60.000 - 70.000 TL Aral覺覺nda Araba Tavsiyesi

Genel Otomotiv Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: 60.000-70.000 TL Aral覺覺nda Araba Tavsiyesi

Mesaj eyimen » 26 Ara 2016, 13:19

Ben de soyle destek vereyim konuya: 1 senedir otomatik i20 kullaniyorum(elite+smart paket). Konfor, yol tutusu, malzeme kalitesi vs. cok cok iyi. Ama benzin tuketimi sehir ici yaklasik 10 lt, otomatik dizel secenegi de yok maalesef. Bundan once 3 sene Getz kullanmistim, ne Getz'de ne i20'de en ufak bir teknik sorun yasamadim. Dizel otomatik i30 ise iyi bir secenek olurdu ama butcenin biraz uzerinde kalir gibi.
Kullan覺c覺 avatar覺
eyimen

Ya: 43
Kay覺t: 13 Tem 2015, 22:54

Mesaj copycat » 26 Ara 2016, 17:41

fiyatlar u癟unca leon tdi dsg 77 olmu. ancak belki y覺l sonu indirimiyle bir eyler yaparlar.

yaln覺z ben son 繹tv zamlar覺na o kadar tepkiliyim ki mecbur kalmad覺k癟a 0 otomobil almayaca覺m art覺k. bu sisteme bu geliri salamak istemiyorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 42
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

Mesaj asymptote » 26 Ara 2016, 18:58

copycat yazd覺:yaln覺z ben son 繹tv zamlar覺na o kadar tepkiliyim ki mecbur kalmad覺k癟a 0 otomobil almayaca覺m art覺k. bu sisteme bu geliri salamak istemiyorum.

Hocam tebrikler.. :champ: Yaln覺z yurt sath覺nda 癟ok 繹nceden bu reaksiyonun gelimesi gerekirdi. Bizim milletimiz 癟ok sab覺rl覺 diyeceim ama sabr覺 da aan bir durum s繹z konusu.. :) :thumbup:
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

Mesaj EmreD » 26 Ara 2016, 20:01

copycat yazd覺:fiyatlar u癟unca leon tdi dsg 77 olmu. ancak belki y覺l sonu indirimiyle bir eyler yaparlar.

yaln覺z ben son 繹tv zamlar覺na o kadar tepkiliyim ki mecbur kalmad覺k癟a 0 otomobil almayaca覺m art覺k. bu sisteme bu geliri salamak istemiyorum.

Tepkinizi ve reaksiyonu anlamak ile beraber leon tdi dsg i癟in 77.000 TL iyi fiyat ka癟覺r覺lmamal覺 diye d羹羹nm羹t羹m ki web sitesinde listesi 90.600 TL. eer yanl覺 bakmad覺 iseniz ve iskontolu fiyat ise ciddi bir alternatif olur.
Kullan覺c覺 avatar覺
EmreD

Ya: 47
Kay覺t: 29 Haz 2012, 10:36

Re: 60.000 - 70.000 TL Aral覺覺nda Araba Tavsiyesi

Mesaj ermansire » 26 Ara 2016, 22:25

Valla bu segmentte 癟ok ara癟 kullanmad覺m ama Hyundai'den ka癟arak uzakla覺p ilk bulduum Toyota'ya atlard覺m.
instagram.com/ermansire
Kullan覺c覺 avatar覺
ermansire

Kay覺t: 05 Ara 2012, 14:47

Mesaj Miriel » 26 Ara 2016, 22:32

sedir yazd覺:Bu fiyat aral覺覺nda ben de k覺z覺m i癟in ara癟 sormutum. Benim de 繹n d羹羹ncelerime g繹re herkes koro halinde Polo demiti. Sonra Beetle istemi ancak Dou ve onun yerel temsilcisi Aykan Oto'nun son dakika 癟elmesiyle almam覺 veya alamam覺t覺k. Bu fiyat aral覺覺nda Golf de bir se癟enekti.
Ancak 癟ok objektif olmasam da VW 繹nermeyecek, 繹ner-e-meyeceim.
Bu aral覺kta dolat覺k ve sonunda Nissan Juke'ta karar k覺ld覺k. Ger癟i hen羹z arac覺 teslim almad覺k ama memnuk kalaca覺m覺z覺 d羹羹nerek se癟tik.
Ben de dizel ara癟 覺srar覺n覺z覺n, yapt覺覺n覺z km ile birlikte iyi deerlendirilmesi gerektiini s繹yleyeceim.

Burada Baran'a bir ekleme yapay覺m. Nissan Juke sadece 1.6 benzinlide otomatik se癟enei sunuyor. Dierleri manuel anz覺man. En az覺nda u anda 繹yle.

Sedir hocam araban覺z hay覺rl覺 olsun, dizel konusunda ben de sizinle benzer d羹羹n羹yorum ama karar覺 tek ba覺ma alm覺yorum malesef. Yine de ikna etmeye 癟al覺aca覺m. Juke'u da se癟enekler aras覺nda sunaca覺m bakal覺m. Teekk羹r ederim. :champ:

eraslani yazd覺:isteklerin t羹m羹n羹 bu fiyat aral覺覺nda kar覺layan en iyi tercih clio olur san覺rsam..Fiesta n覺n s羹r羹 繹zellikleri olarak 癟ok iyi olduunu duyuyorum bende s羹rekli ama i癟 mekan覺 癟ok boucu geliyor bana..birde kasas覺 hayli yal覺 yak覺nda tamamen deiir..Son ekliyle corsa ger癟ekten komik g繹r羹n羹yor ,herhangi bir 羹st羹n noktas覺 olduunu zannetmiyorum..
Ben bu fiyat aral覺覺nda dizelden vazge癟ip bir 羹st segmentten ara癟 bakard覺m..

Dizelden ben de vazge癟irmeye 癟al覺aca覺m, Fiesta i癟in iki yorumu da ben de okudum. S羹r羹 kalitesi iyi i癟 mekan boucu.. Dizelden vazge癟ersek 羹st s覺n覺fa otomatik hangi modeller bu b羹t癟eye uyacakt覺r?

copycat yazd覺:fiyatlar u癟unca leon tdi dsg 77 olmu. ancak belki y覺l sonu indirimiyle bir eyler yaparlar.

S覺f覺r mecburiyet gibi.. Yoksa tepkinizi hakl覺 buluyorum ve dediinize kat覺l覺yorum.

eyimen yazd覺:Ben de soyle destek vereyim konuya: 1 senedir otomatik i20 kullaniyorum(elite+smart paket). Konfor, yol tutusu, malzeme kalitesi vs. cok cok iyi. Ama benzin tuketimi sehir ici yaklasik 10 lt, otomatik dizel secenegi de yok maalesef. Bundan once 3 sene Getz kullanmistim, ne Getz'de ne i20'de en ufak bir teknik sorun yasamadim. Dizel otomatik i30 ise iyi bir secenek olurdu ama butcenin biraz uzerinde kalir gibi.

10 lt san覺r覺m dier ara癟lara k覺yasla ciddi 癟ok.. Bu i20'yi geriye atacakt覺r muhtemelen..

ermansire yazd覺:Valla bu segmentte 癟ok ara癟 kullanmad覺m ama Hyundai'den ka癟arak uzakla覺p ilk bulduum Toyota'ya atlard覺m.

Toyota'n覺n B segmenti modeline de bakaca覺m ancak ismi hi癟 ge癟medi. Birka癟 koldan arat覺r覺yorum ama bu segmentte baar覺l覺 deil mi acaba?

Herkese 癟ok teekk羹r ederim, ge癟 cevab覺m i癟in kusura bakmay覺n l羹tfen.. :champ:
NOBLESSE OBLIGE!
Kullan覺c覺 avatar覺
Miriel

Kay覺t: 03 Au 2011, 20:08

Mesaj Miriel » 27 Ara 2016, 09:31

D羹n cevaplar覺 ge癟 yazm覺 olmam nedeniyle muhtemelen g繹zden ka癟t覺, o nedenle konuyu g羹ncelliyorum :champ:
NOBLESSE OBLIGE!
Kullan覺c覺 avatar覺
Miriel

Kay覺t: 03 Au 2011, 20:08

Mesaj eraslani » 27 Ara 2016, 13:01

eraslani yazd覺:isteklerin t羹m羹n羹 bu fiyat aral覺覺nda kar覺layan en iyi tercih clio olur san覺rsam..Fiesta n覺n s羹r羹 繹zellikleri olarak 癟ok iyi olduunu duyuyorum bende s羹rekli ama i癟 mekan覺 癟ok boucu geliyor bana..birde kasas覺 hayli yal覺 yak覺nda tamamen deiir..Son ekliyle corsa ger癟ekten komik g繹r羹n羹yor ,herhangi bir 羹st羹n noktas覺 olduunu zannetmiyorum..
Ben bu fiyat aral覺覺nda dizelden vazge癟ip bir 羹st segmentten ara癟 bakard覺m..

Dizelden ben de vazge癟irmeye 癟al覺aca覺m, Fiesta i癟in iki yorumu da ben de okudum. S羹r羹 kalitesi iyi i癟 mekan boucu.. Dizelden vazge癟ersek 羹st s覺n覺fa otomatik hangi modeller bu b羹t癟eye uyacakt覺r?

Read more: viewtopic.php?f=200&t=24283&start=12#ixzz4U1xFbDbC

Fiyat olarak d羹羹nd羹羹m羹zde akla ilk leon ve 308 geliyor.. Peugeot bayilerini dolaarak iyi fiyatlar al覺nabiliyor..liste fiyatlar覺n覺 癟ok referans almay覺n..襤kisininde 1.2 lt versiyonlar覺 var..hatta 癟覺kt覺 m覺 bilmiyorum ama leon 1.0 l motorla sat覺lacak..DSG i癟in fazlaca sorun 癟覺kard覺覺 eletirileri d覺覺nda performans覺 癟ok iyi diyebiliriz..Vites deiimlerindeki h覺z fark覺 hissedilir derecede ve olduk癟a kararl覺 davran覺yor..Peugeot nun yeni eat6 anz覺man覺 i癟inde olumsuz bir ey duymad覺m..Eski yar覺 otomatikler y覺覺l覺p duruyordu..
襤yi fiyata bulunacak bir 308 yerinde tercih olur bence..
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

ncekiSonraki

D繹n TSF Otomotiv & Motorsporlar覺 - Automotive & Motorsports

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 41 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners