2016 Geneva Motor Show

Genel Otomotiv Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

2016 Geneva Motor Show

Mesaj mravantgarde » 16 Kas 2015, 02:08

Merhabalar bir saat ve araba sevdalısı olarak forumunuza yeni katıldım, çok uzun zamandır aradığım bir topluluktu bunca zamandır nasıl denk gelmediğime hala hayret ediyorum. Asıl konuya geçersek 3-13 Mart 2016 tarihleri arasında Geneva otomobil fuarı yapılıcak. Bende aceleyle uçak biletini ve oteli ayarladım :D. Fuara katılmayı düşünen başka arkadaşlar var mı? Geneva da basit de olsa toplanıp yemek saat fabrikası turu gibi organizasyonlar düzenleyebiliriz.
Pecunia Vincit Omnia
Kullanıcı avatarı
mravantgarde

Re: 2016 Geneva Motor Show

Mesaj MertYe » 16 Kas 2015, 03:17

Öncelikle hoşgeldiniz. 17-24 mart arası Baselworld fuarının olduğuda düşünülünce belki araba fuarının son 2 günü baselin ilk 2 günü falan birleşecek şekilde farklı bir konsept düşünülebilir diye düşünüyorum. Tabi fuarların tamamına katılmak daha hoş olabilir belki ama 11-18 mart arası 1 hafta ilginç bir deneyim olabilir. Bookingden bakinca bu 1 hafta sadece konaklama 5-6 bin liraya mal oluyor tabi ciddi bir handikap.

Arabaları severim ama motor show fuarına gitmeyi düşünecek kadar değil malesef. Yinede fikir vermesi adına yazayım dedim.
Kullanıcı avatarı
MertYe

Re: 2016 Geneva Motor Show

Mesaj mravantgarde » 16 Kas 2015, 19:44

Tabi ben Baselworld fuarını düşünmemiştim bu gönderiyi yazarken. Sizin de dediğiniz gibi ciddi bir maliyet olur 1 haftalık konaklama. Bu arada hoşbulduk :D
Pecunia Vincit Omnia
Kullanıcı avatarı
mravantgarde

Dön TSF Otomotiv & Motorsporları - Automotive & Motorsports

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 31 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners