─░nternetteki Uygun Fiyatl─▒ Ara├žlar

Genel Otomotiv Konular─▒n─▒ Bulabilece─činiz B├Âl├╝m

Re: ─░nternetteki Uygun Fiyatl─▒ Ara├žlar

Mesaj copycat » 23 Oca 2017, 18:28

arkada┼člar tramer kayd─▒n─▒ gizlemek kolay bir ┼čey de─čil. bazen tramer kayd─▒ kazadan sonra kay─▒tlara ge├ž yans─▒r. hele ki ┼časi ve motor numaras─▒n─▒ de─či┼čtirmek kolay mesele de─čil. nitelikli doland─▒r─▒c─▒l─▒ktan girer, araba ka├žak├ž─▒l─▒─č─▒ndan ├ž─▒kar. pert kay─▒tl─▒ ara├žlar─▒, kaza ge├žmi┼čini gizlemedikten, a├ž─▒k├ža hasar─▒ g├Âsterdikten sonra satmak da bir sorun yoktur.

ben bug├╝ne kadar iki kez binmek i├žin pert kay─▒tl─▒ ara├ž al─▒p toplad─▒m. ikisi de yap─▒ld─▒ktan sonra tertemiz oldu. her ikisi de 40.000 km alt─▒nda idi ve kaporta hasarl─▒yd─▒. satarken de hasar─▒ ve kaza ge├žmi┼čini a├ž─▒k├ža anlatarak piyasas─▒ndan bir hayli ucuza satt─▒m. alan da bana defalarca te┼čekk├╝r etti. yaln─▒z pert kay─▒tl─▒ yani a─č─▒r hasarl─▒ ara├ž ile hurda kay─▒tl─▒ arac─▒ kar─▒┼čt─▒rmay─▒n. hurda ara├ž tekrar trafi─če d├Ânemez. a─č─▒r hasarl─▒ ise onar─▒mdan sonra muayeneye girer ve trafik ┼čubeden yap─▒lan i┼člemle trafi─če d├Âner. plaka de─či┼čse dahi bir s├╝re sonra hasar kayd─▒ tramere yans─▒r.

bak─▒n ├Âyle pert kay─▒tl─▒ ara├žlar vard─▒r ki, kazas─▒ arka bagajdand─▒r. kaporta onar─▒m─▒ ├žok y├╝ksek tuttu─ču i├žin ara├ž a─č─▒r hasarl─▒ olur ancak arac─▒n motor mekani─či kusursuzdur. arac─▒n a─č─▒r hasara ├ž─▒kmas─▒ i├žin ├že┼čitli kriterler var, mesela arac─▒n yetkili servisinin par├ža ve onar─▒m fiyatlar─▒ y├╝ksekse arac─▒n tamirden ziyade perte ├ž─▒kmas─▒ daha y├╝ksek ihtimal. yine sigorta firmas─▒n─▒n kalitesi ├Ânemli. baz─▒s─▒ ara├ž sahibini az u─čra┼čt─▒r─▒r kolay perte ├ž─▒kart─▒r.

as─▒l ├Ânemli n├╝ans ┼čudur. e─čer pert kay─▒tl─▒ arac─▒ satan ki┼či ├Ânce araca makyaj yap─▒p, yani arac─▒n hasar─▒n─▒ oldu─čundan ├žok az g├Âsterip size az hasar─▒ g├Âr├╝n├╝r b─▒rakarak satarsa yanars─▒n─▒z. ├ž├╝nk├╝ ald─▒─č─▒n─▒z arac─▒n hasar alan baz─▒ k─▒s─▒mlar─▒n─▒ bilmedi─činiz i├žin oralar─▒ yapt─▒rmazs─▒n─▒z. oysa hasar─▒ oldu─ču gibi b─▒rakan d├╝r├╝st biriyse ne laz─▒msa yapar arac─▒ tertemiz bir hale getirebilirsiniz.

son olarak sel hasarl─▒ pert ara├žlar ayr─▒ bir konudur. ben onlara hi├ž g├╝venemem, zira t├╝m aksam─▒ su alm─▒┼č bir ara├ž bana korkutucu geliyor.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
copycat

Ya┼č: 38
Kay─▒t: 30 Mar 2015, 10:28

├ľnceki

D├Ân TSF Otomotiv & Motorsporlar─▒ - Automotive & Motorsports

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 1 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners