Audi A3 Ambition S Tronic Kutu Aman 襤te Perde A癟覺l覺覺 :)

Genel Otomotiv Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: Audi A3 Ambition S Tronic Kutu Aman 襤te Perde A癟覺l覺覺 :

Mesaj Tgm » 29 Haz 2015, 22:15

uhpu :champ:
Archimed :champ:
襤lteri :champ:
Burak Abi :champ:
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
Kullan覺c覺 avatar覺
Tgm

Ya: 36
Kay覺t: 24 ub 2014, 15:17

Mesaj Tgm » 01 Tem 2015, 15:25

Eraslani bildiim kadar覺yla sizde Golf VII var. 襤癟 mekan genilii olarak diyorsan覺z Golf VII zaten A3'den daha iyi. Malzeme, i癟ilik olarak A3 daha iyi olmakla birlikte Golf VII de hi癟 fena deil. VW 繹zellikle Golf'un son kasas覺yla premium hatchback rekabetine g繹z k覺rpt覺. Ama rakipleri 癟ok dili :thumbup:

Scudetto evet kabul etmek gerekir ki A3'羹n klasik bir dizayn覺 var. Ama i癟 mekan, far ve stop grubu son kasayla beraber radikal ekilde deiti. (繹zellikle i癟 mekan)

Burak Abi jant 15 kol tasar覺ml覺 17 in癟.. 225/45 R17 lastikler ile. Dou'un standart 16 in癟 jantlar覺ndan sonra bir se癟im yapmak gerekti :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
Tgm

Mesaj eraslani » 01 Tem 2015, 16:39

[quote="Tgm"]Eraslani bildiim kadar覺yla sizde Golf VII var. 襤癟 mekan genilii olarak diyorsan覺z Golf VII zaten A3'den daha iyi. Malzeme, i癟ilik olarak A3 daha iyi olmakla birlikte Golf VII de hi癟 fena deil. VW 繹zellikle Golf'un son kasas覺yla premium hatchback rekabetine g繹z k覺rpt覺. Ama rakipleri 癟ok dili :thumbup:

son 2 ayd覺r golf 7 kullan覺yorum..iki ara癟 aras覺ndaki deerlendirmelerimiz birebir 繹rt羹羹yor diyebilirim..a3 i癟 mekanda kalite olarak g繹z k覺rpsada aradaki fark覺 繹dettiremedi bana :)
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj scudetto » 01 Tem 2015, 22:48

Tgm yazd覺:Eraslani bildiim kadar覺yla sizde Golf VII var. 襤癟 mekan genilii olarak diyorsan覺z Golf VII zaten A3'den daha iyi. Malzeme, i癟ilik olarak A3 daha iyi olmakla birlikte Golf VII de hi癟 fena deil. VW 繹zellikle Golf'un son kasas覺yla premium hatchback rekabetine g繹z k覺rpt覺. Ama rakipleri 癟ok dili :thumbup:

Scudetto evet kabul etmek gerekir ki A3'羹n klasik bir dizayn覺 var. Ama i癟 mekan, far ve stop grubu son kasayla beraber radikal ekilde deiti. (繹zellikle i癟 mekan)

Burak Abi jant 15 kol tasar覺ml覺 17 in癟.. 225/45 R17 lastikler ile. Dou'un standart 16 in癟 jantlar覺ndan sonra bir se癟im yapmak gerekti :thumbup:

Dediim gibi i癟 mekana hi癟 bir laf覺m yok, 癟ok beeniyorum. Babam A3 Sedan 1.6 Dizel kullan覺yor ona bile yeni yeni al覺覺yorum. :D
Kullan覺c覺 avatar覺
scudetto

Kay覺t: 14 Eki 2012, 01:06

Mesaj Baran » 03 Tem 2015, 15:12

Ben alacak olsayd覺m f羹me Sline donanimli A3 sedan alirdim cok iyi duruyor gecen gun gordum.
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Ya: 39
Kay覺t: 02 ub 2011, 23:10

Mesaj Tgm » 03 Tem 2015, 15:38

Baran yazd覺:Ben alacak olsayd覺m f羹me Sline donanimli A3 sedan alirdim cok iyi duruyor gecen gun gordum.

Sedan'a da bakt覺m ama bir t羹rl羹 覺s覺namad覺m. Arafta kalm覺 gibi :D Tam olarak neye benzedii belli deil. Hatchback ise A3, sedan ise istikamet biraz daha paraya k覺y覺p A4 bence :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
Tgm

Mesaj Clk » 09 Tem 2015, 08:25

Tgm, tebrikler :thumbup: Sinifinin en basarili araclarindan bir tanesi. :thumbup: Renk, jant s羹per 8-)
TRK'羹m!!! lkem TRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan覺c覺 avatar覺
Clk

Kay覺t: 17 Kas 2009, 02:03

Mesaj Tgm » 09 Tem 2015, 09:07

Clk teekk羹r ederim :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Tgm

ncekiSonraki

D繹n TSF Otomotiv & Motorsporlar覺 - Automotive & Motorsports

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 46 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners