹nderip iade etme hakk覺m da var tabi.
Kullan覺c覺 avatar覺
coolfire

Ya: 47
Kay覺t: 16 Mar 2013, 14:53

Mesaj siabent80 » 01 Nis 2016, 11:00

Hay覺rl覺 olsun, iyi g羹nlerde kullanman覺z dileiyle. :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
siabent80

Kay覺t: 24 May 2010, 22:37

Mesaj evsen81 » 01 Nis 2016, 11:22

Cayma hakk覺n覺 kullan覺p iade edin bence.
Ya olduun gibi g繹r羹n ya da g繹r羹nd羹羹n gibi ol.
Kullan覺c覺 avatar覺
evsen81

Ya: 42
Kay覺t: 25 Nis 2014, 19:29

Mesaj darksider » 01 Nis 2016, 11:53

hozburun yazd覺:
coolfire yazd覺:Bug羹n savran saatle g繹r羹t羹m, saati bize g繹nderin eer b繹yle bir ey olmusa gereini yapal覺m dediler. 1v1y.com mh ile de g繹r羹t羹m. Saati savran saatin tedarik ettiini onaylad覺lar. Zaten 14 g羹n cayma hakk覺m da var. Saati de (orjinalini tabi) istiyorum. Sizin fikirleriniz nedir?

Bulunmaz bir saat deil iade et, paran覺 geri al :thumbup:

+1
Nothing lasts forever, and we both know hearts can change...
Kullan覺c覺 avatar覺
darksider

Ya: 43
Kay覺t: 07 Nis 2015, 17:58

Mesaj SeRxx » 01 Nis 2016, 12:55

Kesinlikle iade edin.
Kullan覺c覺 avatar覺
SeRxx

Ya: 37
Kay覺t: 01 Nis 2011, 22:39

Mesaj mertk » 01 Nis 2016, 13:37

Bence de iade edin gitsin, kafada soru iareti kalmas覺n.
IVAN BEBEK B襤R GN TRK襤YE'YE YOLUN DECEK!!!
Kullan覺c覺 avatar覺
mertk

Ya: 33
Kay覺t: 02 ub 2010, 00:42

Mesaj mucadeleci » 01 Nis 2016, 13:40

hozburun yazd覺:
Bulunmaz bir saat deil iade et, paran覺 geri al :thumbup:

+1

Kabaca fotolara bakarken arka kapaktaki yaz覺 fontu dikkatimi 癟ekti. Seiko, arka kapakta ayn覺 sat覺r i癟inde iki farkl覺 font yada iki farkl覺 繹l癟羹 kullanmaz, sizin saatinizin 羹retim tarihini ve 羹retim numaras覺n覺 belirten k覺s覺mda 7D1953 yazmakta ve 'D' harfi farkl覺 fontu ve/veya 繹l癟羹s羹 ile bariz olarak s覺r覺tmakta. 2007 y覺l覺n覺n December/Aral覺k ay覺nda 羹retilen bu modelin 1953. 羹retimi anlam覺nda. Olmas覺 gereken aa覺daki resimdeki gibi. Ayr覺ca "Laser Engraving" ayn覺 iddette uygulanmam覺. (reklamc覺l覺k yapt覺覺m y覺llarda 9 sene boyunca lazer makinesi kullanm覺t覺m)
Resim

Bezeldeki vidalama ilemelerine de dikkat ederseniz, orjinalinde 3 dili vida ba覺 deseni varken sizin elinizdekinin vida balar覺 d羹z g繹z羹k羹yor.

Ta癟/Tepe k覺sm覺n覺n koruma k覺s覺mlar覺ndaki vidalar orjinal Velatura modellerinde her zaman i癟eride kal覺rken sizinkisi k覺smen d覺ar覺da durmakta.

Kadrandaki detaylar覺 aa覺daki linkte payla覺lan fotoraflar ile k覺yaslarsan覺z fark覺 kavrayabilirsiniz.
http://forums.watchuseek.com/f29/sold-s ... 62353.html

Siyah kadran hatas覺na gelirsek; Sun013 modelinde kadran siyah ama o modelde 癟elik bilezik yok (ekstradan 癟elik bilezik sipari etmediinizi varsayarak) bu da baka bir ip ucu.

Has覺l覺 羹z羹lerek s繹yl羹yorum ama saatiniz maalesef sahte. B羹y羹k konumayay覺m ama bunca y覺ll覺k Seiko merak覺m ile akl覺mda kalan g繹zlemlerim dorultusunda b繹yle olduunu d羹羹n羹yorum ve yan覺lm覺 olmay覺 癟ok isterim.
Zamana and olsun ki.....
Kullan覺c覺 avatar覺
mucadeleci

Ya: 42
Kay覺t: 23 Kas 2011, 07:18

Mesaj coolfire » 01 Nis 2016, 15:58

M羹cadeleci, ayr覺nt覺l覺 a癟覺klama i癟in teekk羹rler. B繹yle kurumsal bir sitede bu ekilde bir eyle kar覺laaca覺m 40 y覺l d羹羹nsem akl覺ma gelmezdi. Kadran覺 g繹r羹nce heralde 覺覺ktan dolay覺 farkl覺 g繹r羹n羹yor demitim d羹羹n羹n art覺k. Ayr覺ca dikkatli bak覺nca i癟indeki indeksler bile ereti duruyor. Kutu gelir gelmez a癟覺l覺 yapma niyetinde olduum i癟in burada saati g繹rd羹n羹z. Yoksa evde biraz inceleyince 癟ok rahat anla覺lacak bir sahtelik var o zaman a癟覺l覺ta olmazd覺 bittabi :) 襤lk etapta farketmedim heyecandan. Birde hi癟 bir eyden habersiz bu saati alan herhangi bir vatanda覺 d羹羹n羹n. 襤ade edeceim ama bu iin peini de b覺rakmayaca覺m. Bu arada merak edenler i癟in saate 繹dediim para 1200 civar覺yd覺 yani sahte olduunu and覺racak bir fiyat yoktu.

Herkese deerli yorumlar覺 i癟in teekk羹rler.
Kullan覺c覺 avatar覺
coolfire

Ya: 47
Kay覺t: 16 Mar 2013, 14:53

ncekiSonraki

D繹n TSF Japon Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 112 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners