TSF Exclusive Limited Edition By Concord Teslim Bilgi

Concord C2 Chronograph TSF Edition Proje Katılımcıları İçin Özel Bölüm

Re: TSF Exclusive Limited Edition By Concord Katılım Bilgi

Mesaj drk » 18 Mar 2013, 22:47

Takılmaya devam :)
Kullanıcı avatarı
drk

Mesaj cenk » 19 Mar 2013, 01:09

punk hosgeldin :champ:
Kullanıcı avatarı
cenk

Mesaj punk » 19 Mar 2013, 18:47

Hoşbulduk Cvssvc.
Kullanıcı avatarı
punk

Mesaj mlm » 19 Mar 2013, 19:26

Punk hoşgeldin :)
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Mesaj punk » 21 Mar 2013, 14:51

Hoşbulduk mlm. İnşallah daha sık buralarda olurum artık :)
Kullanıcı avatarı
punk

Mesaj Bond » 22 Mar 2013, 02:54

Punk welcome back :thumbup:

Yeni gelen modellerden 3 tanesini detaylı inceleyerek konforunu, kadran, kasa, kayış kombinasyonlarını değerlendiriyorum. Bu modeller bizim tasarım konusunda üzerinde durduğumuz kombinasyonlara yakın parça ve renkler barındırıyorlar. Aynı zamanda kasa, indeks, bezel, butonlar ve small seconds renkleri olarak hepsi farklı. Kayış, bilezik ve silikon olarak tüm versiyonları aynı anda karşılaştırabilme şansı da yakalandı ;) Bu nedenle gelen bir çok versiyon arasından bu 3 saati seçtim. Kısa süre sonra İstanbulda bazı katılımcıların saatleri incelemesi için mini bir organizasyon ayarlayacağız. İstanbul'dan arkadaşlarımız benim incelediğim 5 farklı model yanında diğer versiyonları da inceleyecekler.

Proje katılımları hemen hemen tamamen dolmuş olmasına rağmen saatin üretim sürecine geçmeyip her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek ilerlememiz bize daha iyi bir saat çıkarma konusunda mutlaka avantaj sağlayacak :thumbup: Hızlıca çekilmiş bir kaç fotoğraf ekliyorum. Farklı modeller ile görsel karılaştırma yapılabilsin diye bir kaç ayrı saat ile fotoğrafta çektim. C2'nin her versiyonu ayrı güzel ve farklı zevklere hitap edebiliyor. Çelik bilezik gümüş kadran sade olarak kolda super duruyor diyebilirim. Siyah altyapılı kadranlarda ise small seconds kontrast renkte çok iyi oluyor :thumbup: Vulcanize rubber croco kayış gene çok kaliteli imal edilmiş.

Bu saatlerin her parçasına tasarım ve imalat süresince özenildiği çok belli oluyor bunu İstanbul'da inceleyecek olan katılımcılarda görecekler. Tasarım olarak hiç bir saate benzememesi ve bir çok noktasında kendine has yapısal parça ve çizgiler kullanması en büyük artısı. Saatlerin kullanıcıya ve çevreye verdiği kalite hissi yüksek. Daha sonra diğer ilgili başlıklarda cam, bilezik, kayışlar, kasa parçaları gibi konularda düşüncelerimi ve detaylı fotoğrafları ekleyeceğim. Concord C2 Chronograph TSF Edition modelini oluşturmaya çalışırken bize bu derece rahat imkanlar sağlayan Concord İsviçre ve Türkiye Distribütörü DDLuxury'ye teşekkürler :champ:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj cagatay10 » 22 Mar 2013, 10:40

Fotograflar harika, cok tesekkurler :champ: . Sanirim deri kayis fikri bu fotograflardan sonra rafa kaldirilacaktir? Ne celigin, ne de kaucugun verdigi kaliteli gorunum deri de yok bence..
Zaman insanları değil, armutları olgunlaştırır...
Kullanıcı avatarı
cagatay10

Mesaj serdarfb » 22 Mar 2013, 10:46

Deri kayış hakkında Çağatay'a katılıyorum. En azından resimlere göre değerlendirme yaparsak bende aynı fikirdeyim diyebilirim. :thumbup: Saati görüp kolumuza taktıktan sonra daha net bir yorum yapabiliriz tabi. ;)
Kullanıcı avatarı
serdarfb

ÖncekiSonraki

Dön TSF Exclusive Limited Edition By Concord Watches

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners