TSF Exclusive Limited Edition By Concord Teslim Bilgi

Concord C2 Chronograph TSF Edition Proje Kat─▒l─▒mc─▒lar─▒ ─░├žin ├ľzel B├Âl├╝m

TSF Exclusive Limited Edition By Concord Teslim Bilgi

Mesaj Bond » 29 Oca 2013, 09:29

TSF Exclusive Limited Edition By Concord Watches Proje Konusu

Resim

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Ya┼č: 46
Kay─▒t: 14 Eki 2009, 21:36

Re: TSF Exclusive Limited Edition By Concord Watches

Mesaj Bond » 29 Oca 2013, 09:33

Various Concord Models From Line-Up/ ├çe┼čitli Concord Modelleri

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Mesaj Bond » 29 Oca 2013, 09:36

Stock Models / Standart Modeller

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Mesaj Bond » 29 Oca 2013, 10:01

Proje saatimiz olarak se├žti─čimiz modelin bana g├Âre en ├Ânemli ├Âzelli─či piyasa sat─▒lan hemen hi├ž bir saate benzemesi. Marka DNA's─▒ modele yeterli ┼čekilde yans─▒t─▒lm─▒┼č ve ├╝r├╝n kendine has tasar─▒m─▒ ile dikkat ├žekiyor. Saatin detay i┼č├žili─či ve kalitesi ├žok iyi. Kadranda Concord'a has small seconds ─▒zgaras─▒ kullan─▒lm─▒┼č. Bu b├Âl├╝m komple d├Ân├╝yor. Boynuzsuz kasa tasar─▒m─▒n─▒ ben ├žok be─čendim, spor ve kasl─▒ bir yap─▒s─▒ olmas─▒na ra─čmen ayn─▒ zamanda ├žok ince bir saatte bu yap─▒ ba┼čar─▒ld─▒─č─▒ i├žin kolda zarif bir duru┼ču da mevcut olmas─▒ sa─članm─▒┼č. C2'nin hemen hemen her noktas─▒na firma ├Âzenmi┼č, saatin t├╝m b├Âl├╝mlerdeki detayl─▒ i┼č├žili─či foto─čraflarda g├Âreceksiniz. Kasa yapt─▒m iki chrono d├╝─čmesi koydum olay─▒n─▒n ├žok ├╝zerinde bir yap─▒da model.

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Konfor olarak yeterli oldu─čunu d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝m bir s├╝re boyunca ( 1 hafta kadar ) kolda test ettim herhangi bir rahats─▒zl─▒k hissetmedim.

Kadran multi-layer oldu─ču i├žin bir ├žok katman ve par├ža sebebi ile ki┼čiselle┼čtirmeye ├žok m├╝sait. Bu katmanl─▒ tasar─▒m bu kadar ince bir saate dahi derinlik hissi yarat─▒yor. Saatin kal─▒nl─▒─č─▒ ├žift katl─▒ mod├╝ler chrono mekanizmas─▒ ve kasl─▒ yap─▒s─▒na ra─čmen 12.75mm gibi ├žok ince bir de─čere sahip. Kadran bir ├žok detaya sahip olmas─▒na ve 3 adet ekstra g├Âsterge ve tarih penceresine sahip olmas─▒na ra─čmen okunurluk gayet ├╝st d├╝zey.

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

2mm inceli─čindeki safir cam ├žok ba┼čar─▒l─▒ gene foto─čraflarda g├Âreceksiniz bunu. Bir ├žok farkl─▒ ─▒┼č─▒kta foto─čraf ├žektim spot lamba, g├╝ne┼č ─▒┼č─▒─č─▒ alt─▒nda dahi hemen hemen hi├ž yans─▒ma yapm─▒yor ve cam neredeyse yok gibi duruyor.

Kay─▒┼č ba─člant─▒ sistemi gene hi├ž bir ├╝r├╝nde olmayan Concord tasar─▒m─▒. Tradisyonel pimli sistem olmad─▒─č─▒ i├žin g├╝venlik a├ž─▒s─▒ndan ├Ânemli bir avantaja sahip. Vulcanize rubber kay─▒┼č─▒n kalitesi gayet iyi. Hen├╝z vulcanize deri kay─▒┼č ve ├želik bilezik ile denemedim fakat bunlar─▒nda kalitesinin ├žok iyi oldu─ču bilgisini ald─▒m. Elbette onlar─▒ deneyerek izlenimlerimizi yazaca─č─▒z.

Kasa geni┼čli─či 43 mm olarak optimum d├╝zeyde. Bana g├Âre ├želik kasal─▒ model kalitesini pvd olan versiyona g├Âre daha fazla belli ediyor. Kasan─▒n farkl─▒ k─▒s─▒mlar─▒nda gene ek par├žalar var ├╝st bezel, d─▒┼č k─▒sma oturan ayr─▒ bir ├žer├ževe gibi. Kasada polished ve mat y├╝zeyler iyi kullan─▒lm─▒┼č. 100 meter su ge├žirmezlik ├Âzelli─či spor chrono bir model i├žin yeterli seviyede.

Super-Luminovas─▒ kaliteli ve ─▒┼č─▒ma g├╝c├╝ / s├╝resi yeterli. Luminova kullan─▒lan k─▒s─▒mlar ├žok geni┼č de─čil ama gene g├Âr├╝nt├╝ bu saate has ┼čekilde farkl─▒ yap─▒da. Gece rahat ┼čekilde okunuyor.

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Deployant toka sisteminde gene i┼č├žilik kaliteli fakat spor bir modele i├žin benim d├╝┼č├╝nceme g├Âre toka biraz fazla g├Âsteri┼čli duruyor.

Resim

C1 modelini uzun s├╝redir kullanan bir ka├ž arkada┼č─▒m ile bu modeli inceledik. Concord bu modelde C1'e g├Âre daha ho┼č ve estetik ayn─▒ zamanda spor bir chronograph saat ├╝retme konusunda ba┼čar─▒l─▒ olmu┼č. ─░nternet ├╝zerinde ├že┼čitli saat siteleri, bu konuda uzun zamand─▒r medya taraf─▒nda ├žal─▒┼čan uzman ve saat merakl─▒s─▒ ki┼čilerin geneli saat hakk─▒nda olumlu g├Âr├╝┼č ve be─čeni bildirmi┼č. Nette arama yaparak t├╝m bu yorumlara ula┼čabilirsiniz. C2 modeli ┼ču an standart seri modelleri ve Y-12 edition olarak ├Âzel baz─▒ modellerden olu┼čuyor. Fakat ├╝r├╝n serisinde hen├╝z bir organizasyona limitli ├Âzel ├╝retim model yok. TSF Edition bu bak─▒mdan seri i├žin bir ilk olacak.

Resim
Resim

Elbette bunlar benim ki┼čisel d├╝┼č├╝nce ve izlenimlerim. Estetik ve be─čeniler tamamen ki┼čisel zevklerle ve kullan─▒m tercihleri ile alakal─▒. Ben saati hemen hemen her a├ž─▒dan ├žok farkl─▒ buldum ve be─čendim. TSF olarak gerek prestij gerek kalite ve dizayn a├ž─▒s─▒ndan farkl─▒ yap─▒s─▒ ile harika bir proje saati ├ž─▒kartaca─č─▒m─▒z─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Kat─▒l─▒mc─▒ arkada┼člar─▒m─▒z saati g├Âr├╝p incelediklerinde bana kat─▒lacaklar─▒ veya kat─▒lmayacaklar─▒ noktalar mutlaka olacakt─▒r.

Kendi ├žekti─čim foto─čraflar─▒ mesaj i├žine kar─▒┼č─▒k olarak ekledim. Daha sonra proje tasar─▒m a┼čamas─▒ ├Âncesi di─čer seri modellerini gene inceleyece─čiz.

Resim
Resim
Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Mesaj Bond » 29 Oca 2013, 10:01

Proje Kat─▒l─▒m A├ž─▒klamas─▒ ve ├ľzel Fiyatland─▒rma Sistemi

Profesyonel oldu─ču kadar samimi ve s├╝rekli pozitif yakla┼č─▒mlar─▒ ile Concord TSF Edition projesinin ger├žekle┼čmesinde b├╝y├╝k katk─▒s─▒ olan DDLuxury firmas─▒ sahibi K├Âksal Bey ve global sat─▒┼č m├╝d├╝r├╝ ─░nan├ž Bey'e ├žok te┼čekk├╝rler ├Âncelikle. DDluxury uzun y─▒llard─▒r sekt├Ârde bulunan ve prestijli markalar─▒n T├╝rkiye distrib├╝t├Ârl├╝klerini yapan bir firma. Girard Perregaux, Concord, Carl F Bucherer, Porsche Design ve 2012 y─▒l─▒ ortas─▒na kadar Roger Dubuis gibi markalar─▒ ├╝lkemizde temsil ediyorlar. ─░nan├ž Bey ayn─▒ zamanda Distributor kullan─▒c─▒ ad─▒ ile TSF ├╝yesi, bir ├žo─čunuz zaten kendisini forumdaki yaz─▒lar─▒ndan tan─▒yor.

DD Luxury :arrow: http://www.ddluxury.com/

Proje sistem konusunda a├ž─▒klad─▒─č─▒m ko┼čullar─▒n TSF, Concord ─░svi├žre CEO'su ve DDLuxury aras─▒nda yap─▒lan detayl─▒ g├Âr├╝┼čmeler sonras─▒ ger├žekle┼čmesi ile limitli ├Âzel ├╝retim saat projemize bu g├╝n itibari ile ba┼čl─▒yoruz. Concord 100 y─▒l─▒ a┼čk─▒n ge├žmi┼če sahip ve tarihinde sekt├Ârel ilklere imza atm─▒┼č bir marka. Yak─▒n d├Ânemde ise bir ├žok teknik geli┼čmeye ve ├Âzel modellere imza atan firma ayn─▒ zamanda Grand Prix d'Horlogerie de Geneve taraf─▒ndan dizayn ve inovasyon dal─▒nda ├Âd├╝l ve adayl─▒klar sahibi. Genel olarak l├╝ks saat sekt├Âr├╝nde prestijli ve flagship modelleri olan y├╝ksek fiyatl─▒ saatleri ile hat─▒rlanan bir marka.

Biz projemiz i├žin Concord markas─▒n─▒n yeni C2 Chronograph serisini se├žtik. Elbette bu modeli se├žmemizin sebepleri var bunu ├╝stteki mesajda a├ž─▒klayaca─č─▒m. Firma websitelerine ve tarih├že b├Âl├╝m├╝ne a┼ča─č─▒daki linklerden ula┼čabilirsiniz.

Concord Tarih├že :arrow: http://www.concord.ch/#/Brand/

Concord C LAB Series :arrow: http://www.clabseries.ch/

C1 Quantum Site :arrow: :arrow: http://www.c1-quantum.ch/themakingof/

Proje kat─▒l─▒m ko┼čullar─▒n─▒ k─▒saca toparlarsak bulundu─čumuz safhay─▒ s├Âyle a├ž─▒klayabilirim. Bu konuda projeye kat─▒l─▒m yapmak isteyen ├╝yelerimiz isteklerini bildirdikten sonra sadece kesin proje kat─▒l─▒mc─▒lar─▒n─▒n aralar─▒nda ki┼čiselle┼čtirme ve model belirleme konular─▒n─▒ g├Âr├╝┼čece─či bir b├Âl├╝mde bulunma yetkisine sahip olacaklar Concord TSF Edition forum b├Âl├╝m├╝nde ortak karar sonucu limitli ├╝retilecek olan modelin son haline karar verilecek. Bu kat─▒l─▒mc─▒lar Limited Edition Club grubuna aktar─▒lacak. Kullan─▒c─▒ adlar─▒ forum sisteminin grup olu┼čturma prensibine uygun ┼čekilde farkl─▒ renkte temsil edilecektir. Elbette proje tasar─▒m a┼čamas─▒na ge├žilirken kat─▒l─▒mc─▒lar DDLuxury firmas─▒na belli oranda bir ├Ân ├Âdeme yapacak ve projeye resmi olarak yaz─▒lm─▒┼č olacaklar. Bu oran yakla┼č─▒k kat─▒l─▒mc─▒lar─▒n proje saatine sahip olmak i├žin ├Âdeyecekleri bedelin % 30-35'i olacak.

Fiyatland─▒rma ve ├Âdeme konusuna gelirsek; Concord C2 Chronograph modelinin ─░svi├žre ve Avrupa liste fiyatlar─▒ kasa malzemesi ve varyasyonlara g├Âre 6.500 -8.160 CHF aras─▒ de─či┼čmekte. Alt─▒n ve p─▒rlantal─▒ modeller daha y├╝ksek ama onlar ┼ču etapta bizim se├žimimiz i├žinde de─čiller. Bu gibi firmalar ├Âzel ├╝retim limitli saatlerini standart listelerin daha ├╝zerine imal ediyorlar. Concord'un daha ├Ânce ├že┼čitli organizasyonlara yapt─▒─č─▒ limitli ├Âzel ├╝retim modellerin t├╝m├╝'de bu ┼čekilde listelenmi┼č ve yay─▒nlam─▒┼č.

├ťlkemizde bir ├žok markan─▒n fiyatlar─▒ KDV nedeni ile isvi├žre ve Avrupa Birli─či fiyatlar─▒n─▒ a┼č─▒yor. DDLuxury firmas─▒ bu projede ├Âncelikle KDV bedelini kat─▒l─▒mc─▒lara yans─▒tmayacak ve modelin listelerini Avrupa fiyatlar─▒na e┼čitleyerek proje saati olarak ├╝retilmesini sa─čl─▒yor. Ayr─▒ca Concord ─░svi├žre'nin projeye pozitif yakla┼č─▒m─▒ sebebi ile gene kat─▒l─▒mc─▒lara ├Âzel limitli ├╝retim fark─▒ yans─▒t─▒lmayacak. Bu oran bu g├╝ne kadar g├Âr├╝┼čmelerde bulundu─čum ─░svi├žre saat markalar─▒nda limitli saat ├╝retimi i├žin % 25-30 seviyesindeydi.

├ľzel ├╝retim fark─▒ olmayan ve ─░svi├žre / Avrupa listelerine e┼čitlenen Concord TSF Edition saatimiz yukar─▒da yazd─▒─č─▒m fiyatland─▒rma ile proje kat─▒l─▒m─▒na a├ž─▒lm─▒┼č olacak. Modelin fiyat─▒n─▒ kesin olarak hen├╝z yazm─▒yorum ├ž├╝nk├╝ se├žilecek kasa opsiyonu ve ├želik bilezik / deri / silikon gibi alternatiflerin yukar─▒da belirtilen aral─▒kta ( 6.500 - 8.160 CHF ) farkl─▒ fiyatlara sahip olmas─▒. Arka kapak i┼člemesi i├žin ise e─čer ├žok farkl─▒ baz─▒ isteklerimiz olur ise minimal oranda bir ekstra bedel eklenme durumu olabilecek. Bunlara tasar─▒m b├Âl├╝m├╝nde karar verilecek.

Concord TSF Edition saat kat─▒l─▒mc─▒lar─▒ ise bu limitli ├Âzel ├╝retim saatin fiyat─▒ olacak olan standart model etiket bedelinin ( 6.500 - 8.160 CHF ) sadece % 55'ini ├Âdeyerek sahip olabilecekler. Bu fiyatland─▒rma Concord Swiss / US ve DDLuxury firmas─▒n─▒n ├Âzel ko┼čullar ve fiyatlar sa─člamas─▒n─▒n yan─▒nda TSF - T├╝rkiye Saat Forumu'nun markaya sa─člayaca─č─▒ tan─▒t─▒m ve reklam servis bedelini proje kat─▒l─▒mc─▒s─▒ ├╝yelerimize ekstra indirim olarak sayd─▒rma iste─činin katk─▒s─▒ sonucu olu┼čmu┼čtur. Ayr─▒ca DDLuxury firmas─▒ kat─▒l─▒mc─▒lara vade farks─▒z veya ├žok d├╝┼č├╝k oranda vade ile taksitlendirme opsiyonu da sa─člayacak.

TSF Edition ├Âzel ├╝retim saati resmi olarak Concord firmas─▒ taraf─▒ndan ─░svi├žre'de ├╝retilecek ve t├╝m ithalat / g├╝mr├╝kleme i┼člemleri sonras─▒ kat─▒l─▒mc─▒lara fatural─▒ ve garantili olarak resmi T├╝rkiye distrib├╝t├Âr├╝ DDLuxury firmas─▒ taraf─▒ndan teslim edilecektir. T├╝m ├Âdemeler ┼čeffaf olarak kat─▒l─▒mc─▒lar ve resmi distrib├╝t├Âr firma aras─▒nda ger├žekle┼čecek.

Saatlerin stock modellerini proje kat─▒l─▒m─▒ ├Âncesi ─░stanbul'da g├Ârmek ve denemek isteyenler i├žin mini bir organizasyon d├╝zenlenmesi planlar dahilinde.

Ayr─▒ca saatin teslim a┼čamas─▒nda baz─▒ ek s├╝rprizlerimiz elbette olacak.

TSF olarak Concord ve DDLuxury firmas─▒na katk─▒lar─▒ndan dolay─▒ ├žok te┼čekk├╝rler.

┼×imdiden t├╝m kat─▒lacaklar ve bu ├Âzel modele sahip olacak arkada┼člara tebrikler.

Herkese hay─▒rl─▒ u─čurlu olsun :champ:

Ekleme: Fiyatland─▒rma durumunun rahat anla┼č─▒lmas─▒ i├žin bir ├Ârnek vereyim baz─▒ arkada┼člara detayl─▒ yazd─▒─č─▒m i├žin kar─▒┼č─▒k gelmi┼č olabilir.

Mesela se├žilen varyasyonda modelin Avrupa / isvi├žre liste fiyat─▒ 7.250 CHF ise projeye kat─▒lan ki┼či bu bedelin % 55'ini ( 3.987 CHF ) ├Âdeyerek saate sahip olabilecek.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Mesaj Distributor » 29 Oca 2013, 10:01

Arkada┼člar Merhaba,

├ľncelikle, takip├žisi ve ├╝yesi oldu─čum TSF ile bu ├Âzel projenin orta─č─▒ olmaktan b├╝y├╝k bir mutluluk duydu─čumu sizlere s├Âylemek istiyorum. Bu ├Âzel proje i├žin fikir birli─či yapt─▒─č─▒m─▒z de─čerli Bond arkada┼č─▒m─▒za yapt─▒─č─▒ e┼čsiz katk─▒lardan ve fedakarl─▒klar─▒ndan dolay─▒ sonsuz te┼čekk├╝rlerimi sunuyorum. Temsilcisi oldu─čumuz CONCORD markas─▒ i├žin ekleyece─čim ├žok fazla bir ┼čey yok, ├ž├╝nk├╝ Bond olduk├ža detayl─▒ a├ž─▒klamalar─▒ bizler i├žin yapm─▒┼č zaten. Al─▒p kullanacak arkada┼člar─▒m─▒za ┼čimdiden hay─▒rl─▒ ve u─čurlu olmas─▒n─▒ diliyorum.

Merak edebilece─činiz ya da akl─▒n─▒za tak─▒lacak konularla ilgili a┼ča─č─▒da bir ka├ž a├ž─▒klama yapmaya ├žal─▒┼čaca─č─▒m;

1. Saatleri g├Ârmemi┼č ya da g├Âr├╝p detayl─▒ olarak inceleyememi┼č arkada┼člar─▒m─▒z i├žin, k─▒sa bir s├╝re sonra gelecek yeni C2 versiyonlar─▒n g├Âsterimi i├žin, k├╝├ž├╝k bir bulu┼čma planl─▒yorum. ─░stanbulda ki, g├Âsterim tarihini ve yerini gelecek arkada┼člar─▒m─▒z─▒n da fikirlerini alarak a├ž─▒klayaca─č─▒m.
2. ├ťr├╝nlerin teslimat─▒ bizim taraf─▒m─▒zdan yap─▒lacak olup, hi├žbir g├╝mr├╝k vesaire i┼člemi i├žin bir u─čra┼č─▒ gerekmeyecektir.
3. ├ťr├╝nlerin sipari┼člerinden sonra ki t├╝m teslimat ve di─čer detaylar eksiksiz olarak aktar─▒lacakt─▒r.
4. Bond ├Âdeme ko┼čullar─▒n─▒n maksimum seviyede esnek olmas─▒ i├žin ├žok ricada bulundu. Bende bu konuyla ilgili olarak, taksit opsiyonu en verimli hale getirmek i├žin bankam─▒zla g├Âr├╝┼čmelere devam ediyorum.

Sa─čl─▒kl─▒ ve g├╝zel g├╝nlerde g├Âr├╝┼čmek ├╝zere ┼čimdilik ho┼č├žakal─▒n...
Ba┼čar─▒ g├Âlgen olsun...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Distributor

Kay─▒t: 06 Nis 2012, 16:32

Mesaj herofb » 29 Oca 2013, 10:08

ba┼čkan hay─▒rl─▒ u─čurlu olsun :champ: :champ: :champ:

ekleme : bende bir anlamda ilk mesaj─▒ rezerve etmek i├žin 2 kelime ettim ka├žt─▒m ┼čimdi uzun uzad─▒ya yazma zaman─▒

sevgili forum ba┼čkan─▒m Bond , sevgili dostum,

bu proje i├žin ne kadar u─čra┼č─▒p emek harcad─▒─č─▒n─▒ , kendin i├žin son derece karl─▒ olacak proje tekliflerini s─▒rf biz saat severler daha iyi bir saate olabildi─čince uygun fiyatl─▒ sahip olmam─▒z─▒ sa─člamak i├žin hi├ž d├╝┼č├╝nmeden elinin tersiyle itti─čini ├žok yak─▒ndan bilen biri olarak sana tekrar te┼čekk├╝r ederim :champ: umar─▒m bu u─čra┼člar─▒n bizlerinde deste─čiyle ileride lay─▒─č─▒n─▒ bulur :thumbup:

Concord watches ─░svi├žre merkez ve T├╝rkiye konta─č─▒m─▒z DD saate bizlere olan ilgileri ve yakla┼č─▒mlar─▒ i├žin te┼čekk├╝r eder asl─▒nda kalitesine g├Âre bence yeterince hayran kitlesi edinmemi┼č bu markan─▒n ileride bizlerinde kullan─▒m─▒yla beraber iste─či pozisyona oturmas─▒n─▒ temenni ederim :champ:

forumda projeye kat─▒lan ya da kat─▒lmayan (┼ču an i├žin kat─▒l─▒yorum gibi duruyor ama rakam ciddi oldu─ču i├žin 1 ay sonra ne olaca─č─▒ belli olmaz) herkese verdikleri katk─▒ i├žin te┼čekk├╝r ederim , bug├╝n bu projeleri yapabiliyorsak bu forumun g├╝c├╝ hepimizin toplam─▒ndan olu┼čuyor :champ:
En son herofb taraf─▒ndan 29 Oca 2013, 10:24 tarihinde d├╝zenlendi, toplamda 1 kere d├╝zenlendi.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
herofb

Ya┼č: 39
Kay─▒t: 11 Nis 2010, 16:12

Mesaj ZubFB » 29 Oca 2013, 10:14

hay─▒rl─▒ u─čurlu olsun. bu forumda bunun kadar beklenen bir ba┼čl─▒k yoktur san─▒r─▒m. kuyru─ča nerden giriliyor :champ: :champ: :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ZubFB

Ya┼č: 48
Kay─▒t: 31 Tem 2012, 12:10

Mesaj Ahmetrefik » 29 Oca 2013, 10:16

Ba┼čkan ├žok iyi, tam arada─č─▒m gibi , akl─▒mdan ge├ženi okuyorsun :thumbup:
zaman o kadar tuhaft─▒r ki; gen├žken, ├žocukken hi├ž ├Ânemi yoktur, sonra g├╝n gelir ka├ž yaz'─▒n─▒n kald─▒─č─▒n─▒ saymaya ba┼člars─▒n.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ahmetrefik

Ya┼č: 49
Kay─▒t: 19 Nis 2010, 12:04

Mesaj vincefb » 29 Oca 2013, 10:40

Bence biz bu projeden rahat├ža g├Ârebiliriz i├žinde oldu─čumuz bu platform ne kadar b├╝y├╝d├╝! Steinhart ile ba┼člayan TSF SE ser├╝veni hen├╝z 2. projesinde Concord gibi kendini ispat etmi┼č ve bu sekt├Âr├╝n i├žinde sadece chrono de─čil ayn─▒ zamanda Tourbillon mekanizmaya da sahip saatleri olan ├╝st s─▒n─▒f bir saat ile bu proje adeta ┼čam da kay─▒s─▒ oldu :D ( her ne kadar ├╝lkemizde bilinirli─či ├žok de─čilmi┼č gibi g├Âr├╝nsede , Amerika ve Avrupada seveni ve kullan─▒c─▒s─▒ bol bir marka)

benim g├Ânl├╝mden ge├žen ne Oris ne de di─čer konu┼čulan markalard─▒ Bence olmas─▒ gereken bir marka ile olmas─▒ gereken bir proje :champ: TSF ve bizlerin i├žin hay─▒rl─▒ u─čurlu olsun :champ: :champ:

Forumda belki ├žo─ču arkada┼č─▒m─▒z ├╝z├╝ld├╝ fiyat olarak yukar─▒da bir marka ├žok kimseler kat─▒lamayacak ama Ben Steinhart─▒da forumun ad─▒na zay─▒f kalm─▒┼č bulmu┼čtum ilk g├Ârd├╝─č├╝mde... Concord kalite ve i┼č├žilik bak─▒m─▒ndan ger├žek yukar─▒da ve kaliteli bir marka Hem limitli ├Âzel, hem de kaliteli ve i┼č├žilikli bir saat ve ├žok avantajl─▒ fiyata.. Bu ├Âzelliklerin hepsini bizler i├žin bir araya toplayan B├╝y├╝k ba┼čkan BOND ├žok ├žok te┼čekk├╝rler :thumbup: :champ: :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
vincefb

Kay─▒t: 11 A─ču 2011, 13:28

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    G├Âr├╝nt├╝leme
    Yazar

D├Ân TSF Exclusive Limited Edition By Concord Watches

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 3 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners