VW Passat Comfortline M覺? Skoda Superb Full Paket Mi?

Genel Otomotiv Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Mesaj Caner1983 » 20 Ara 2015, 00:10

Arabay覺 deitirmeme daha 8-9 ay var ama kafam 癟ok kar覺t覺
Arada kald覺覺m 2 ara癟 var
1.yeni passat comfortline+ilave led far=120k civar覺
2.yeni skoda superb full paket(cam tavan yok)=117k civar覺
ncelikler komfor ve geni bagaj
B羹tce max 120k civar覺
襤kinci elde 2014-15 10.000km den fazla olmas覺n
Yak覺t disel olmal覺
Skoda da test s羹r羹羹 yapt覺m komfor s羹spansiyon bagaj genilii 癟ok iyi skoda sat覺 elama覺na g繹re wv ile vidas覺na kadar ayn覺ym覺 ve avrupada skoda uan daha pahal覺ym覺? ama ister markac覺 diyin malesef ikinci el sat覺覺n覺 d羹羹nd羹羹m i癟in t羹rkiyede wv 癟ok 繹nde
Bakalar覺na g繹re doru olmayabilir ama 120k verip skoda almak????
Yorum yapacak herkese imdiden teekk羹rler
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

Ya: 35
Kay覺t: 05 Eyl 2014, 22:41

Re: Passat comfortline mi? Skoda superb mi?

Mesaj raven » 20 Ara 2015, 00:30

daha 繹nce 2011 golf 6 dizel dsg kullan覺yordum u an 2014 passat camfortline 1.6 dizel dsg kullan覺yorum son derece hantal bir araba. ancak "s" modunda kulland覺覺mda biraz 癟evikleiyor fakat bu seferde devir s羹rekli y羹ksek oluyor. konfor olarak golf 6 dan 癟ok da farkl覺 deil hatta arka koltukta oturanlar golf6 n覺n arka koltuunun daha sars覺nt覺s覺z olduunu s繹ylediler tabi bunda golf6 n覺n ba覺繹s覺z s羹spansiyonlu olmas覺n覺n da etkisi var. bir ka癟 hafta i癟inde s羹perb prestij paket ile deitireceim. s羹perb passatdan daha 癟evik olmayacak fakat en az覺ndan daha konforlu olaca覺 kesin. fakat ikinci el deeri y繹n羹nden passat daha avantajl覺 ancak s羹perb de u an olduk癟a tercih edilen bir ara癟 haline geldi bu da g繹z ard覺 edilmemeli.
Dusunuyorum oyleyse varim, dusunemiyorum oyleyse malim!
Kullan覺c覺 avatar覺
raven

Ya: 47
Kay覺t: 26 Nis 2013, 19:31

Re: Passat comfortline mi? Skoda superb mi?

Mesaj Caner1983 » 20 Ara 2015, 00:34

raven yazd覺:daha 繹nce 2011 golf 6 dizel dsg kullan覺yordum u an 2014 passat camfortline 1.6 dizel dsg kullan覺yorum son derece hantal bir araba. ancak "s" modunda kulland覺覺mda biraz 癟evikleiyor fakat bu seferde devir s羹rekli y羹ksek oluyor. konfor olarak golf 6 dan 癟ok da farkl覺 deil hatta arka koltukta oturanlar golf6 n覺n arka koltuunun daha sars覺nt覺s覺z olduunu s繹ylediler tabi bunda golf6 n覺n ba覺繹s覺z s羹spansiyonlu olmas覺n覺n da etkisi var. bir ka癟 hafta i癟inde s羹perb prestij paket ile deitireceim. s羹perb passatdan daha 癟evik olmayacak fakat en az覺ndan daha konforlu olaca覺 kesin. fakat ikinci el deeri y繹n羹nden passat daha avantajl覺 ancak s羹perb de u an olduk癟a tercih edilen bir ara癟 haline geldi bu da g繹z ard覺 edilmemeli.

Teekk羹rler raven superb cidden baar覺l覺 ve ayr覺ca superb full paketinde olan baz覺 繹zellikler h覺ghline passat da yok
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

Re: VW Passat Comfortline M覺? Skoda Superb Full Paket Mi?

Mesaj raven » 20 Ara 2015, 00:42

rica... Tv kanallar覺ndan birinde vw'nin ceo su s羹perb i癟in passat'tan daha iyi olduuna dair s繹zler s繹ylemiti.
Dusunuyorum oyleyse varim, dusunemiyorum oyleyse malim!
Kullan覺c覺 avatar覺
raven

Ya: 47
Kay覺t: 26 Nis 2013, 19:31

Mesaj mucadeleci » 20 Ara 2015, 00:53

Konusu ge癟miken 繹yle kabaca ikinci ellerine bakt覺m, san覺r覺m ikinci el SuperB almak 癟ok daha mant覺kl覺. Zaten sizde ikinci el al覺rsan覺z, satarken kayb覺n覺z da min olur diye d羹羹n羹yorum.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-psl-otomotivden-2015-superb-sadece-1300-km-de-239010123/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-passat-1.4-tsi-bmt-com-dsg-sifir-ayarinda-254497846/detay
Zamana and olsun ki.....
Kullan覺c覺 avatar覺
mucadeleci

Ya: 37
Kay覺t: 23 Kas 2011, 07:18

Mesaj eraslani » 20 Ara 2015, 00:55

Superb in art覺s覺 olan ekstra hacim(arka koltuk ve bagaj alan覺nda)癟ok belirleyici ise tercih edilebilir..bunun d覺覺nda passat derim..ikisininde eksi y繹n羹 son d繹nemde g羹ndemde olan dizel motor durumu.
Fiyat olarak d羹羹n羹ld羹羹nde bu seviyede 3 serisi,C serisi yada volvo s60 gibi ara癟larda deerlendirilebilir.
Benim tercihim passat olurdu herhalde.
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 41
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj Caner1983 » 20 Ara 2015, 01:07

M羹cadeleci d羹羹k km ikinci el mant覺kl覺 dediiniz gibi :champ:
Eraslani dediklerinden s60 da bir ara d羹羹nd羹m ama volvo eski volvo deil gibi geliyor(tam bilmiyorum arat覺rmad覺m?)
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

Mesaj tarkani » 20 Ara 2015, 01:54

3 y覺ld覺r dizel S60 kullan覺yorum. Fena bir araba deil 繹zellikle performans覺 beni tatmin ediyor. Ancak detaya girince "buras覺n覺 niye b繹yle yapm覺lar" dediim 癟ok oldu. Bagaj覺 da 癟ok k羹癟羹k.

2 ay sonra irket arabay覺 deitirecek, kesinlikle Alman arabas覺 isteyeceim.
Kullan覺c覺 avatar覺
tarkani

Kay覺t: 26 Ara 2012, 11:14

Mesaj darksider » 20 Ara 2015, 16:30

襤talyan 襤 orta覺m ek Cumhuriyetinde Audi A6 ve Skoda Superb'in birlikte 羹retildii fabrikaya malzeme tedarik ediyor ve bu sebeple her iki arac覺n da 羹retim s羹reci dahil kalitesine baya bir hakim. S繹ylediine g繹re Superb A6 kalitesinde ve dizayna y繹nelik par癟alar haricinde 癟ok b羹y羹k bir oranda kullan覺lan malzemeler bile ayn覺. Kendisi de hen羹z bir Superb S ald覺 bu bilgi-deneyimleri 覺覺覺nda. A6 ile k覺yaslarken Passat ile k覺yaslama gerei bile g繹rmez san覺yorum sorsam bile.
Nothing lasts forever, and we both know hearts can change...
Kullan覺c覺 avatar覺
darksider

Kay覺t: 07 Nis 2015, 17:58

Mesaj Caner1983 » 20 Ara 2015, 16:44

darksider yazd覺:襤talyan 襤 orta覺m ek Cumhuriyetinde Audi A6 ve Skoda Superb'in birlikte 羹retildii fabrikaya malzeme tedarik ediyor ve bu sebeple her iki arac覺n da 羹retim s羹reci dahil kalitesine baya bir hakim. S繹ylediine g繹re Superb A6 kalitesinde ve dizayna y繹nelik par癟alar haricinde 癟ok b羹y羹k bir oranda kullan覺lan malzemeler bile ayn覺. Kendisi de hen羹z bir Superb S ald覺 bu bilgi-deneyimleri 覺覺覺nda. A6 ile k覺yaslarken Passat ile k覺yaslama gerei bile g繹rmez san覺yorum sorsam bile.

Yorumlardan beklediimin tersi superb 繹nde ama A6 yla kar覺lat覺rmakta biraz abart覺 gibi geldi
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

Mesaj mucadeleci » 20 Ara 2015, 16:50

ek Cumhuriyeti denince akl覺ma geldi de, deinmeden ge癟mek istemedim, orada Trenler ve bir 癟ok arac覺n markas覺 Skoda, ikinci d羹nya sava覺 繹ncesinde Skoda sadece otomotiv deil, pek 癟ok end羹stri alan覺nda faaliyet g繹steren bir sanayii devi imi. Marka deeri olarak d羹羹n羹ld羹羹nde, benim bildiimden 癟ok daha 繹telerde olduunu 繹renmitim.
Zamana and olsun ki.....
Kullan覺c覺 avatar覺
mucadeleci

Kay覺t: 23 Kas 2011, 07:18

Mesaj vmetin » 20 Ara 2015, 17:08

Audi a6 癟ek cumhuriyetinde 羹retilmiyor. Almanya, Hindistan ve in de 羹retiliyor. Audi 6 ile s羹perB nin en temel farkl覺l覺覺 zaten farkl覺 platformlarda 羹retilmeleri. Skoda s羹perB uzat覺lm覺 golf ( Mqb) platformuna 羹retilirken, a6 baka bir platformda 羹retilir. Yol tutu ve konfor olarak aradaki fark tudor ve rolex in aras覺ndaki fark kadard覺r. Buradaki Tudor vw asl覺nda Skoda deil.
Kullan覺c覺 avatar覺
vmetin

Ya: 83
Kay覺t: 13 Ara 2011, 17:37

Sonraki

D繹n TSF Otomotiv & Motorsporlar覺 - Automotive & Motorsports

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 8 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners