Insignia

Genel Otomotiv Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Insignia

Mesaj ikarakas » 17 Eyl 2019, 12:13

Herkese merhaba
Insignia 1.4 turbo 2012 edition modeli bir araç buldum almayı planlıyorum kullananlar deneyimlerini paylaşabilirse sevinirim.
Kullanıcı avatarı
ikarakas

Re: Insignia

Mesaj EnderE » 17 Eyl 2019, 12:37

Edition elegance 2012 model sıfır almıştım. 4 yıl sürdüm. Vermediği arıza kalmadı. Şanzıman bilyasından, devir daime, bagaj düğmesinden, cam motoruna arızası bitmedi. Yol tutuşuna zaten saydırsam sayfa yetmez. Benim ağzım çok yandı, resmen aldığıma pişman oldum. Alırken sıfırı 57.000 TL idi satarken 4 yıl sonra kazasız boyası 55.000 TL ye anca verdim. Aynı turev passat ben alırken 59.000 TL idi benimkini 55.000 e satarken o aracın piyasası 70.000 TL idi. Yakıt şehir içi 9-10 lt
Ender Erdogan / Eski Kullanıcı Adı Forestsoul
Kullanıcı avatarı
EnderE

Mesaj ibrahim223 » 17 Eyl 2019, 13:13

Sakın ha derim..
Görür görmez hopladım..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
ibrahim223

Mesaj dogodenizli » 17 Eyl 2019, 17:06

Çok yakar az kaçar. 60 binden sonra şanzıman dağıtır. Vites geçişleri zorlaşır,zorlarsanız en fazla 10 bin km dayanır bakımsız şekilde. Yedek parçası zor bulunur ve pahalıdır. İkinci eli ölüdür. İç mekan kalitesi ve genel olarak parça kalitesi muadillerinin gerisindedir.

Bunları bir galerici olarak yazıyorum. Umarım dikkate alır ve bu yanlıştan bir an evvel dönersiniz. Zira daha önce Insignia alıp memnun olan birini görmedim. Göreceğimi de zannetmiyorum.
Kullanıcı avatarı
dogodenizli

Mesaj raven » 17 Eyl 2019, 17:26

Servis elemanlarıyla kanla olursun, sakın ha. :o
Düşünüyorum öyleyse varım, düşünemiyorum öyleyse malım!
Kullanıcı avatarı
raven

Mesaj ikarakas » 17 Eyl 2019, 17:52

Çok şaşırdım gerçekten benim çok beğendiğim ve hep sahip olmak istediğim bir araçtır Insignia. Tabiki aracı kullananlardan duyulan herşey bazı sitelerde yazan incelemelerden daha gerçekçi tecrübeyle sabit çok teşekkür ederim yorumlarınız için
Geniş bir aile arabası istiyorum biraz da konfor ve görsellik. Mutlaka görsellik göreceli herkes farklı düşünebilir ben Insignia ve Super b arasında gelip gidiyordum başka alternatif ne olabilir nispeten daha masrafsiz ve sorunsuz 2010 Civic elegance olabilir mi
Kullanıcı avatarı
ikarakas

Mesaj canzdmr » 17 Eyl 2019, 19:05

dogodenizli yazdı:Çok yakar az kaçar. 60 binden sonra şanzıman dağıtır. Vites geçişleri zorlaşır,zorlarsanız en fazla 10 bin km dayanır bakımsız şekilde. Yedek parçası zor bulunur ve pahalıdır. İkinci eli ölüdür. İç mekan kalitesi ve genel olarak parça kalitesi muadillerinin gerisindedir.

Bunları bir galerici olarak yazıyorum. Umarım dikkate alır ve bu yanlıştan bir an evvel dönersiniz. Zira daha önce Insignia alıp memnun olan birini görmedim. Göreceğimi de zannetmiyorum.

Ben sizi hukukcu biliyordum sevgili dogodenizli, galeri isi yeni mi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
canzdmr

Mesaj SEmre » 17 Eyl 2019, 19:19

İnsignia bizde var kardeşimde. 1 yıla yakındır. Dediğiniz sorunları yaşamadık. Otomatik. 2.0cdti. Sorun yaşamadık.
Kullanıcı avatarı
SEmre

Sonraki

Dön TSF Otomotiv & Motorsporları - Automotive & Motorsports

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 26 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners