Yeni 2011 VW Phaeton

Genel Otomotiv Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: Yeni 2011 VW Phaeton

Mesaj 2fast4u » 05 Haz 2010, 00:34

s vırajında bır cok sey kalmıstır sadece cumle degıl(tampon lastık sınyal):)......4teker aksıyon zamanlarımızı bızde degısıklık olarak yesılkoy havalımanı yolu yesılkoy ıstıkametı sag kavıslı genıs vırajda renklendırırdık dıye yazmak ıstedım:) su an degıstı yol ......
ama su gazmanlık bende degısmedı:)))))))))tekerlerı azaltıp yola devam yasasın 2tekerrrrr.......
2fast4u olarak pıstlerı kapatılmıs turk genclıgını sabırlı olmaya davet eder ve onlara emnıyetı elden bırakmayın demek ıstıyorum
"Kontrolsuz guc guc degıldır"
Resim
Nurburgring - Almanya
kapmısın pıstı caddede gazlama fılan:))))))))))
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Clk » 05 Haz 2010, 06:13

Yapma etme... O dedigin virajin ters yönünde (havaalani istikameti) benim arkadasim bundan yaklasik 8 sene önce Honda Del Sol ile bariyerlere girip kismi felc oldu. 3 ay International'da yatti, 2 sene kadar terapi gördü ancak kendine gelebilmisti.

Hatta seneler önce o virajda ki bariyerleri kaldirip file gerdiler oraya, simdi de dedigin gibi yolu degistiriyorlar. Bitti mi, bitmedi mi hala bilmiyorum. Bundan 2 ay öncesine kadar tam bitmemisti....
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj 2fast4u » 05 Haz 2010, 12:07

bitti sayilir ozelligi hic isiklara takilmadan havalimanina ulasabiliyorsun alttan usten donerek giden kavsaksiz yol.benim dedigim yonde yol hafif viraj icine egimli oldugunda hafif nascar tadi vardi:) Dedigin yerde Burak diye bir arkadasim civic r type a venom 17 jant takip yol tutus denemesi yaparken takla atmisti 98 99 yillari .Birde o tarafa ziyarete gittigimiz zamanlar i ariza arkadaslarla yolun kenarinda toplasir viraja gelmedenki sola donuse kadar drag yapip geri donerdik.Polis gelip kalabaligi dagatana kadar.Hic unutmuyorum polis amca sormustu:)gencler napiyorsunuz muhabbet amirim/Aferin 4 noktali kemerleri takip yaylari keserek iyi muhabbet yakalamissiniz Dagilinnnn:)))205 gti , crx , subaru svx, clio rsi,306gti zamanlari..............hey gidi
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Clk » 05 Haz 2010, 21:06

Genctik, güzeldik 2fast!!!
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Önceki

Dön TSF Otomotiv & Motorsporları - Automotive & Motorsports

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 24 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners