Yeni 2011 VW Phaeton

Genel Otomotiv Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: Yeni 2011 VW Phaeton

Mesaj Clk » 04 Haz 2010, 12:47

2fast, yüksek devirli ve cekisi cok güclü olan V-tech motorlari unutmussun. Bende onu ekleyeyim

Honda S2000. Bu arac ile bir kere yola cikmanizi tavsiye ederim.

Resim
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Clk » 04 Haz 2010, 12:51

4x4 dünyasinin basini cekenleride unutmamak lazim

Mitsubishi EVO (son versiyon 10)

Resim

Diger bir efsane Subaru Impreza STI

Resim
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj 2fast4u » 04 Haz 2010, 13:17

clk acikcasi foto eklemeden yoruldum birde cadde makinalarina girmiyeyim dedim yoksa ne s2000 i nede KENBLOCK u unutmak mumkun mu
http://www.vidivodo.com/281509/ken-block-drift
iyi seyirler..............
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Clk » 04 Haz 2010, 18:23

2fast, cadde dedin benim eski günlerim canlandi gözümde :) Yanilmiyorsam sen karsida oturuyorsun (yazinca simdi ne mantiksiz bir cümle kurdugumu anladim ama birakalim kalsin :) yani anadolu yakasinda)

Sahil yolunun girisinde ki S- viraj diyorum baska da birsey demiyorum :)

Not: TSF olarak caddelerde yasanan trafik terörüne karsi oldugumuzu bildirir, otomobil ve motorsporlari ile yazilan yada konusulan konularin sadece pistler icin gecerli oldugunu hatirlatiriz. Caddeler yaris alani degildir, trafikte sizin ile beraber yol alan insanlarin hayatini tehlikeye atmayiniz.
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj 2fast4u » 05 Haz 2010, 00:34

s vırajında bır cok sey kalmıstır sadece cumle degıl(tampon lastık sınyal):)......4teker aksıyon zamanlarımızı bızde degısıklık olarak yesılkoy havalımanı yolu yesılkoy ıstıkametı sag kavıslı genıs vırajda renklendırırdık dıye yazmak ıstedım:) su an degıstı yol ......
ama su gazmanlık bende degısmedı:)))))))))tekerlerı azaltıp yola devam yasasın 2tekerrrrr.......
2fast4u olarak pıstlerı kapatılmıs turk genclıgını sabırlı olmaya davet eder ve onlara emnıyetı elden bırakmayın demek ıstıyorum
"Kontrolsuz guc guc degıldır"
Resim
Nurburgring - Almanya
kapmısın pıstı caddede gazlama fılan:))))))))))
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Clk » 05 Haz 2010, 06:13

Yapma etme... O dedigin virajin ters yönünde (havaalani istikameti) benim arkadasim bundan yaklasik 8 sene önce Honda Del Sol ile bariyerlere girip kismi felc oldu. 3 ay International'da yatti, 2 sene kadar terapi gördü ancak kendine gelebilmisti.

Hatta seneler önce o virajda ki bariyerleri kaldirip file gerdiler oraya, simdi de dedigin gibi yolu degistiriyorlar. Bitti mi, bitmedi mi hala bilmiyorum. Bundan 2 ay öncesine kadar tam bitmemisti....
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj 2fast4u » 05 Haz 2010, 12:07

bitti sayilir ozelligi hic isiklara takilmadan havalimanina ulasabiliyorsun alttan usten donerek giden kavsaksiz yol.benim dedigim yonde yol hafif viraj icine egimli oldugunda hafif nascar tadi vardi:) Dedigin yerde Burak diye bir arkadasim civic r type a venom 17 jant takip yol tutus denemesi yaparken takla atmisti 98 99 yillari .Birde o tarafa ziyarete gittigimiz zamanlar i ariza arkadaslarla yolun kenarinda toplasir viraja gelmedenki sola donuse kadar drag yapip geri donerdik.Polis gelip kalabaligi dagatana kadar.Hic unutmuyorum polis amca sormustu:)gencler napiyorsunuz muhabbet amirim/Aferin 4 noktali kemerleri takip yaylari keserek iyi muhabbet yakalamissiniz Dagilinnnn:)))205 gti , crx , subaru svx, clio rsi,306gti zamanlari..............hey gidi
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Clk » 05 Haz 2010, 21:06

Genctik, güzeldik 2fast!!!
Kullanıcı avatarı
Clk

ÖncekiSonraki

Dön TSF Otomotiv & Motorsporları - Automotive & Motorsports

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 68 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners