TSF Anket: Sizce En Kullanışlı Olan Saat Çeşidi / Modeli ?

Çeşitli Anketlerin Oylandığı Bölüm

Sizce En Kullanışlı Olan Saat Çeşitleri /Modelleri ?

Dress
32
18%
Pilot
23
13%
Diver
74
41%
Sports
19
11%
Military
10
6%
Gmt
10
6%
Dijital
9
5%
Cep Saati
3
2%

Toplam oy : 180

Re: TSF Anket: Sizce En Kullanışlı Olan Saat Çeşidi / Modeli

Mesaj ernest0 » 20 Mar 2014, 10:42

Sn. razz bey,

size sormak istediğim bir husus var;

sabah 9 da uzayda olmak için evden kaçta çıkıyorsunuz? hangi platformdan fırlatma yapıyorsunuz? boğaziçi mi fsm mi?

akşam dönüşte çok trafik olmuyor mu?

saygılarımla,
İmzanız

Bu oluşturduğunuz mesajlara eklenebilecek bir yazı bloğudur. 200 karakterlik limiti vardır.
Kullanıcı avatarı
ernest0

Mesaj Baran » 20 Mar 2014, 10:52

Sevgili Burak Ağbi bende sizin yazilarinizi zevkle takip ediyor takdir ediyorum.Cep saatlerine olan ilgim Kuş forumunda tanistigim bir ağbimizden gecti bana.Ben sahsen kol saati kullanmiyorum gunluk cep saati kullanmaktayim.Evimdede wc dahil her duvarda genis bir babadan kalma duvar saati koleksiyonum mevcut.Birgun forum uyeleriyle evimde bozali,şerbetli,üzüm hoşaflı leblebi ve hurma eşliginde keyifli sohbetler yapacagimiz bir bulusma duzenlemek isterim.Su anda gunluk kullandigim beyazıtta bir esnaf ağabeyimizden satin aldigim bir cep saatim var.Esnaf agbimizin dedesi zamaninda bir arkadasinin evinden çalmis senelerce kullanmis vefati sirasindada cebinden cikmis.Bu tarihe taniklik eden saatin yelkovani malesef yok onun yerine seiko 5 yelkovani taktik carki aldigimda kirikti onuda bir eta carkiyla swap ladik.Saat tamamen orjinal ustunede adimi yazdirdim kullandikca kararan pirincten yapildigi icin oldukca kiymetli simdilerde Steinhart bu malzemeyi kullanmakta.

Gunluk cep saati zincirini belinize takmak suretiyle arka cebinizde timberland montunuzun cebinde tasiyabilirsiniz.Mesleginizden oturu size hava basincina dayanikli SpaceDweller tavsiye ederim.Uzay kostumu ile rahatlikla kullanabilirsiniz.Mesleginize saygim sonsuz sizler sayesinde suyun uzayda ne tepki verecegini uzaylilarin yemek kulturunu ciftlesme sekillerini ve uzaylilarin tras aliskanliklarini ogrenebiliyoruz.
Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj razz » 20 Mar 2014, 10:57

Sevgili ernest0,

Bağcılar Işınlanma Durağı'na yürüme mesafesinde ikamet ettiğimden trafikle pek bir münasebetim olmuyor :thumbup: lakin her sabah mutlaka klasik tıraş 8-) olduğumdan genelde durakta sıranın en sonunda ben oluyorum malum işte kaba sabun bas, min. 47ad. bilek hareketiyle köpürt, en az iki perde geç ( bekar bayan meslektaşlarımız mevcut istasyonda :) ), aftershave olarak Old Spice ve Tabac arasından seçim yap :geek: derken biraz vakit alıyor tabii..

Sevgili Baran,

Kapsamlı yorumlarınız için teşşekkür ederim.. :champ: Ayrıca nazik beğenileriniz için de estağfirullah diyelim :oops: , vazifemize layık olmaya çalışıyoruz.. ;) Malum bu uzay hepimizin, sahip çıkalım.. :thumbup:
" The difference between men and boyZ is the price of their toyZ "
Kullanıcı avatarı
razz

Mesaj mucadeleci » 20 Mar 2014, 11:00

Razz yazdı:Sevgili Baran,

Cep Saati ile ilgili paylaşımlarınızı ilgiyle takip ediyorum.. :geek: Genç bir arkadaşımızın tarihin tozlu yaprakları arasında, binlerce olaya tanıklık etmiş bu zaman makinalarına sahip çıkması takdire şayan.. :champ:

Benim gibi düşünen başka arkadaşlar da vardır diyerek cep saati alma kararımın öncesinde tereddüt ettiğim önemli bir hususa değinmeden edemeyeceğim :arrow: ; Yapılan paylaşımlardan da anlaşılacağı üzere cep saati kullananların hemen hemen hepsi paşa, sadrazam, kadı, subaşı vb. bilimum titr sahibi güzide makamlarda görev yapmış kişilerin yakınları olduğundan ben şahsen lalettayin memur bir ailenin çocuğu olarak biraz mütereddit davrandım tabii ilk başta ben bir cep saati kullanmayı hak ediyor muyum diye :roll: ama şimdi kararımı verdim, mutlaka bir cep saati edineceğim.. :thumbup:

Tecrübelerinden faydalanmak istediğim bir husus var Barancım; " günlük kullanıma uygun cep saati " demişssin.. Biraz açıklayabilir misin lütfen, günlük kullanıma uygun cep saati nasıl oluyor..? Ben de günlük kullanıma uygun bir cep saati edinmeyi arzu ediyorum lakin vazifem icabı ( Astronotum.. ) haftanın 6 günü, saat 09:00 - 17:30 arası uzayda ikamet etmek durumundayım.. Efenim yer çekimsiz ortam, işte kara delik, kozmoz malumunuz çalışma koşulları öyle pek masa başı memuriyet gibi değil, o bakımdan özellikle sordum benim günlük kullanımıma uygun cep saati nasıl olmalı.. :?:

SerdarFB yazdı:Seni ben mi sürmüştüm oraya ??

ernest0 yazdı:Sn. razz bey,

size sormak istediğim bir husus var;

sabah 9 da uzayda olmak için evden kaçta çıkıyorsunuz? hangi platformdan fırlatma yapıyorsunuz? boğaziçi mi fsm mi?

akşam dönüşte çok trafik olmuyor mu?

saygılarımla,

Baran yazdı:Sevgili Burak Ağbi bende sizin yazilarinizi zevkle takip ediyor takdir ediyorum.Cep saatlerine olan ilgim Kuş forumunda tanistigim bir ağbimizden gecti bana.Ben sahsen kol saati kullanmiyorum gunluk cep saati kullanmaktayim.Evimdede wc dahil her duvarda genis bir babadan kalma duvar saati koleksiyonum mevcut.Birgun forum uyeleriyle evimde bozali,şerbetli,üzüm hoşaflı leblebi ve hurma eşliginde keyifli sohbetler yapacagimiz bir bulusma duzenlemek isterim.Su anda gunluk kullandigim beyazıtta bir esnaf ağabeyimizden satin aldigim bir cep saatim var.Esnaf agbimizin dedesi zamaninda bir arkadasinin evinden çalmis senelerce kullanmis vefati sirasindada cebinden cikmis.Bu tarihe taniklik eden saatin yelkovani malesef yok onun yerine seiko 5 yelkovani taktik carki aldigimda kirikti onuda bir eta carkiyla swap ladik.Saat tamamen orjinal ustunede adimi yazdirdim kullandikca kararan pirincten yapildigi icin oldukca kiymetli simdilerde Steinhart bu malzemeyi kullanmakta.

Gunluk cep saati zincirini belinize takmak suretiyle arka cebinizde timberland montunuzun cebinde tasiyabilirsiniz.Mesleginizden oturu size hava basincina dayanikli SpaceDweller tavsiye ederim.Uzay kostumu ile rahatlikla kullanabilirsiniz.Mesleginize saygim sonsuz sizler sayesinde suyun uzayda ne tepki verecegini uzaylilarin yemek kulturunu ciftlesme sekillerini ve uzaylilarin tras aliskanliklarini ogrenebiliyoruz.

Razz yazdı:Sevgili ernest0,

Bağcılar Işınlanma Durağı'na yürüme mesafesinde ikamet ettiğimden trafikle pek bir münasebetim olmuyor :thumbup: lakin her sabah mutlaka klasik tıraş 8-) olduğumdan genelde durakta sıranın en sonunda ben oluyorum malum işte kaba sabun bas, min. 47ad. bilek hareketiyle köpürt, en az iki perde geç ( bekar bayan meslektaşlarımız mevcut istasyonda :) ), aftershave olarak Old Spice ve Tabac arasından seçim yap :geek: derken biraz vakit alıyor tabii..

Sevgili Baran,

Kapsamlı yorumlarınız için teşşekkür ederim.. :champ: Ayrıca nazik beğenileriniz için de estağfirullah diyelim :oops: , vazifemize layık olmaya çalışıyoruz.. ;) Malum bu uzay hepimizin, sahip çıkalım.. :thumbup:

Puhahahahhahah :lol: :lol: :lol: Mohahahahha :lol: :lol: :lol: Kahahahakahahaakhahaha kahahakahkahaaaaaa :lol: :lol: :lol:
Zamana and olsun ki.....
Kullanıcı avatarı
mucadeleci

Mesaj neonxc » 23 Nis 2014, 13:48

Bence en kullanışlı diver saatler. Takım elbise giyseniz şık durur. Kot tişört sokağa çıksanız yine hoş durur. Parmak arası terlik şprt deniz kenarı zaten asıl savaştığı yerdir.
Kullanıcı avatarı
neonxc

ÖncekiSonraki

Dön TSF Anketler - Polls

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 32 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners