Orient Star Somes WZ0211EL Detayl覺 Kullan覺c覺 襤ncelemesi

Japon ve Asya retimi Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Japon Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii Japon ve Asya Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

Re: Orient Star Somes WZ0211EL Detayl覺 Kullan覺c覺 襤ncelemesi

Mesaj necati » 04 Oca 2014, 19:10

G羹le g羹le kullan, incelemen olduk癟a bilgi verici olmu :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
necati

Ya: 51
Kay覺t: 07 Mar 2012, 21:22

Mesaj kethuda57 » 04 Oca 2014, 22:35

Dediklerinize kat覺ll覺yorum saatin tasar覺m覺 y覺llara meydan okumal覺. Bu saat de 繹l羹ms羹z bir dizayna sahip kesinlikle...
Ben de ge癟en hafta japonyada bulunan abime bana bu saatin mavi kadranl覺s覺n覺 hediye almas覺n覺 istemitim. ( gidince s繹z sana orient saat alaca覺m demiti ) ben de bari alm覺ken u g繹r羹r g繹rmez a覺k olduum saati al demitim.
O ise f覺rsat覺 olmad覺覺 i癟in san覺r覺m bana bu saat yerine seiko 5 model saat alm覺. Bunu bana s繹ylediinde tepkim almasayd覺n daha iyiydi be abiciim olmutu :oops: Hakl覺 olarak bana hala k覺zg覺n :D

imdi sizde bu modeli g繹r羹nce y羹z羹mde bir tebess羹m belirdi ve gevezeliim tuttu :)

Ger癟ekten 癟ok ho ve harika bir model... Daha bug羹n bir orient bayisine sordum daha T羹rkiyeye gelmeyen bir model demiti... G羹le g羹le kullan覺n...
Senin kular覺n olurdu mevsimi yolculuklara 癟a覺ran...
襤nstagram : kethuda57
Kullan覺c覺 avatar覺
kethuda57

Ya: 40
Kay覺t: 26 Tem 2011, 21:02

Re: Ynt: Orient Star Somes WZ0211EL Detayl覺 Kullan覺c覺 襤ncele

Mesaj Tolgi06 » 05 Oca 2014, 01:33

zfr yazd覺:襤nceleme 癟ok g羹zel, iyi g羹nlerde kullan覺n saatinizi

Teekk羹rer zfr :champ:
mlm yazd覺:Bu saatin kasa tasar覺m覺n覺 ve bilee oturuunu 癟ok beeniyorum. Muhteem bir inceleme olmu Tolgac覺m, eline sal覺k :thumbup: Saatini g羹zel g羹nlerde kullan, tekrar hay覺rl覺 olsun :champ: :champ:

Teekk羹rler Cengiz Abi :champ:
Wwtr yazd覺:Hay覺rl覺 olsun :champ:

Teekk羹rler Wwtr :champ:
mustafacakir yazd覺:Gule gule kullanin hayirli olsun.

Teekk羹rler :champ:
Triton yazd覺:G羹zel bir se癟im. Orient e zaten marka olarak 癟ok pozitif bak覺yorum.

Yorum i癟in tk ler.... g羹le g羹le kullan覺n... :champ:

Teekk羹rler Triton :champ: . Benim zaman覺nda ald覺覺m ilk otomatik saatim de bir Orientti ve hala satt覺覺ma piman覺m.
Hatta saat u idi: http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=13&t=4525%20%20url#axzz2pPzWNlTT

Murat1907 yazd覺:ahane inceleme i癟in teekk羹rler, iyi g羹nlerde kullan覺n :champ:

Teekk羹rler :champ:
necati yazd覺:G羹le g羹le kullan, incelemen olduk癟a bilgi verici olmu :champ:

Teekk羹rler necati,elimizden geldiince yazd覺k bir eyler :D
kethuda57 yazd覺:Dediklerinize kat覺ll覺yorum saatin tasar覺m覺 y覺llara meydan okumal覺. Bu saat de 繹l羹ms羹z bir dizayna sahip kesinlikle...
Ben de ge癟en hafta japonyada bulunan abime bana bu saatin mavi kadranl覺s覺n覺 hediye almas覺n覺 istemitim. ( gidince s繹z sana orient saat alaca覺m demiti ) ben de bari alm覺ken u g繹r羹r g繹rmez a覺k olduum saati al demitim.
O ise f覺rsat覺 olmad覺覺 i癟in san覺r覺m bana bu saat yerine seiko 5 model saat alm覺. Bunu bana s繹ylediinde tepkim almasayd覺n daha iyiydi be abiciim olmutu :oops: Hakl覺 olarak bana hala k覺zg覺n :D

imdi sizde bu modeli g繹r羹nce y羹z羹mde bir tebess羹m belirdi ve gevezeliim tuttu :)

Ger癟ekten 癟ok ho ve harika bir model... Daha bug羹n bir orient bayisine sordum daha T羹rkiyeye gelmeyen bir model demiti... G羹le g羹le kullan覺n...

Teekk羹rler kethuda, bulmak da pek kolay deil u anda zaten(y覺rtd覺覺 bayilerde),ancak internetten temin edilebiliyor o da stoklarda kald覺ysa.
Kullan覺c覺 avatar覺
Tolgi06

Ya: 34
Kay覺t: 03 Nis 2010, 23:20

Mesaj drk » 05 Oca 2014, 01:37

Hay覺rl覺 olsun Tolgi :champ: 襤nceleme m羹thi olmu, eline sal覺k :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
drk

Kay覺t: 20 Nis 2010, 23:24

Mesaj Tolgi06 » 05 Oca 2014, 01:52

Drk yazd覺:Hay覺rl覺 olsun Tolgi :champ: 襤nceleme m羹thi olmu, eline sal覺k :thumbup:

Teekk羹rler Doruk, zaman覺m olursa bir de Powermatic incelemesi yapaca覺m ama 2 sat覺r yazay覺m diyorum,bir bak覺yorum ki 3 saat ura覺p upuzun bir inceleme yazm覺覺m :D
Kullan覺c覺 avatar覺
Tolgi06

Mesaj drk » 05 Oca 2014, 01:55

Bana da oluyor ayn覺s覺 :D B繹ylesi daha g羹zel ama, en az覺ndan okurlar i癟in :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
drk

Kay覺t: 20 Nis 2010, 23:24

Mesaj mucadeleci » 05 Oca 2014, 02:00

Hay覺rl覺 olsun *Tolgac覺m, iyi g羹nlerde inallah :thumbup: 襤nceleme i癟in de teekk羹rler, eline sal覺k :thumbup: :thumbup:
Zamana and olsun ki.....
Kullan覺c覺 avatar覺
mucadeleci

Ya: 42
Kay覺t: 23 Kas 2011, 07:18

Mesaj Tolgi06 » 05 Oca 2014, 02:00

Drk yazd覺:Bana da oluyor ayn覺s覺 :D B繹ylesi daha g羹zel ama, en az覺ndan okurlar i癟in :thumbup:

E tabi ,her detaya deinmekte fayda var,al覺c覺n覺n akl覺ndaki soru iaretlerini kald覺rmak laz覺m :D
Kullan覺c覺 avatar覺
Tolgi06

ncekiSonraki

D繹n TSF Japon Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 195 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners