BMW 3.20i Perde A癟覺l覺覺

Genel Otomotiv Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: BMW 3.20i Perde A癟覺l覺覺

Mesaj Baran » 06 Nis 2015, 15:04

Miriel tesekkur ederim kardesim
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Ya: 39
Kay覺t: 02 ub 2011, 23:10

Mesaj Timsah » 06 Nis 2015, 15:22

Aero tampon spor yay gibi baz覺 donan覺mlar覺n teknik otoda 3 serilerine yap覺ld覺覺n覺 okumutum daha spor bi g繹r羹n羹m katmak i癟in d羹羹n羹yomusunuz ? Ama san覺r覺m aile arabas覺 standart覺 korunmal覺 derseniz hak veririm :D
Umut doar genellikle, her ey umutsuzlat覺覺nda.
Kullan覺c覺 avatar覺
Timsah

Ya: 32
Kay覺t: 16 Tem 2013, 15:32

Mesaj Baran » 06 Nis 2015, 15:49

Dogrusu bu zamana kadar kullandigim t羹m otomobilleri after market parcalarla s羹sledim,iin gercegi ilk Fast&Furious filmi cekildikten sonra bu isi benim gibi arabasiyla yatip kalkan kisilerden ziyade hava atmak icin ne bulursa aracina takan arabanin A s覺ndan birhaber genc nesil yapmaya basladi.Benim gozumde modifiye kavramini bitirdiler,bu yuzden bu araca herhangi bir aksesuar taktirmayi dusunmuyorum.Birtek hem goruntu hemde konfor icin cam filmi yaptirmayi dusunmustumki artik polislerinde benim zamanimdaki gibi olmadigina sahit olduktan sonra o istende vazgectim.Iki kurusluk heleki simdi tam yetki alan trafik polisleriyle cebellesmeye hic niyetim yok.3cm lik spor after market helezon taktirmayi dusunuyordum fakat Efficent Dynamics serisinin 1cm alcak oldugunu ogrendikten sonra hali hazirda M paket olan aracin dahada alcaltilmasina gerek olmadigina karar verip ondanda vazgectim.Aracin surus dinamikleri o kadar basariliki yurur aksam geometrisini bozmak katliam olur.M paket araclarda M ayak dayama geliyor ben ona ek olarak orjinal tak覺m覺 olan fren ve gaz pedalini alip taktirdim sadece.He birde daha guzel okunduguna inandigim APP plaka bastirttim hepsi bu.Umarim aydinlatabilmisimdir :)
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Mesaj scudetto » 06 Nis 2015, 16:03

Ben de ara癟 alsam sadece APP yapard覺m baka da bir deiiklik yapmazd覺m zaten M pakette arac覺 m羹thi g繹steren ufak dokunular var, yeter bile.
Kullan覺c覺 avatar覺
scudetto

Kay覺t: 14 Eki 2012, 01:06

Mesaj Baran » 06 Nis 2015, 18:04

90l覺 yillarda fabrika cikisi cogu aksesuar hayaldi,Astra Gsi lardaki kaput izgaralari yada primera GT Vectra GT lerdeki tampon kirmizi seritleri,16 spor jantlar buyuk lukstu.172hp lik 2 litre Clio RS ilk ciktiginda fabrika cikisi spor pedallari alkantra koltuklari orjinal O.Z Racing jantlari gorunce inanamamistik :) Sanayide saatlerce basinda durup spor fiber tamponlar yaptirir sanayinin cikisinda kasise takip kirardik.M Pakette spor tamponlar alkantra koltuklar spor direksiyon spor son susturucu spor yuruyen aksam metal pedallar geliyor sagolsunlar bize elleyecek yer birakmamislar o yuzden factory standart bayila bayila binilebilir.
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Mesaj SerkanGS » 06 Nis 2015, 18:33

襤yi g羹nlerde kazas覺z belas覺z kullan Baran :champ:
Dedicated to Perfection / Eski Kullan覺c覺 Ad覺 Desertsun
Kullan覺c覺 avatar覺
SerkanGS

Ya: 44
Kay覺t: 17 Kas 2010, 00:12

Mesaj Clk » 06 Nis 2015, 18:48

scudetto yazd覺:
Mercedes'in gaz tepkileri 癟ok uyuz ger癟ekten, ondan inip BMW'yi s羹r羹nce fark anla覺l覺yor maalesef.

Scudetto, Mercedes'in kullanmis oldugu sanzimandan kaynaklaniyor ve spor kullanimda s羹r羹c羹s羹n羹 deli eden cok yavas tepkileri var sanzimanin. Isin k繹t羹 tarafi SLS'te bile durum ayni. BMW'de kullanilan ZF marka sanzimanin tepkileri cok hizli ve gercekten spor arac hissi yasattiriyor. zellikle kompresyonda vites kutusunun ne kadar canli oldugu daha iyi anlasiliyor. Mercedes'te vites k羹c羹ltt羹kten sanzimanin bu emri uyguladigi ana kadar bir espresso icilir :D
TRK'羹m!!! lkem TRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan覺c覺 avatar覺
Clk

Kay覺t: 17 Kas 2009, 02:03

Mesaj Bg17 » 06 Nis 2015, 19:08

Clk yazd覺:
scudetto yazd覺:
Mercedes'in gaz tepkileri 癟ok uyuz ger癟ekten, ondan inip BMW'yi s羹r羹nce fark anla覺l覺yor maalesef.

Scudetto, Mercedes'in kullanmis oldugu sanzimandan kaynaklaniyor ve spor kullanimda s羹r羹c羹s羹n羹 deli eden cok yavas tepkileri var sanzimanin. Isin k繹t羹 tarafi SLS'te bile durum ayni. BMW'de kullanilan ZF marka sanzimanin tepkileri cok hizli ve gercekten spor arac hissi yasattiriyor. zellikle kompresyonda vites kutusunun ne kadar canli oldugu daha iyi anlasiliyor. Mercedes'te vites k羹c羹ltt羹kten sanzimanin bu emri uyguladigi ana kadar bir espresso icilir :D

Kesinlikle bir expresso icilir, double bile olur. Kullandigim her Mercedes te vardi, sls de olmasina da niyeyse sasirmadim. Bir sure sonra alisiliyor, ve farkli bir marka kullaninca insan farki anliyor. Mercedes bilincli olarak boyle durum yarattigindan supheleniyorum...

BMW Mercedes karsilastirmasinda tek katilmadigim nokta araba ici malzeme kalitesi. Makyaj sonrasi C ve yeni kasa C de kullanilan ic dizayn ve malzeme bence BMW nin oldukca ustunde.
Time is too precious to be measured by a cheap instrument...
Kullan覺c覺 avatar覺
Bg17

Kay覺t: 27 Oca 2012, 07:42

ncekiSonraki

D繹n TSF Otomotiv & Motorsporlar覺 - Automotive & Motorsports

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 77 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners