Orient FE-165002DY Kutu A癟覺l覺覺 ve 襤nceleme

Japon ve Asya retimi Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Japon Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii Japon ve Asya Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

Re: Orient FE-165002DY Kutu A癟覺l覺覺 ve 襤nceleme

Mesaj happyprince » 18 Eki 2013, 00:20

ncelikle hay覺rl覺 olsun,g羹zel g羹nlerde kullan覺n saatinizi. Bir Orient hastas覺 olarak Orient bal覺klar覺n覺 hep ilgiyle takip ediyorum. Orient marka olarak ne yaz覺k ki gereken ilgiyi pek g繹rm羹yor.Bu sadece 羹lkemizde deil,t羹m d羹nyada b繹yle.Biraz reklam ve tan覺t覺m meselesi bence. Emin olun u alm覺 olduunuz saatin kalitesinde baka bir marka en az 3 kat覺 fiyata sat覺l覺yor. Orient saatlerin tek eksi y繹n羹 ne yaz覺k ki kordonu. Kordon kalitesini nedendir bilinmez d羹羹k tutuyorlar.O da benim i癟in hi癟 mesele deil, beenmediim kordon olursa deitirebiliyorum. Dakiklik konusundaki g繹r羹 ve tecr羹belerinizi de buraya yazarsan覺z mutlu oluruz.Benim tec羹belerime g繹re kulland覺覺m en dakik otomatikler hep Orient oldu.Beni etkileyen de bu 繹zelliiydi zaten Orient'in. G羹zel g羹nlerde kullanman覺z覺 dilerim...
Saatleri ayarlama enstit羹s羹...
Kullan覺c覺 avatar覺
happyprince

Ya: 49
Kay覺t: 21 Eyl 2013, 19:55

Mesaj Hsnmrycl » 21 Eki 2013, 00:56

hay覺rl覺 olsun :champ:
繹d tengri aysar; kii ogl覺 kop 繹lgeli t繹r羹mi.
Kullan覺c覺 avatar覺
Hsnmrycl

Ya: 40
Kay覺t: 12 Mar 2011, 03:57

Mesaj zencix » 17 Kas 2013, 09:48

Hay覺rl覺 olsun g羹zel g羹nlerde kullan覺n :champ: size bi sorum olacak acaba saatinizka癟 gram? a覺r saat kullanam覺yorum bu da beendiim bir saat cevap verirseniz sevinirim. :idea:
Kullan覺c覺 avatar覺
zencix

Kay覺t: 31 Au 2013, 12:50

Mesaj Bg17 » 17 Kas 2013, 20:53

Tebrikler
Time is too precious to be measured by a cheap instrument...
Kullan覺c覺 avatar覺
Bg17

Kay覺t: 27 Oca 2012, 07:42

Mesaj mustafacakir » 20 Kas 2013, 13:09

hay覺rl覺 olsun :champ: :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
mustafacakir

Ya: 35
Kay覺t: 07 Ara 2010, 02:05

Mesaj kethuda57 » 04 Ara 2013, 23:41

Biraz ge癟 oluyor ama hay覺rl覺 olsun :champ:
Senin kular覺n olurdu mevsimi yolculuklara 癟a覺ran...
襤nstagram : kethuda57
Kullan覺c覺 avatar覺
kethuda57

Ya: 40
Kay覺t: 26 Tem 2011, 21:02

Mesaj Marvin » 10 Ara 2013, 02:19

zencix yazd覺:Hay覺rl覺 olsun g羹zel g羹nlerde kullan覺n :champ: size bi sorum olacak acaba saatinizka癟 gram? a覺r saat kullanam覺yorum bu da beendiim bir saat cevap verirseniz sevinirim. :idea:

Merhaba,
Tartmadim ama bir yerde gordugum kadariyla 170 gr civari gibi bir yorum vardi. Genelde agir saat kullanmayi severim. Bu saat kolumdayken pek agirligini farketmiyorum. Bazen yok gibi. Ama goreceli bir durum tabii. Umarim yardimci olabilmisimdir.
Kullan覺c覺 avatar覺
Marvin

Ya: 48
Kay覺t: 15 May 2011, 21:17

Mesaj Modern60 » 26 Oca 2014, 13:44

ORIENT mavisi de muhteem oluyor. Ben de son iki ayd覺r 癟ok severek bir AIR DIVER M-FORCE 200m BEAST COLLECTION SEL O6OO1DO tak覺yorum. A覺r bir saat ama hem genel kasa detaylar覺ndaki m羹kemmellik hem de kadran覺n mavisi i癟ilik harikalar覺. Ayr覺ca iki ayda hen羹z 4 defa rezervini boalt覺p yeniden kurdum ve neredeyse kronometik hassasiyete ulam覺 vaziyette. Hemen hemen 21 g羹nde 40 saniye gibi bir hata yapm覺...ORIENT fiyat/kalite kar覺lat覺rmas覺nda ger癟ekten rakipsiz diyebilirim. Bir de daha ciddi diver 覺 var 300 metre pro saturation diver serisinden.O saatin de kadran k覺rm覺z覺s覺 esiz. SEL 02003HO modeli. Bu modeli de canl覺 olarak g繹rd羹m. Kasa ve kadran i癟ilii bir harika. ok pahal覺 da deil. Ciddi bir 300 metre diver saatin hemen hemen 1/3 fiyat覺na. G羹le g羹le daima keyif alaca覺n覺z g羹nlerle tak覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
Modern60
Contributor

Kay覺t: 02 Mar 2010, 01:40

ncekiSonraki

D繹n TSF Japon Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 75 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners